General

Size Kapadokya’ nın en özel turlarından birisi olan kapadokya gece atv turu güzergahı ve turundan bahsedeceğim. Tamamen vadiler arasında ve köy içerisinden geçerek hem yürüyüş hem de atv turu. Kapadokya’ da gece köyün içerisinden geçerek vadilere gidiyorsunuz. Vadilerin ve köylerin arasında duracağınız eski klise ve yerleşim yerlerini göreceğiniz bir turdan bahsediyoruz. Tur tamamen normaldeki atv turlarının dışında olmaktadır. Kapadokya gece atv turu Levent ışıklı rehberliğinde yapılacaktır.

Kapadokya Gece Atv Turu

Kapadokya Gece Atv Turu

Kapadokya Gece Atv Turu Hakkında

Lokasyon olarak sizler için hazırlanmış ve tur rotası birden fazla denenmiş Ortahisar bölgesinde yapılmaktadır. Ortahisar lokasyonunda hem köy içerisinden hem de vadilerin içerisinden nokta atışı sizler için hazırlanmış atv yolu oluşturulmuştur. Gece atv turu için 3-4 noktada sizler için mola yerleri oluşturulmuştur. Bu durulacak yerlerde hem mola verilecek hem de bazılarında görmeniz gereken yürüyüş rotaları bulunmaktadır. Bu yürüyüş rotaları orta derece zorluk içermektedir. Gece atv turu kapadokya bölgesindeki en özel turlardır biridir. Sınırlı sayıda olup erken rezervasyon yapılması gerekmektedir. Gece atv turlarımız özellikle 3-4 atv üstü yapılmaktadır. Rezervasyon yaptırmadan önce bilgi alınız.

Bilmeniz gereken en önemli konu Kapadokya gece atv turu için bölgede yapılan turların tam aksine özel bir tur yapılacağıdır. Tur içeriğinde;

  • Gece yapılacak olması
  • Sınırlı sayıda yapılacağı
  • Vadi ve eski yerleşim alanlarında yapılacak olması
  • Mola yerlerinde sizler için önceden hazırlanmış müzik ve içecek ikramı olması
  • Tur sonunda sucuk lavaş partisi yada barbekü
  • Otelinizden transfer hizmeti

tur içeriğinden bazı bilgilerdir. Kapadokya gece atv turu için yanınızda getirmeniz gereken ekstra kış ayları için eldiven olabilir. Olmayan durumlarda sizlere eldiven temini yapılacaktır. Aynı zamanda Yanınızda mutlaka uzun kollu kıyafet bulundurmanız gerekmektedir. Yazın dahi havanın akşamları serin olduğunu unutmamak lazım. Tüm bunların dışında kalan ekipmanlar tarafımızca verilmektedir. Gece atv turlarımız kapadokya bölgesinde yaz kış yapılmaktadır. Yaz aylarında ve kış aylarında tur saatimiz farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kapadokya Gece Atv Turu Fiyatları

Tur fiyatı yerli misafirlerimiz için 1400 Tl dir. Turda eldiven, yiyecek ve içecek fiyatları dahildir. Otelinizden bölgeye ve tur sonrasında acentamızdan tekrardan otellerinize transfer hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Tur detayı hakkında bilgi telefon ile verilmekte olup sınırlı sayıda her gün yapılmaktadır. Özellikle dolunayda yoğun olacağından dolayı önceden rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Gece yapılan atv turlarında 2 rehberimiz sizlere eşlik edecektir. İçecek ikramı için siz gitmeden hazırlanan lokasyonlarımızda hazırlıklar yapılmaktadır. Özellikle gece vadiler arasında atv sürerken çok keyif alacaksınız. Suyun içerisinden geçerek mağara oluşumlarına gireceğiz. Kapadokya gece atv turu için önceden mutlaka iletişime geçmeniz gerekmektedir. Çünkü normal atv turlarından farklı olarak özel bir organizasyon olarak düzenlemekteyiz. Bu sebeple sürekli yapılan standart çıkış saati olan bir aktivite değildir. Erken rezervasyon yaptırmanız gereklidir. Gece atv turu için rehber eşliğinde turlarımız yapılmaktadır. Gündüz turlarımızdan farklı olarak oldukça keyifli ve eğlenceli olmaktadır. Gece sessizliğinde vadiler arasında atv ile gezmek kapadokyanın başka bir yüzünü sizlere gösterecektir.

Gece Atv Turu Süresi ve Transfer Lokasyonları

Turun süresi minimum 2 saat sürmektedir. Ortalama tur süresi ise 2-3 saat arasında olacaktır. Molalar ve yemek ile birlikte 2-3 saat arasında gerçekleşmektedir. Turumuz atv lerinize bindiğiniz andan itibaren başlayacaktır. Transfer hizmetimizin olduğu bölgeler; Göreme, Uçhisar, Ürgüp, Avanos, Ortahisar bölgeleridir. Mustafapaşa ve Nevşehir merkez için telefon ile bilgi alabilirsiniz. Gece atv turlarımızda otelinizden transfer seçeneği bulunmaktadır. Sizleri otelinizden almaktayız.

Kışın karlı havalarda buzların ve karların üzerinden yapacağınız bu tur rotası size gerçek bir kapadokya deneyimi sunmuş olacaktır. Yapılacak tur için atv lerinizin ışıkları kullanılacak olup ekstra dan rehberlerden ışık ekipmanları olacaktır. Rezervasyon için +905324530363 nolu numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz. Diğer atv turları için tıklayabilirsiniz. Özellikle son dönemlerde butik ve ayrıcalıklı tur isteyen gruplar ve misafirlerimiz için düzenlenmektedir. Normal turlarımızda olduğu gibi otelinizden ücretsiz transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Kalabalık gruplar için özel araçlarımız sizleri bölge otelleri dışından almaktadır. Bunun için gece atv turu rezervasyonu yaptırmadan önce bize otelinizin yerini söylemeniz gerekmektedir.

Kapadokya

Orta Anadolu’da bulunan Kapadokya bölgesi Türkiye’ nin tam kalbi konumundadır. Tarihi ise çok eskilere dayanır. Kapadokya şuanki güzelliğini ve gösterişini yanardağlara borçludur. Birçok medeniyeti ve dini barındıran kültürel yapısı vardır. Bir peri bacasının oluşumu yaklaşık 1500 yıl sürmektedir. Bölgede bulunan 1000 lerce peri bacası ve vadiler sizi geldiğinizde büyüleyici atmosferin içine sokar. Kapadokya genel olarak Read more

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.