General

Kapadokya 2 Saatlik Atv Turu

Kapadokya bölgesinin eşsiz güzelliklerini keşfetmek, dereleri, tepeleri aşmak, toz, kir ve çamurdan korkmam ben macera ve heyecan arıyorum diyorsanız sizin gibi doğa sever misafirlerimizi Kapadokya 2 saatlik atv turu yapmaya bekliyoruz. Macera ve heyecan seven misafirlerimiz için atv turu onlara tam aradıkları macerayı yaşatacak bir rotada yapılmaktadır. Bölgenin sahip olduğu mistik güzellikleri ve mükemmel coğrafyasını yakından görmek, onlar keşfetmek içindeki maceracı ruhu ortaya çıkartarak size güzel bir zaman geçirtecektir. Kapadokya 2 saatlik atv turunun fiyatı 200 tl dir.

Bilgi ve rezervasyon için +90 533 255 47 67 arayabilir ve WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kapadokya bölgesi ülkemizin turizm açısından en önemli yerlerinin başında gelmektedir. Her yıl hem yurt içi hem de yurt dışından birçok turistin ziyaret ettiği bu bölgede yapılabilecek birçok aktivite bulunmaktadır. İşte bu aktiviteler arasında en keyifli olanlarından birisi olan Kapadokya 2 saatlik atv turu günün her saatinde yapılması mümkün olan keyifli bir organizasyondur. Bölgede yer alan birçok şirket tarafından düzenlenen Kapadokya 2 saatlik atv turu program paketlerine ve hizmetlerine göre fiyat olarak farklılıklar gösterebilmektedir.

Kapadokya 2 saatlik atv turu aktivitesine katılabilmeniz için profesyonel atv kullanıcısı olmanız gerekememektedir. Tur öncesinde ısınma ve birkaç tane deneme turu atarak hazır hale gelebilirsiniz, bu sayede tura çıkmadan önce gerekenleri öğrenmiş ve motor üzerinde hakimiyet sağlamış olacaksınız. Bilinmesi gereken bir nokta ise Kapadokya 2 saatlik atv turlarının sadece dört tekerlekli arazi araçları ile yapılabilmesidir.

Kapadokya 2 Saatlik Atv Turu Ne Zaman Yapılabilir?

Bölgenin muhteşem coğrafyasını macera ve heyecan dolu bir şekilde keşfedebileceğiniz Kapadokya 2 saatlik atv turu yılın her zamanı yapılabilen bir aktivitedir. Yaz, kış, sonbahar ya da ilkbahar da yapılabilir yani bu tura katılmak için hava şartlarına bağlı kalınmasına gerek yoktur ve bu nedenle de bölgeye ne zaman gezmeye gitseniz Kapadokya 2 saatlik atv turu aktivitesine katılabilir ve bu macerayı sizde yaşayabilirsiniz. Özellikle de kış mevsimde kar yağan zamanlarda bembeyaz görsellikte peri bacalarının arasından geçmek sizi farklı duygulara itecek ve daha çok keyif almanızı sağlayacaktır. Kapadokya 2 saatlik atv turu aktivitesine katılarak bölgenin sahip olduğu güzelliklerine doyacak ve tadına varacaksınız.

Kapadokya bölgesi oldukça fazla ziyaretçiye yılın her zamanı ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle kendine has sihirli atmosferi sayesinde birkaç gün sakin ve huzurlu bir zaman geçirmek ya da iş hayatından kısa bir süre de olsa uzaklaşmak isteyenlerin gözdesi haline gelmiştir. Bu bölgeye tatile geldiğiniz zaman sakin ve huzurlu aktivitelere katılabileceğiniz gibi Kapadokya 2 saatlik atv turu gibi heyecan ve macera dolu aktivitelere de katılabilirsiniz. Her türlü arazi şartlarıyla baş edebilecek şekilde tasarlanmış olan bu dört tekerlekli araçlar ile keyifli bir tur atarak eğlenceli zamanlar geçirebileceksiniz.

Kapadokya 2 Saatlik Atv Turu Aktivitesine Kimler Katılabilir?

Heyecan, macera, toz, çamur içerisinde eğlenceli bir 2 saat geçirebileceğiniz atv turumuza katılmak için herhangi bir yetkinlik ya da bir ehliyet gerekememektedir. Araba kullanmayı bilmiyor bile olsanız bu tura katılabilirsiniz. Sadece eğer daha önce bu türdeki dört tekerlekli arazi araçlarını hiç kullanmadıysanız size verilecek ufak bir eğitim yeterli olacaktır. Tura katılan misafirlerimizin araçları kullanırken kask takmaları kanuni açıdan bir zorunluluktur. Ayrıca on iki yaşından daha küçük olan çocukların atv aracı kullanmalarına izin verilmemektedir, bu yaştan daha küçük olan misafirlerimiz araçların arka koltuklarına binerek tura katılabilirler. Tur hizmetlerimiz arasında bölge ve hava şartlarına göre ihtiyaç duyacağınız eldiven, kask, dizlik ve dirseklik gibi ekipmanlar tarafımızca temin edilmektedir. Ayrıca araçlarımızda sizlerin turu güvenli bir şekilde tamamlayabilmeniz için hız sınırlandırılması uygulanmıştır bu sayede daha önce bu türde araçları hiç kullanmamış olan misafirlerimizin Kapadokya 2 saatlik atv turu aktivitesini güvenle tamamlanmaları sağlanmaktadır. Yine paket kapsamında yer alan hizmetlerimizden birisi de konuklarımızın kaldıkları otellerden tur alanına ve daha sonra tekrar kaldıkları otellere geri bırakılmalarıdır. Ayrıca tur sırasında size bölge hakkında bilgiler verecek olan rehber ücretleri ile araçların yakıt ücretleri fiyata dahildir.

Kapadokya 2 Saatlik Atv

Kapadokya 2 Saatlik Atv

Kapadokya 2 Saatlik Atv Turu Rotaları Nereleridir?

2 saat süren bu aktivitemiz Kapadokya’nın en güzel bölgelerinde yapılmaktadır. Bunlar arasında Kızıl Vadi, Kılıçlar Vadisi, Kızılçukur Vadisi, Çavuşin Kasabası ve Güllüdere Vadisi yer almaktadır.

Atv turunuz dışında isterseniz farklı bir gün doğumu turuna katılabilirsiniz. Bunun için kapadokya at ve balon manzaralı fotoğraf turu sayfamıza bakabilirsiniz. Atv turlarınızda ister 1 saat ister 2 saat olsun, profesyonel fotoğrafçı kiralayabilirsiniz. Siz tur yaparken fotoğrafçı eşliğinde görselleriniz çekilip tur sonunda sizlere ulaştırılmaktadır. Hem durduğunuz noktalar da hemde tur rotasında siz gezerken fotoğraflarınız çekilecektir. Vadi aralarında gezerken sizden önde ve sizi takip eden bir atv tarafından turunuz boyunca yüzden fazla fotoğrafınız olacaktır. Turumuz bittiği sırada ister usb ile ister wetransfer üzerinden sizlere paylaşımda bulunulacaktır.

Atv Safari Turları için Yanınızda Getirmeniz Gerekenler

Gelen sorular arasında bulunan bir konudur. Sizlerin gelmesi gelirken dikkat edeceği tek konu kıyafet seçiminizin spora yakın rahatlıkta olmasıdır. Geri kalan ekipmanlar konusunda firmamız sizlere eksiksiz destek olacaktır. Kask ve maske sizlere sağlanmaktadır. Aynı zamanda kış aylarında eldiven sağlamaktayız fakat sizler gene yanınızda gelirken getirebilirsiniz. Kasklarınızı takmadan önce bone dağıtımı yapmaktayız. Hem Ortahisar hem de Göremede çıkarttığımız kapadokya turlarımızda ekipman desteğini sağlamaktayız. Kış ayları için bu ekipmanları dışında yağmurluk ta sağlamaktayız.

Kapadokya

Orta Anadolu’da bulunan Kapadokya bölgesi Türkiye’ nin tam kalbi konumundadır. Tarihi ise çok eskilere dayanır. Kapadokya şuanki güzelliğini ve gösterişini yanardağlara borçludur. Birçok medeniyeti ve dini barındıran kültürel yapısı vardır. Bir peri bacasının oluşumu yaklaşık 1500 yıl sürmektedir. Bölgede bulunan 1000 lerce peri bacası ve vadiler sizi geldiğinizde büyüleyici atmosferin içine sokar. Kapadokya genel olarak Read more

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.