General

Kapadokya bölgesinde yapılan Balon uçuşları bazen farklı fiyatlarda bazende boş yer bulunamaması gibi durumlarda sizleri bu görsel şölenden mahrum bırakabilir. Ama bizler sizin için kapadokya balon izleme turları yapmaktayız. Balonların kalkış alanlarında balonların nasıl hazırlandığı ve kalkışları ile birlikte fotoğraf çekilmeniz için ortam hazırlıyoruz. Kapadokya balon izleme turu fiyatımız kişi başı 600 tl dir. Ayrıca turumuzda profesyonel fotoğraf makinası ile fotoğraflarınızı çekmekteyiz. Bu sizler için çok önemli bir detay olacaktır. Sizleri otelinizden almaktayız.

Rezervasyon yaptırmak için WhatsApp üzerinden +90 532 453 03 63 nolu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Balon izleme turlarımızda sizleri Kapadokya’daki en güzel vadilere götürüyoruz. Burada ilk önce balonların kalkış alanında balonların hazırlanışını izliyorusunuz. Sonrasında ise balonların havalanması ile birlikte diğer vadimize doğru ilerliyoruz. Yani hem balonların hazırlanışını hem de havadayken güze karelet yakalayıp izlemenizi sağlıyoruz. Turumuzda aperitif olarak sizlere ikramlarımız bulunmaktadır. Tur sonunda ise gene sizleri otelinize bırakmaktayız. 1 gün önce rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Kapadokya balon izleme turu için bölgeye geldiğimiz zaman sizlere ücretsiz sıcak içecek ikramında bulunmaktayız. İkramımız balon kalkış alanında yapılmaktadır.

Kapadokya Balon İzleme Turu

Kapadokya Balon İzleme Turu

Tura katılımınız ile birlikte sizleri otelinizden gün doğumu saatleri takip edilerek ortalama 04:30 – 05:30 arasında almış olacağız. Turumuzun diğer bir adı da Kapadokya Gün Doğumu turudur. Balon izleme turlarımızı bazı dönemlerde yoğunluktan dolayı yapmamaktayız. Bu yüzden turumuz hakkında detaylı bilgi almak için mutlaka bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer gün doğumu turlarımızda farklı seçenekler isterseniz gene bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere özel kahvaltı hazırlamaktayız.

Kapadokya bölgesinin hava görselliği balonların uçmasıyla birlikte biranda rengarenk oluyor. Eğer şanslı iseniz otelinizden izleyebilir ve resimlerini çekebilirsiniz. Fakat bazen yanlarına gidip hazırlanışlarını takip etmek istemek isteyebilirsiniz. Kapadokya balon izleme turu balonların kalkış alanlarında bu muhteşem atmosfere eşlik edebilirsiniz.

Gündoğumu Balon Seyretme

Gündoğumu Balon Seyretme

Kapadokya Balon İzleme Turu Nasıl Yapılmaktadır ?

Kapadokya bölgesinde uçacak olan balonlarımızın hepsi tek bir uçuş parkurundan uçmamaktadır. Kapadokya bölgesine dağılmış arazi ve uçuş alanlarından havalanmaktadırlar. Biz sizleri en fazla balonun olduğu alanlara götürerek hazırlanışlarından havalanmalarına kadar rahat edebileceğiniz bölgeye ulaştırıyoruz. Otelinizinden sizleri alarak transfer hizmetimiz ile en muhteşem manzaranın olduğu noktaya giderek bu hazırlanışı izleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda balonların yanında da olacağımız için kalkış esnasında fotoğrafınızı çekiyoruz. Yada dilerseniz sizler bu muhteşem atmosferin tadını izleyerek çıkartabilirsiniz.

Kapadokya Balon İzleme Turu Fiyatları – Gün Doğumu Turları

Balonların kalktığı her gün turumuzu gerçekleştirmekteyiz. Kapadokya balon izleme turu fiyatımız kişi başı 600 tl dir. Turumuza transfer hizmetimiz dahildir. Balonlar ile birlikte bu muhteşem atmosferi izlemek için +905324530363 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz. İzleyeceğiniz lokasyonlar içerisinde Göreme ve Çavuş in mevkilerinde bulunan tarihi tüm yapılara da hakim olacaksınız. Kızılçukur ve Aşk Vadisi gibi popüler lokasyonlar da turumuzu gerçekleştirmekteyiz.

Kapadokya balon izleme turlarımızda araçlarımız kişi sayısına göre değişmektedir. Ortalama 10 kişilik gruplar ile turumuzu gerçekleştirmekteyiz. Tarafımızca özel isteklerinize göre Jeep ve üstü açık klasik araçlar ile de turlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bunun için bizlere önceden bilgi vermenizde fayda var. At ve atv ler ile gün doğumu turlarımız yapılmaktadır. Grup ve yemekli turlarımız için irtibata geçebilirsiniz.

Kapadokya’da balon izleme turları genellikle yaz aylarında olmaktadır. Kış aylarında operasyonel zorluklardan dolayı yapılmamaktadır. Bu sebeple yaz aylarında turlarımız başlamaktadır. Balon turlarımızda sizleri kapadokya bölgesindeki otellerinizden almaktayız. Aldıktan sonra balonların kalkış alanına gitmekteyiz. Kalkış alanında ilk önce sizi balonların hazırlanışının yapıldığı balon sepetlerinin yanına götürüyoruz. Burada balonların uçuşundan önceki tüm aşamaları görüyorsunuz. Sonrasında yavaş yavaş gün doğmaya başlamaktadır. Sonrasında artık misafirlerini alan balon sepetleri havalanmaya başlamaktadır. Bu sırada sizler fotoğraflar çekebilir ve balon uçuşlarını izleyebilirsiniz. Kapadokya balon turu için isterseniz sayfamıza bakabilirsiniz. Balon izleme turlarımızdan sizleri bölge otellerinden almaktayız.

Gündoğumu Balon Kalkışı Balon Seyir Turu Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Kapadokya bölgesinde nerede kalırsanız kalın balonların kalkışını ve uçuşunu izlemek için balon kalkış alanına gitmeniz gerekmektedir. Eğer daha önceden kapadokya bölgesine gelmediyseniz bu kalkış alanını bulmanız zor olacaktır. Yada en iyi nereden izlenir, nerede bulunmanız gerekir, saat kaçta gitmelisiniz gibi birçok soruyu kendinize sormalısınız. Daha önceden gelmiş olsanız dahi sabah saatlerinde ulaşım için uğraşmanız gerekmektedir. Fakat kapadokya balon izleme turu için bizimle iltişime geçtiğinizde hem güzel bir servis almış olursunuz. Hemde tüm sorulardan kurtulup sadece manzaranın güzelliğine odaklanırsınız. Kapadokya balon seyir turlarımızda otelinizden alınmaktasınız. Özellikle Göreme dışında konaklayan misafirlerimiz için hayati bir önem taşımaktadır. Çünkü Balon kalkışları göremeden yapıldığından diğer bölgeler için bazen balonları görmek kabusa dönüşebilir. Balon izleme turumuza gelmeden önce telefonunuzun şarjını yeteri kadar doldurmayı unutmayınız. Bizlerde size profesyonel makina ile çektiğimiz fotoğraflardan hediye etmekteyiz. Rezervasyon için ise mümkünse birkaç gün önce bizimle iletişime geçmelisiniz. Değil ise 1 gün kalaya kadar rezervasyon yapabilirsiniz. Bizi arayarak önce kaç kişi olduğunuz ve sonrasında hangi otelde konakladığınızı belirtmeniz yeterlidir. Kısa sürede balon izme turu için rezervasyonunuz yapılmaktadır.

Kapadokya

Orta Anadolu’da bulunan Kapadokya bölgesi Türkiye’ nin tam kalbi konumundadır. Tarihi ise çok eskilere dayanır. Kapadokya şuanki güzelliğini ve gösterişini yanardağlara borçludur. Birçok medeniyeti ve dini barındıran kültürel yapısı vardır. Bir peri bacasının oluşumu yaklaşık 1500 yıl sürmektedir. Bölgede bulunan 1000 lerce peri bacası ve vadiler sizi geldiğinizde büyüleyici atmosferin içine sokar. Kapadokya genel olarak Read more

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.