General

Kapadokya Atv Turu ve Fiyatları

Kapadokya’ ya geldiğinizde yapacağınız bir çok aktivite bulunmaktadır. Bunlardan biriside Atv Turu olmalıdır. Gün içerisinde her saat yapabileceğiniz bu aktivite ile aynı zamanda bölge turuda yapmış oluyorsunuz. Kapadokya Atv Turu ve fiyatları sizlerin seçeneğine göre değişkenlik göstermektedir. 1 Saat 130, 2 Saat 150 tl dir.

Kapadokya Atv turları için rezervasyon numarası : +90 533 255 47 67
WhatsApp Numarası : +90 533 255 47 67

Kapadokya atv turu öncesinde gerekli durumlarda önce ısınma ve birkaç deneme turu atıyorsunuz. Bu sayede yapacağınız turlar için ısınmış ve kontrolü öğrenmiş oluyorsunuz. Bilmeniz gereken en önemli şey sadece 4 tekerlekli arazi aracını kullanmış olmuyorsunuz. Aynı zamanda bu muhteşem doğa ve manzaranın da tadını çıkartmış oluyorsunuz.

Kapadokya’ da Atv Turu Ne zaman Yapılır ?

Kapadokya bölgesine ne zaman gelirseniz gelin, atv safari turu yapabilirsiniz. Yaz, kış, ilkbahar ve sonbahar olamak üzere 4 sezonda da atv turuna katılabilirsiniz. Buda bölgeye geldiğinizde hava şartlarına aldırmadan huzur dolu ve heyecanlı geziler yapabileceğiniz alamına gelir. Özellikle de kışın bembeyaz görsellikte peri bacalarının arasından geçmek sizi farklı duygulara itecektir. Coğrafi açıdan bölgenin güzelliklerine doyacak ve tadına varacaksınız.

Şehir hayatından sıkılmış ve birkaç günlüğüne sakin ve huzur arayanların adresidir Kapadokya. İş stresinizi ve yorgunluğunuzu alacak olan atv turu aktivitesi Kapadokya’ nın vazgeçilmezleri arasındadır. Eşiniz dostunuzla tek atv ile 2 kişi tur yapabilirsiniz. Yada tek tek atv ler için yan yana bölge turu yapabilirsiniz.

Dört tekerlekli atv ler ile Kapadokya tatilinizi heyecanlandırabilirsiniz. Aynı zamanda grup gezileri yaparak, farklı kültürden tur arkadaşları da edinebilirsiniz. Yüksek hız yapmayacağınız bu turlarda toza dumana alışkın olacaksınız.

Kapadokya’ da Atv Turu’ nu Kimler Yapabilir ?

Kapadokya bölgesine geldiğinizde Atv Turu için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmeniz olacaktır. Atv turu için araba kullanmayı bilmenize gerek yoktur. Ehliyetinizin de olmasına gerek yoktur. Atv turu öncesinde size verilecek ufak bir brif olacaktır. Bu brifi dinlemeniz yeterlidir.

Turumuz için Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?

  • Kask takılması zorunludur.
  • Yaş sınırı olarak 12 yaşındaki çocukların Atv turu için arka koltuğa binmeleri gerekmektedir.
  • Bölgedeki hava şartlarına göre yağmurluk ve eldiven gibi ekipmanlar tarafımızca temin edilmektedir.
  • Tur sırasında engebeli arazi şartlarına göre dizlik ve dirseklik takılmalıdır. Gene tarafımızdan temini gerçekleşmektedir.

Tüm bu detaylar sizlerin güvenliğiniz ve yasal olarak uygulanan düzenlemelerdir. Sizlerin rahat ve sürüş keyfini kazasız ve sorunsuz tamamlamanız için oluşturulmuştur. Atv araçlarımızda hız limiti bulunmaktadır. Bu sayede hiç tecrübesi olmayan misafirlerimizin güvenliği düşünülmektedir. Turlarımızın hepsinde rehberlerimiz sizlere eşlik edecektir. Atv turlarımızda en önde tecrübeli rehberlerimiz sizlerin hem fotoğraf çekimlerinde hemde bölgedeki diğer tarihi lokasyonlarda yanınızda olacaktır.

Kapadokya Atv Turu ve Fiyatları

Kapadokya Atv Turu ve Fiyatları

Bölgedeki Göreceğiniz Lokasyonlar Nelerdir ?

Burada bilmeniz gereken en önemli detay Kapadokya Atv Kiralama için 1 saat mi yoksa 2 saatmi yapacağınız turdur. Turunuzun süresine göre göreceğiniz lokasyonlarda artma yada azalma olmaktadır. Bizler ile iletişime geçtiğinizde sizlere özel tur programı da çıkarttığımız gibi, normal tur programlarımızı da gezebiliyorsunuz. Kapadokya’da atv turları için birden fazla seçenek bulunmaktadır. Sizlerin isteği doğrultusunda ister Ortahisar Bölgesinde ister Göreme bölgesinde turlarımız bulunmaktadır. Unutmayınız ki kapadokya atv turu ile peri bacalarının yanında olacaksınız. İstediğiniz fotoğraflar için çok ideal bir tur seçeneği olmuş olacak sizler için.

1 Saatlik Kısa Atv Kiralama yada Atv Turu Fiyatı 130 TL. 

2 Saatlik Standart Atv Kiralama yada Atv Turu Fiyatı 150 TL. 

  • Kılıçlar Vadisi
  • Güllüdere Vadisi
  • Kızılçukur Vadisi
  • Çavuşin Kasabası
  • Aşk Vadisi

Tüm bunların dışında 2 saatlik atv turlarımız için tıklayabilirsiniz.

Kapadokya Gün Batımı Atv Turları Nedir?

Bölgeye geldiğiniz sunset atv turuna katılmak istiyor musunuz diye sorular sorabilirler. Yada internet araştırmaları yaparken sunset ve sunrise gibi terimler duyabilirsiniz. Bunların asıl açıklaması gün doğumu ve gün batımı turlarıdır. Yani sizlerin isteğine göre sabah balonlar ile atv turları düzenlemekteyiz. Bu turumuz özel bir turdur. Yada sunset turu dediğimiz gün batımı turları tam güneşin batımına denk gelen turlarımızdır. Sunset turlarımız gün içerisindeki kapadokya atv turlaru na göre daha fazla ilgi görmektedir. Bu sebeple siz misafirlerimizin rezervasyon yaptırmaları daha iyi olacaktır. Sunset ve sunrise yani gün doğumu ve gün batımı turlarımız fiyat olarak farklılık göstermektedir. 2020 gün doğumu quad bike turlarımız özellikle balonların kalkış alanına giriş yaptığında balonlar havalanırken çok farklı fotoğraflara sahip olmaktadır. Burada sizler için ara vermekteyiz ve balonlar ile birlikte bol bol fotoğraflanız çekilmektedir. Balonlar ile birlikte Göreme Kızılvadi, Gül Vadisi (Rose valley) ve Aşk vadisi (Love Valley) ne gitmekteyiz. Yani hem balonların kalkış sırasında hemde havalandıktan sonraki muhteşem görsel alanda fotoğraf çekebileceksiniz.

Günbatımı Kapadokya Atv Turu Fiyatları

Günbatımı Kapadokya Atv Turu Fiyatları

Kapadokya Atv Turu Fiyatları 2020

2020 yılı için atv fiyatları sayfamızında başında olduğu gibi 1 saati : 130 tl, 2 saati 150 tl olarak belirlenmiştir. Fiyatlarımıza transfer hizmetimiz dahildir. Otelinizden alıyoruz ve turunuzu bitirdikten sonra tekrar otelinize geri bırakıyoruz.

Sizlerde atv turumuza katılmak istiyor ve atv turu rezervasyonu yaptırmak istiyorsanız 7/24 WhatsApp Numaramız : +90 533 255 47 67 dir.

 

 

Kapadokya

Orta Anadolu’da bulunan Kapadokya bölgesi Türkiye’ nin tam kalbi konumundadır. Tarihi ise çok eskilere dayanır. Kapadokya şuanki güzelliğini ve gösterişini yanardağlara borçludur. Birçok medeniyeti ve dini barındıran kültürel yapısı vardır. Bir peri bacasının oluşumu yaklaşık 1500 yıl sürmektedir. Bölgede bulunan 1000 lerce peri bacası ve vadiler sizi geldiğinizde büyüleyici atmosferin içine sokar. Kapadokya genel olarak Read more

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.