General

Kapadokya’ ya geldiğinizde yapabileceğiniz farklı bir aktivite olarak, Kapadokya Jeep Safari Turu yapabilirsiniz. Yapacağınız safari turu ile bölgenin vadileri arasında adrenalin yüklü bir gezi yapabilirsiniz. Bu Jeep Safari turunu off-road araçları ile yapacaksınız. Kapadokya’ da yapacağınız her tur ile sizi farklı vadiler ve gezi rotaları beklemektedir. Kapadokya Jeep Safari turu fiyatları 2.750 tl dir. Jeep turu için sizleri otelinizden almaktayız ve otelinize geri bırakmaktayız. Günün her saati jeep turlarımıza katılabilirsiniz. Bir jeep için 4 kişi katılım sağlayabilirsiniz. Sadece size özel Kapadokya turu olmakta ve paylaşımlı değildir. Jeep turu standart olarak 2 saat sürmekedir.

WhatsApp üzerinden jeep turları rezervasyonu yaptırmak için +905324530363
Arayarak bilgi ve sorularınız için +90 532 453 03 63 tıklayabilirsiniz.

Tura katılımınız ile birlikte servis araçlarımız sizleri otelinizden almaktadır. Turumuzun bitimi ile birlikte de otelinize kadar bırakılmaktasınız. Servis hizmetimiz otelinize kadar yapılmaktadır. Turumuz dahilinde sizlere ikram olarak şampanya sunulmaktadır. Tur bitiminde vadi manzarasında gerçekleştirilecektir. Jeep safari turları özellikle sunset saatlerinde yani gün batımı saatlerinde çok yoğun olmaktadır. Tozu dumana katarak bölgede turunuza devam etmektesiniz. Araçlarımız maksimum 4 kişidir. Özellikle ücretsiz transfer hizmetimiz ile birlikte sizleri almaktayız. Kapadokya Jeep Safari turu özellikle sizlerin kendi araçlarıyla ulaşamadığı bölgelerdedir. Bu sebeple Kapadokya keşfinizde çok önemli rol oynamaktadır. Tur sonu özellikle sunset yani gün batımı turunda iseniz, gün batımı noktamızda fotoğraflar çekebileceğiniz panorama noktasında duruyoruz. Buradaki mola aramızda bol bol fotoğraflar çekebilirsiniz. Jeep safari aktivitesi için durduğumuz mola yerleri bulunmaktadır. Vadiler içerisindeki bu mola alanlarında fotoğraflar çekilebilirsiniz. Kapadokya vadilerini jeep safari ile keşfedebilirsiniz.

Kapadokya Vadilerinde Jeep Turu

Kapadokya Vadilerinde Jeep Turu

Tur güzergahımızda vadiler, kiliseler ve gizemli Kapadokya bölgeleri bulunmaktadır. Jeep Safari turlarımızı sabah saatlerinde gün içerisinde ve sunset dediğimiz gün batımı saatlerinde gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle gün batımı saatlerinde sizlere fotoğraf çekimi için ekstra zaman tanınmaktadır. Bu fotoğraf çekimi içi ise özel olarak vadilere gidilmektedir. Tüm bu tur rotalarımızın dışında özellikle balonlar ile birlikte sunrise turları yapmak isteyen misafirlerimiz de olabiliyor. Bu tarz durumlarda sizi sabah gün ağarmadan safari araçlarımıza otelinizden alıyoruz ve balonların kalktığı alana götürüyoruz. Bu alanlarda balonlar üzerinizden geçerken sizde dilediğiniz kadar fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. Kapadokya standart jeep turu dışında 3-4-5 saatlik turlarda yapılabilmektedir. Göreme, Avanos, Uçhisar ve Avanos rotalarına da gidiyoruz. Göremedeki popüler noktalardan geçiyoruz ve mola veriyoruz. Standart rotamız Ürgüp, Ortahisar, Mustafapaşa, İbrahimpaşa da yapılmaktadır. Kapadokya jeep safari turu ayrıca bölge turları gibi yapılmaktadır. Daha yeni model klimalı jeeplerimiz ile rehber eşliğinde kırmızı yada yeşil tur yapabilmektesiniz.Profesyonel rehber eşlinde ıhlara ve diğer tur rotası jeep lerimiz ile yapılmaktadır.

Kapadokya Jeep Safari Turu Fiyatları

Jeep Safari Turları Kaç Kişi ile Yapılmaktadır ?

Turlarımızda maksimum 5 kişi olmaktadır. Araçlarımız 4 ve 5 kişi arasında değişkenlik göstermektedir. Eğer kalabalık gruplar ile Kapadokya ziyareti yapacaksanız sizlere özel tur programı gerçekleştirmekteyiz. Genelde aile ve arkadaş gurupları 1 jeep ile çıkmaktadır. Yani aynı araçta olmanız sağlanmaktadır. Jeep safari turlarımızda 1 araca 4 kişi binebilmektedir. Araçlarımızın üzeri kapalıdır. Bu yüzden kapadokya jeep safari turları hem gün içinde hem de sunset saatlerinde tercih edilmektedir. Jeep safari turu aktivitesinin sunset gün doğumunda yapılmasının amacı yaz aylarında oldukça sıcak havada tur yapılmamasıdır. Yaz aylarında öğle saatleri sıcak olduğundan dolayı jeep safari turu gün batımında oldukça popüler olmaktadır.

Jeep turlarımızın en büyük avantajı yaz ve kış aylarında hiç durmadan yapılmakta olmasıdır. Kapalı ve korunaklı olduğundan hava durumundan etkilenmez tam tersine kötü havalarda daha fazla adrenalin yaşamanızı sağlar. Kapadokya jeep turu günün her saati yapılmakta ve standart olarak 2 saat sürmektedir. Dileyen misafirlerimiz jeep turu süresini uzatabilmektedir. Kapadokya’ nın keşfedilmemiş vadilerinde sadece size özel yapılan turlarımızda süre tamamen size kalmıştır. Fiyat 2 saatlik süre üzerinden size belirtilmektedir.

Jeep Safari Turu Rehberli mi ?

Kapadokya Jeep Safari turları rehberli ve profesyonel araç kullanıcıları ile birlikte yapılmaktadır. Turlarımız off-road arabaları ile rehberli olarak çıkmaktadır. Eğer farklı ülkelerden misafirlerimiz var ise farklı dillerdeki rehberlerimiz bulunduğunu unutmayınız. Genel olarak turlarımız ingilizce ve çince olarak gerçekleşmektedir. Özel talepleriniz doğrultusunda farklı dillerdeki rehberlerimizi araçlarımıza göndermekteyiz.

Kapadokya Jeep Safari Turu Gezilecek Yerler

  • Hospital Manastırı
  • Güllü Dere Vadisi Panorama Pancarlık Vadisi
  • Göreme Görçeli Vadisi
  • Ortahisar Panorama
  • Güvercinlik Vadisi (Nazar Ağacı)
  • İbrahimpaşa Köyü ve Çevresi

Araçta bulunan rehberlerimiz gerekli bulduğu durumlarda tur güzergahında değişiklik yapabilirler. Fakat süre olarak değişiklik bulunmamaktadır. Bazı vadilerde fotoğraf çekimi uzun sürebileceğinden ayarlaması araç içerisinde yapılmaktadır. Yaz aylarında ve havanın sıcak olduğu dönemlerde araçtan inip tarihi lokasyonlarda fotoğraf çekebiliyorsunuz. Kış aylarında bu biraz daha az olsada fotoğraf çekebileceğiniz lokasyonlara gidiyoruz. Turumuz bittiğinde sizlere alkolsüz şampanya patlatarak tur sonunda özellikle gün batımına doğru bu manzarayı özelleştiriyoruz. Size özel çıkarttığımız turlarımızda rotamızı değiştirebilir ve sadece istediğiniz lokasyonlara jeep safari araçlarımız ile tur yapabilirsiniz. Kapadokya jeep safari turu yaz aylarında olduğu kadar kış aylarında da çok popülerdir. Çünkü hem gün boyunca sıcak hava olmamaktadır. Hem de jeep safari araçlarımız kapalı olduğundan kış aylarında yapılan önemli turlarımızdandır.

Kapadokya Jeep Safari Turuları ve Fiyatları

Kapadokya Jeep Safari Turuları ve Fiyatları

Kapadokya Jeep Safari Turu Süresi Nedir ?

Kapadokya jeep safari turumuzun süresi 2-3 saat olarak değişkenlik göstermektedir. Standart olarak düzenlediğimiz turlarımızın süresi 2 saattir. Fakat sizlere yemekli ve 4 saatlik farklı turlarda düzenlemekteyiz. Hem müze girişlerinin olduğu hem de öğlen yemek programının dahil olduğu turlarımız bulunmaktadır. Standart olarak Kapadokya’ da jeep turlarımız 2 saat yapılmaktadır. Fakat bazı durumlarda sizlerden gelen isteğe göre tur saatlerimizi uzatmaktayız. 2-3-6 saatlik turlarımızda yapılmaktadır. Bazı tur misafirlerimiz kapadokya kırmızı tur yada kapadokya yeşil tur rotasını jeep ler ile yapmak istemektedirler. Bu gibi durumlarda saat süresi uzun olacağından bu gibi turlarımızı yeni jeeplerimiz ile yapmaktayız. Klimalı olduğundan sizlerin konforu daha ön planda olmaktadır. Kapadokya jeep safari turu için istenildiği durumda araçlara rehberler gelmektedir. İngilizce, Fransızca, Rusça, İspanyolca ve İtalyanca, Çince gibi dillerde size hizmet vermekteyiz.

Kapadokya Jeep Safari Turu Fiyatları Nelerdir ?

1 kişi Kapadokya Jeep Safari Turu Fiyatı : 750 TL dir.

Jeep safari yaz ve kış aylarında gün doğumu ve gün batımı saatlerinde değişiklik vardır. Kışın daha erken yazın ise daha geç turumuz bitmektedir. Kalabalık gruplarınız için erken rezervasyon yapmanızda fayda vardır. Sizlere en uygun tur için irtibata geçmeyi unutmayınız. Sunset Atv turu ve fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayabilirsiniz. Jeep turlarımız aynı zamanda 4 saatlik te olmaktadır. Bu 4 saatlik turlarımızda birden fazla lokasyon gezerken öğle yemeğinide içerisine dahil etmiş oluyoruz. İlk 2 saatlik tur sonrasında öğle yemeğiniz için duruyoruz ve sonrasında yemek arasından sonra turunuza devam ediyorsunuz. Özellikle bu turlarımız gün içerisinde yapılmaktadır. Ya sabah saatlerinde yada öğlen saatlerinde başlamaktadır. Fakat gün içerisinde her zaman kapadokya jeep safari turları olduğunu unutmayınız. Jeep lerimiz siz tura çıkmadan önce hazırlanmaktadır. Bu yüzden yarım saat yada 1 saat öncesinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Kapadokya otellerine olan uzaklığımız 15-20 dakika uzaklıktadır. Rezervasyon sonrası jeep safari için hızlıca otelinize doğru gelecek ve turunuza otelde başlayacağız. Özellikle yaşlı ve çocuklu misafirlerimizin en çok tercih ettiği kapadokya aktivitelerindendir.

Kapadokya

Orta Anadolu’da bulunan Kapadokya bölgesi Türkiye’ nin tam kalbi konumundadır. Tarihi ise çok eskilere dayanır. Kapadokya şuanki güzelliğini ve gösterişini yanardağlara borçludur. Birçok medeniyeti ve dini barındıran kültürel yapısı vardır. Bir peri bacasının oluşumu yaklaşık 1500 yıl sürmektedir. Bölgede bulunan 1000 lerce peri bacası ve vadiler sizi geldiğinizde büyüleyici atmosferin içine sokar. Kapadokya genel olarak Read more

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.