General

Kapadokya bölgesinde yapılan Balon uçuşları bazen farklı fiyatlarda bazende boş yer bulunamaması gibi durumlarda sizleri bu görsel şölenden mahrum bırakabilir. Ama bizler sizin için kapadokya balon izleme turları yapmaktayız. Balonların kalkış alanlarında balonların nasıl hazırlandığı ve kalkışları ile birlikte fotoğraf çekilmeniz için ortam hazırlıyoruz. Kapadokya balon izleme turu fiyatımız kişi başı 450 tl dir.

Tura katılımınız ile birlikte sizleri otelinizden gün doğumu saatleri takip edilerek ortalama 04:30 – 05:30 arasında almış olacağız. Turumuzun diğer bir adı da Kapadokya Gün Doğumu turudur. Balon izleme turlarımızı bazı dönemlerde yoğunluktan dolayı yapmamaktayız. Bu yüzden turumuz hakkında detaylı bilgi almak için mutlaka bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kapadokya bölgesinin hava görselliği balonların uçmasıyla birlikte biranda rengarenk oluyor. Eğer şanslı iseniz otelinizden izleyebilir ve resimlerini çekebilirsiniz. Fakat bazen yanlarına gidip hazırlanışlarını takip etmek istemek isteyebilirsiniz. Kapadokya balon izleme turu balonların kalkış alanlarında bu muhteşem atmosfere eşlik edebilirsiniz.

Kapadokya Balon İzleme Turu Nasıl Yapılmaktadır ?

Kapadokya bölgesinde uçacak olan balonlarımızın hepsi tek bir uçuş parkurundan uçmamaktadır. Kapadokya bölgesine dağılmış arazi ve uçuş alanlarından havalanmaktadırlar. Biz sizleri en fazla balonun olduğu alanlara götürerek hazırlanışlarından havalanmalarına kadar rahat edebileceğiniz bölgeye ulaştırıyoruz. Otelinizinden sizleri alarak transfer hizmetimiz ile en muhteşem manzaranın olduğu noktaya giderek bu hazırlanışı izleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda balonların yanında da olacağımız için kalkış esnasında fotoğrafınızı çekiyoruz. Yada dilerseniz sizler bu muhteşem atmosferin tadını izleyerek çıkartabilirsiniz.

Kapadokya Balon İzleme Turu Fiyatları – Gün Doğumu Turları

Balonların kalktığı her gün turumuzu gerçekleştirmekteyiz. Kapadokya balon izleme turu fiyatımız kişi başı 100 tl dir. Turumuza transfer hizmetimiz dahildir. Balonlar ile birlikte bu muhteşem atmosferi izlemek için +905324530363 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz. İzleyeceğiniz lokasyonlar içerisinde Göreme ve Çavuş in mevkilerinde bulunan tarihi tüm yapılara da hakim olacaksınız. Kızılçukur ve Aşk Vadisi gibi popüler lokasyonlar da turumuzu gerçekleştirmekteyiz.

Kapadokya balon izleme turlarımızda araçlarımız kişi sayısına göre değişmektedir. Ortalama 10 kişilik gruplar ile turumuzu gerçekleştirmekteyiz. Tarafımızca özel isteklerinize göre Jeep ve üstü açık klasik araçlar ile de turlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bunun için bizlere önceden bilgi vermenizde fayda var. At ve atv ler ile gün doğumu turlarımız yapılmaktadır. Grup ve yemekli turlarımız için irtibata geçebilirsiniz.

Kapadokya’da balon izleme turları genellikle yaz aylarında olmaktadır. Kış aylarında operasyonel zorluklardan dolayı yapılmamaktadır. Bu sebeple yaz aylarında turlarımız başlamaktadır. Balon turlarımızda sizleri kapadokya bölgesindeki otellerinizden almaktayız. Aldıktan sonra balonların kalkış alanına gitmekteyiz. Kalkış alanında ilk önce sizi balonların hazırlanışının yapıldığı balon sepetlerinin yanına götürüyoruz. Burada balonların uçuşundan önceki tüm aşamaları görüyorsunuz. Sonrasında yavaş yavaş gün doğmaya başlamaktadır. Sonrasında artık misafirlerini alan balon sepetleri havalanmaya başlamaktadır. Bu sırada sizler fotoğraflar çekebilir ve balon uçuşlarını izleyebilirsiniz. Kapadokya balon turu için isterseniz sayfamıza bakabilirsiniz.

Kapadokya

Orta Anadolu’da bulunan Kapadokya bölgesi Türkiye’ nin tam kalbi konumundadır. Tarihi ise çok eskilere dayanır. Kapadokya şuanki güzelliğini ve gösterişini yanardağlara borçludur. Birçok medeniyeti ve dini barındıran kültürel yapısı vardır. Bir peri bacasının oluşumu yaklaşık 1500 yıl sürmektedir. Bölgede bulunan 1000 lerce peri bacası ve vadiler sizi geldiğinizde büyüleyici atmosferin içine sokar. Kapadokya genel olarak Read more

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.