General

Turizm şehirlerinde özellikle yurt dışında gördüğünüz hopon hopoff hizmeti artık Kapadokya’ da başlamıştır. Hopon hopoff Kapadokya gezilerinizde size oldukça kolaylık sağlayacaktır. Gezilecek yerler ve tarihi gezilerinizde artık gün içerisinde sürekli binebileceğiniz bir servis hizmetidir. Hergün sabah 09:00 da başlayacak olan hizmet akşam 19:00 a kadar devam edecektir. Çift katlı otobüsler ile tüm Kapadokya seyahatinizde günlük bilet alarak bölgede dilediğinizce gezebilirsiniz. Saat başı araçlarımız bölge turlarınız da size oldukça kolaylık sağlayacaktır. Özellikle araçsız gelecek misafirler için hopon hopoff araçları sizlere harika bir güzergah oluşturmuş olacaktır.

Hopon Hopoff Kapadokya Gezi Otobüsü

Hopon Hopoff Kapadokya Gezi Otobüsü

Hopon Hopoff Kapadokya Şehir Turu Güzergahı Nedir ?

Araçlarımız her gün sabah saat 09:00 da Göreme den kalkmaktadır. Göremeden kalkan çift katlı yada normal araçlarımız güzergah olarak aşağıdaki bölgeleri izlemektedir.

 • Göreme
 • Çavuşin
 • Zelve
 • Paşabağları
 • Devrent Vadisi
 • Ürgüp
 • Üç Gğzeller
 • Ortahisar
 • Kaymaklı
 • Derinkuyu

Araçlarımız güzergahlarınıza uygun olarak saat başı geçecek şekilde planlanmıştır. Sizler gittiğiniz bölgede 1 saat vakit geçirdikten sonra diğerine binmeniz sizin içinde hızlı ve ekonomik olacaktır. Hopon hopoff Kapadokya araçları farklı dillerde seslendirme yaparak isterseniz bölge hakkındaki bilgiyi de sizlere verecektir.

Hopon Hopoff Kapadokya Şehir Turu Fiyatları Nedir ?

Kapadokya’ da 1 gün içerisinde sınırsız olarak binebileceğiniz Hopon Hopoff hizmetinin ücreti 55 TL dir. Fiyatın içerisine tüm gün sınırsız olarak binip gezebilirsiniz. Hava alanından geliyor olsanız bile öncelikle Göreme bölgesine inip oradan araçlarımıza binebilirsiniz. Ya da güzergahımız üzerinde istediğiniz noktadan otobüs içerisinde bilet alımı yaparak turunuza başlayabilirsiniz.

Kapadokya Hopon Hopoff Şehir Turu Otobüsü

Kapadokya Hopon Hopoff Şehir Turu Otobüsü

Kapadokya çift katlı otobüsler ile ulaşımınızı sağlarken araç içindeki tanıtımlarımız ile bölge hakkındaki bilgilere sahip olabilirsiniz. Araçlar içerisinde bulunan kulaklıklar ile gideceğiniz bölgeye kadar tarihini dinleyebilirsiniz. Yabancı misafirler içinde 6 farklı dilde anlatım yapılmaktadır.

Hopon Hopoff Kapadokya Biletlerini Nereden Bulabilirim?

Bilet satışlarımızı 3 farklı yoldan temin edebilirsiniz.

 • Konakladığınız otel
 • Sitemiz üzerinden
 • Hopon Hopoff araçlarımızdan

Hopon Hopoff Kapadokya araçlarımız bölgedeki seyahatleriniz boyunca tarihi ve gezilecek yerlere en az yürüme mesafesinde durak konularak hesaplanmıştır. Duraklarımız müze, vadiler ve tam merkezi noktalarda konumlanmıştır. İndiğiniz durakta ortalama 1 saat kalmanız ile diğer aracı yakalamış olacaksınız. Buda seyahat ederken hem vakit kaybetmeyecek hemde uygun ücrete 1 gün boyunca Kapadokya’ da ulaşımınızı sağlayacaksınız.

Araçlarımız içinde ineceğiniz durağı ve neler yapmanız gerektiğini öğrenebilir aynı zamanda rehber arkadaşlarımızdan yardım ve bilgi alabilirsiniz.

İki farklı bilet bulunmaktadır.

 • 1 günlük bilet
 • 2 günlük bilet

Hopon hopoff Kapadokya araçlarımızın sağladığı avantajlardan biriside Kaymaklı ve Derinkuyu gibi uzak bölgelere kolay ulaşımınızın sağlanmasıdır.

Hop-on Hop-off Kapadokya BiletiHop-on Hop-off Kapadokya Bileti

Hop-on Hop-off Kapadokya Bileti

Kapadokya

Orta Anadolu’da bulunan Kapadokya bölgesi Türkiye’ nin tam kalbi konumundadır. Tarihi ise çok eskilere dayanır. Kapadokya şuanki güzelliğini ve gösterişini yanardağlara borçludur. Birçok medeniyeti ve dini barındıran kültürel yapısı vardır. Bir peri bacasının oluşumu yaklaşık 1500 yıl sürmektedir. Bölgede bulunan 1000 lerce peri bacası ve vadiler sizi geldiğinizde büyüleyici atmosferin içine sokar. Kapadokya genel olarak Read more

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.