General

Kapadokya’ ya gelipte türk gecesi yapmadan olmaz herhalde. Bölgenin en yoğun aktivitelerinden biri de Kapadokya Türk Gecesi show’ udur.. Gün içerisinde bölgede yapacağınız kültür gezisinden sonra akşam bu yorgunluğu atmak için size güzel bir atmosfer sunmaktadır. Uzun yıllardır yapılan Türk Gecesi Turları, bölgeye gelen turistler için kültürümüzü tanıtma yolları arasındadır. Kapadokya Türk Gecesi Turlarında birden fazla eğlenceli gösterileri izleyeceğinizi unutmayın. Bilgi ve detaylar için +905324530363 ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Limitsiz alkol ve Yemekli eğlence fiyatımız 200 tl dir.

Kapadokya‘ da yapacağınız türk gecesi genellikle mağara ve oyma kayalar içerisinde yapılmaktadır. Kişi kapasitesi 200-600 arasında olan bu mekanlarda birbirinden güzel show lar izleyebiliyorsunuz. Mekanların dekorları ve yapıları kendilerine özgü tasarlanmıştır.

Kapadokya Türk Gecesi Turları ve Fiyatları

Kapadokya Türk Gecesi Turları ve Fiyatları

Kapadokya Türk Gecesi Turları – Yemekli ve Yemeksiz

Yapacağınız Türk gecesi turlarını yemekli ve yemeksiz türk gecesi olarak farklı alabilirsiniz. Yemekli ve sınırsız alkol eşliğinde eğlenebilirken, aynı şekilde sadece izleme içinde gitmek isteyebilirsiniz. Sınırsız alkol yada yemekli olarak birden fazla seçeneği düşünebilirsiniz. Kapadokya bölgesinde Uçhisar, Göreme, Avanos gibi farklı bölgelerde Türk gecesi turlarına katılabilirsiniz. Vejeteryan misafirlerimiz için menü hazırlanmaktadır. Bunu bizlere iletebileceğiniz gibi mekana gittiğinizde de belirtebilirsiniz. Sizin için mutfağımızda hazırlanmakta olup gösteri sırasında yemeğinize devam edebilirsiniz.

Unutulmaması gereken farklı bir konu ise bazı Türk gecesi turlarında sizi otelinizden servis araçları ile alıp transferlerinizi gerçekleştirebiliyorlar. Alkol alacak misafirlerimiz için seçenek avantaj olarak sunulabilir. Fakat bu 2 kişinin katılımı ile transfer hizmeti aktif olacaktır.

Türk Gecesi Turlarında Neler Olur ?

Gece ortalama  saat 08:00 – 08:30 gibi başlar. İlk başta gittiğinizde rezervasyonunuzun olduğu masaya alınırsınız ve genellikle içecekleriniz masada hazır olarak servise sunum şeklinde hazırdır. Türk gecesi henüz başlamamış ve çok kalabalık değil ise ortama uygun müzikler ile masanıza atıştırmalık ve mezeler servis edilir. Yavaş yavaş mekanın dolması ile artık gösteriler başlar ve bu sırada yemek seçiminizi yaparsınız. Tavuk ve et seçeneklerinden oluşan yemekler hızlı bir şekilde servise hazırlanır ve ikrama sunulur. Siz bu arada tabi Türk gecesi için oluşturulan gösterileri izlersiniz.  Bu gösterilerde neler vardır biraz içeriğine bakalım isterseniz.

  • Kafkas Dansı
  • Oryantal Dans Gösterileri
  • Türkiye’ nin 7 farklı bölgesine ait folklor gösterileri
  • Misafirler ile etkileşime geçen gösteriler
  • Dansöz Show
  • Misafirler ile etkileşimli danslar

Fiyatlar ve Yemekli Yemeksiz Menüler

  • 1 Kişi yemekli Türk Gecesi Turu 200 TL
  • 1 Kişi yemeksiz Türk Gecesi Turu 160 TL

Türk gecesi için ulaşım ve transfer fiyata dahil değildir. Dilerseniz bu hizmeti telefon ile arayarak bizden satın alabilirsiniz. Bulunduğunuz otel ve lokasyona göre taksi fiyatları değişkenlik göstermektedir. Ortalama 40-60 tl arasında ulaşımınızı araçlarımız ile sağlayabilirsiniz.

Diğer aktivitelerimizden olan Kapadokya At Turu için tıklayabilirsiniz.

Kapadokya

Orta Anadolu’da bulunan Kapadokya bölgesi Türkiye’ nin tam kalbi konumundadır. Tarihi ise çok eskilere dayanır. Kapadokya şuanki güzelliğini ve gösterişini yanardağlara borçludur. Birçok medeniyeti ve dini barındıran kültürel yapısı vardır. Bir peri bacasının oluşumu yaklaşık 1500 yıl sürmektedir. Bölgede bulunan 1000 lerce peri bacası ve vadiler sizi geldiğinizde büyüleyici atmosferin içine sokar. Kapadokya genel olarak Read more

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.