General

Kapadokya Atv Turu ve Fiyatları

Kapadokya’ ya geldiğinizde yapacağınız bir çok aktivite bulunmaktadır. Bunlardan biriside Atv Turu olmalıdır. Gün içerisinde her saat yapabileceğiniz bu aktivite ile aynı zamanda bölge turuda yapmış oluyorsunuz. Kapadokya Atv Turu ve fiyatları sizlerin seçeneğine göre değişkenlik göstermektedir. 1 Saat 900, 2 Saat 1200 tl dir. Kapadokya atv kiralama hizmetimiz için 2 farklı rotamız sizler için gün boyu açık tutulmaktadır. Eğer sunset yani Kapadokya’ da gün batımı atv turu isterseniz ATV başı 1200 TL dir.

Kapadokya Atv turları için rezervasyon numarası : +90 533 255 47 67
WhatsApp Numarası : +90 533 255 47 67

Kapadokya atv turu öncesinde gerekli durumlarda önce ısınma ve birkaç deneme turu atıyorsunuz. Bu sayede yapacağınız turlar için ısınmış ve kontrolü öğrenmiş oluyorsunuz. Bilmeniz gereken en önemli şey sadece 4 tekerlekli arazi aracını kullanmış olmuyorsunuz. Aynı zamanda bu muhteşem doğa ve manzaranın da tadını çıkartmış oluyorsunuz. Kapadokya atv rotaları hem Göreme Bölgesinde hem de Ortahisar Bölgesinde farklı özelliklere sahiptirler. Atv turu için 2 bölge içinde ücretsiz transfer yapmaktayız. Kendi aracınız ile gelmek isterseniz acentemizin otopark alanını kullanabilirsiniz. Sizlere gönderdiğimiz konum ile kapadokya atv konumuna gelebilirsiniz.

Kapadokya Vadilerinde Atv Turları

Kapadokya Vadilerinde Atv Turları

Kapadokya’ da Atv Turu Ne zaman Yapılır ?

Kapadokya bölgesine ne zaman gelirseniz gelin, atv safari turu yapabilirsiniz. Yaz, kış, ilkbahar ve sonbahar olamak üzere 4 sezonda da atv turuna katılabilirsiniz. Buda bölgeye geldiğinizde hava şartlarına aldırmadan huzur dolu ve heyecanlı geziler yapabileceğiniz alamına gelir. Özellikle de kışın bembeyaz görsellikte peri bacalarının arasından geçmek sizi farklı duygulara itecektir. Coğrafi açıdan bölgenin güzelliklerine doyacak ve tadına varacaksınız. Özellikle atv turu rotamız bizler tarafından oluşturulmamaktadır. En güzel yönü ise sizlerin bu turu yaparken doğal oluşumlardan oluşan bir rotada ilerleyecek olmanızdır. Eski kasaba ve yerleşim alanı, doğal oluşmuş mağaralar, eğimli tepecikler sizlerin bu turu yapması için belirlenmiş harika fotoğraf karelerine sahip vadilerdir. Kapadokya atv turu sırasında rehberlerimiz sizlere fotoğraf konusunda yardımcı olmaktadırlar.

Şehir hayatından sıkılmış ve birkaç günlüğüne sakin ve huzur arayanların adresidir Kapadokya. İş stresinizi ve yorgunluğunuzu alacak olan atv turu aktivitesi Kapadokya’ nın vazgeçilmezleri arasındadır. Eşiniz dostunuzla tek atv ile 2 kişi tur yapabilirsiniz. Yada tek tek atv ler için yan yana bölge turu yapabilirsiniz. Rehberimiz size kapadokya bölgesinin en keyifli rotalarında atv turu yaptıracaktır. Kapadokya atv turu rotası bölgenin kalbi olan Göreme lokasyonudur.

Dört tekerlekli atv ler ile Kapadokya tatilinizi heyecanlandırabilirsiniz. Aynı zamanda grup gezileri yaparak, farklı kültürden tur arkadaşları da edinebilirsiniz. Yüksek hız yapmayacağınız bu turlarda toza dumana alışkın olacaksınız. Sizlere vadiler için kask ve toz maskesi vermekteyiz. İsteyen misafirlerimiz maskelerini çıkartabilir fakat kask takılması zorunludur. Kaskın altına gene bone vererek yaz aylarındaki toz topraktan korunmanızı sağlamaktayız. Bazı durumlarda anlık yağmur yağabilir yada çiseleyebilir. Bu durumda sizlere hemen tur öncesinde yağmurluk vermekteyiz. Eğer turdaysanız ise ekip arkadaşlarımız size yağmurluk getirmektedir.

Kapadokya’ da Atv Turu’ nu Kimler Yapabilir ?

Kapadokya bölgesine geldiğinizde Atv Turu için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmeniz olacaktır. Atv turu için araba kullanmayı bilmenize gerek yoktur. Ehliyetinizin de olmasına gerek yoktur. Atv turu öncesinde size verilecek ufak bir brif olacaktır. Bu brifi dinlemeniz yeterlidir. Bu kısa atv alıştırması sonrasında Kapadokya rotası için turlara çıkmaya hazır olacaksınız. Unutmayınız yaz ayların ve kış aylarında sizleri gerekli ekipmanları sağlamaktayız. Yağmurluk, kask, maske ve eldiven ekipmanları gibi. Sizlerin turda keyifli atv sürmeniz için ekip arkadaşlarımız sizleri izleyerek atv sürüşü yapmaktadır. Yeni yönetmeliğe göre atv turlarında 10 yaşından küçük çocuklar alınmamaktadır. 10 yaş ve üzeri çocuklarımız sizinle birlikte atv turlarına katılabilirler. Diğer bir detay ise atv turuna katılacak misafirlerden sadece sürücü olan kişinin en az normal otomobil ehliyet belgesine sahip olmasıdır. Sürücü belgesi yeterlidir.

Turumuz için Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?

 • Kask takılması zorunludur.
 • Yaş sınırı olarak 10 yaşındaki çocukların Atv turu için arka koltuğa binmeleri gerekmektedir.
 • Bölgedeki hava şartlarına göre yağmurluk ve eldiven gibi ekipmanlar tarafımızca temin edilmektedir.
 • Tur sırasında engebeli arazi şartlarına göre dizlik ve dirseklik takılmalıdır. Gene tarafımızdan temini gerçekleşmektedir.
 • Kapadokya atv turu aktivitesine katılacak olan misafirlerimizin normal araç ehliyetine sahip olması gerekmektedir.

Tüm bu detaylar sizlerin güvenliğiniz ve yasal olarak uygulanan düzenlemelerdir. Sizlerin rahat ve sürüş keyfini kazasız ve sorunsuz tamamlamanız için oluşturulmuştur. Atv araçlarımızda hız limiti bulunmaktadır. Bu sayede hiç tecrübesi olmayan misafirlerimizin güvenliği düşünülmektedir. Turlarımızın hepsinde rehberlerimiz sizlere eşlik edecektir. Atv turlarımızda en önde tecrübeli rehberlerimiz sizlerin hem fotoğraf çekimlerinde hemde bölgedeki diğer tarihi lokasyonlarda yanınızda olacaktır.

Kapadokya Atv Turu ve Fiyatları

Kapadokya Atv Turu ve Fiyatları

Bölgedeki Göreceğiniz Lokasyonlar Nelerdir ?

Burada bilmeniz gereken en önemli detay Kapadokya Atv Kiralama için 1 saat mi yoksa 2 saat mi yapacağınız turdur. Turunuzun süresine göre göreceğiniz lokasyonlarda artma yada azalma olmaktadır. Bizler ile iletişime geçtiğinizde sizlere özel tur programı da çıkarttığımız gibi, normal tur programlarımızı da gezebiliyorsunuz. Kapadokya’da atv turları için birden fazla seçenek bulunmaktadır. Sizlerin isteği doğrultusunda ister Ortahisar Bölgesinde ister Göreme bölgesinde turlarımız bulunmaktadır. Unutmayınız ki kapadokya atv turu ile peri bacalarının yanında olacaksınız. İstediğiniz fotoğraflar için çok ideal bir tur seçeneği olmuş olacak sizler için. Kapadokya atv turları için spor ayakkabı giyilmesini tavsiye etmekteyiz.

1 Saatlik Kısa Atv Kiralama yada Atv Turu Fiyatı 900 TL. 

2 Saatlik Standart Atv Kiralama yada Atv Turu Fiyatı 1200 TL. 

 • Kılıçlar Vadisi
 • Güllüdere Vadisi
 • Kızılçukur Vadisi
 • Çavuşin Kasabası
 • Aşk Vadisi

Tüm bunların dışında 2 saatlik atv turlarımız için tıklayabilirsiniz.

Kapadokya Gün Batımı Atv Turları Nedir?

Bölgeye geldiğiniz sunset atv turuna katılmak istiyor musunuz diye sorular sorabilirler. Yada internet araştırmaları yaparken sunset ve sunrise gibi terimler duyabilirsiniz. Bunların asıl açıklaması gün doğumu ve gün batımı turlarıdır. Yani sizlerin isteğine göre sabah balonlar ile atv turları düzenlemekteyiz. Bu turumuz özel bir turdur. Yada sunset turu dediğimiz gün batımı turları tam güneşin batımına denk gelen turlarımızdır. Sunset turlarımız gün içerisindeki kapadokya atv turları na göre daha fazla ilgi görmektedir. Bu sebeple siz misafirlerimizin rezervasyon yaptırmaları daha iyi olacaktır. Sunset ve sunrise yani gün doğumu ve gün batımı turlarımız fiyat olarak farklılık göstermektedir. 2023′ de olduğu gibi 2024 içinde gün doğumu quad bike turlarımız özellikle balonların kalkış alanına giriş yaptığında balonlar havalanırken çok farklı fotoğraflara sahip olmaktadır. Burada sizler için ara vermekteyiz ve balonlar ile birlikte bol bol fotoğraflanız çekilmektedir. Balonlar ile birlikte Göreme Kızılvadi, Gül Vadisi (Rose valley) ve Aşk vadisi (Love Valley) ne gitmekteyiz. Yani hem balonların kalkış sırasında hemde havalandıktan sonraki muhteşem görsel alanda fotoğraf çekebileceksiniz. Gün doğumunda yani sunrise atv turu için turumuza katıldığınızda rehber arkadaşlarımız eğer balonlar o gün havalanıysa kendi telefonlarınız ile sizlerin fotoğraflarını çekmektedir.

Kapadokya Atv Turu Fiyatları 2024

Günbatımı Kapadokya Atv Turu Fiyatları

Günbatımı Kapadokya Atv Turu Fiyatları

2024 yılı için atv fiyatları sayfamızında başında olduğu gibi 1 saati : 900 tl, 2 saati 1200 tl olarak belirlenmiştir. Fiyatlarımıza transfer hizmetimiz dahildir. Otelinizden alıyoruz ve turunuzu bitirdikten sonra tekrar otelinize geri bırakıyoruz. Kapadokya da konakladığınız otelden aktivite yapmaya araç kullanmadan gelebilirsiniz. Ücretsiz transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kapadokya atv turu için rezervasyon yaptırdığınızda eğer kendi aracınız var ise acentemize kendi aracınız ile gelebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında Kapadokya Bölgesi yoğun turist çekmektedir. Hem yerli misafirlerimiz hem de yabancı misafirlerimiz bölgeye gelmektedir. Bazı dönemlerde ise özellikle bayram tatilinin olduğu haftalarda atv rezervasyonu yaptırmanız gerekmektedir. Gün içerisindeki turlarımız ve sunset dediğimiz günbatımı turlarımız yoğun olmakta ve yer bulunamamaktadır. Bu sebeple sizlerde atv turu için yerinizi ayırtabilirsiniz. Geldiğinizde turunuz garanti altına alınmış olacaktır. Ödemelerinizi tur sonunda yapabilirsiniz. İsteyen misafirlerimiz acentemize gelip ödemeye yapabilmektedir. Uzaktan gelecek misafirlerimiz için internet sayfamızdan ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile güvenli ödeme yapabilmektesiniz. Kendi aracı ile gelecek misafirlerimize konum atmaktayız. Eğer transfer araçlarımızı kullanmayacaksanız bu şekilde Kapadokya atv lokasyonumuza ulaşım sağlayabilirsiniz. Araçlarınız için parkurumuzun yanında araçlarınızı park edebilirsiniz. Atv turlarımız 12 ay boyunca yapılmaktadır.

Sizlerde atv turumuza katılmak istiyor ve atv turu rezervasyonu yaptırmak istiyorsanız 7/24 WhatsApp Numaramız : +90 533 255 47 67 dir. Atv turu için rezervasyon yaptırılması zorunludur. Özellikle yaz aylarında çok geç kalınmamalıdır.

Kapadokya Bölgesinde Yapılan Atv Turlarında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kapadokya’ ya ilk kez gelen misafirlerimiz için atv turlarımız nasıl yapılıyor diye merak ediyor olabilirsiniz. Birçok yerde fotoğraflar ve videolar bulunmaktadır. Kapadokya atv turu için aşağıdaki videomuza bakabilirsiniz.

Üstteki videomuzda atv turları yapılmadan önce neleri bilmeniz gerektiğine dair bilgilendiri videomuz bulunmaktadır. Yapılmaması gerekenler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kapadokya Atv Turları için En Çok Sorulan Soruları Aşağıda Cevaplayalım

 1. Göreme Atv Turları ne Kadar? Göreme atv turlarında 1 atv ye 2 kişi binebilmektedir. Ödeyeceğiniz ücret atv başına olmaktadır. Kişi başı değildir. Göreme atv turu atv başına 450 tl dir. Standart olarak turlarımız 2 saat yapılmaktadır.
 2. Kapadokya Atv Turu Nerede Yapılır? Kapadokya bölgeye verilen bir isim olduğundan aslında içerisinde birçok ilçeyi ve ili barındırmaktadır. Kapadokya atv turu denildiği zaman en popüler olan lokasyon Göreme Lokasyonu’ dur. Atv turu Kapadokya’ nın Göreme ilçesinde yapılmaktadır. Peri bacalarının arasında ve vadilerde yapılan en popüler aktivitelerden biridir. Göreme içerisinde birçok vadiyi kapsayan bir bölgedir. Bu vadiler içerisinde en popüler olanı Kızıl Vadi olmaktadır. Kapadokya atv binme rotası olarak kızıl vadi ve aşk vadisi tur rotası içerisindedir.
 3. Kaç Yaşından İtibaren Atv Turları Yapılmaktadır? Atv kiralama yapıldıktan sonra 10 yaşının üstü herkes atv turuna katılabilmektedir. Tek başına atv turu yapamazlar. Ebeveynleri ile birlikte arkada oturmak şartı ile atv turu aktivitesine katılabilirler.
 4. Atv Turları için Ehliyet Gerekli midir? Turlarımıza katılacak misafirlerimiz için normal araç ehliyeti aranmaktadır. Motor ehliyeti olmasına gerek yoktur. 10 yaş ve üzeri sürücünün arkasında oturabilmektedir.
 5. Göreme Atv Turları Hangi Saatlerde Yapılmaktadır? Gün içerisinde 3 defa standart olarak atv turuna katılabilirsiniz. İlk tur saati balon kalkışında yapılmaktadır. Balonların kalkış saati her gün değişmektedir. Aynı zamanda her ay ve mevsimde değişiklik göstermektedir. Gün doğumunda yapılan balon uçuşları ile ilk atv turu katılımı yapılabilir. İkinci atv turu başlangıç saati ise öğle saatlerinde 12:00 – 13:00 da yapılmaktadır. İster 1 saat ister 2 saat atv turlarına katılabilirsiniz. Son olarakta her gün yapılan kapadokya bölgesindeki sunset atv turlarıdır. Günbatımı atv turları 12 ay boyunca yapılmaktadır. Balon uçuşları olmadığında atv turu olmasa bile; her gün mutlaka öğlen ve günbatımı turu yapılmaktadır. Eğer grup halinde Kapadokya bölgesine geliyorsanız sizlere özel tur saatlerinde atv turu aktivitesi bunmaktayız. Bunun için kişi sayınızı ve rezervasyon yaptırmak istediğiniz saati söyleyebilirsiniz.
 6. Kapadokya Atv Kiralama Bireysel Yapılır Mı? Kapadokya bölgesinde genelde bireysel atv kiralama yapılmamaktadır. Tur bölgesi turizm il müdürlüğü tarafından belirlenmektedir. Bu sebeple bireysel yapılan kiralamalar rehbersiz olmamaktadır. Kendiniz atv araçlarını alıp bölgede gezmeye katılamazsınız.

Kapadokya

Orta Anadolu’da bulunan Kapadokya bölgesi Türkiye’ nin tam kalbi konumundadır. Tarihi ise çok eskilere dayanır. Kapadokya şuanki güzelliğini ve gösterişini yanardağlara borçludur. Birçok medeniyeti ve dini barındıran kültürel yapısı vardır. Bir peri bacasının oluşumu yaklaşık 1500 yıl sürmektedir. Bölgede bulunan 1000 lerce peri bacası ve vadiler sizi geldiğinizde büyüleyici atmosferin içine sokar. Kapadokya genel olarak Read more

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.