General

Kapadokya’ ya gelipte türk gecesi yapmadan olmaz herhalde. Bölgenin en yoğun aktivitelerinden biri de Kapadokya Türk Gecesi show’ udur.. Gün içerisinde bölgede yapacağınız kültür gezisinden sonra akşam bu yorgunluğu atmak için size güzel bir atmosfer sunmaktadır. Uzun yıllardır yapılan Türk Gecesi Turları, bölgeye gelen turistler için kültürümüzü tanıtma yolları arasındadır. Kapadokya Türk Gecesi Turlarında birden fazla eğlenceli gösterileri izleyeceğinizi unutmayın. Bilgi ve detaylar için +905324530363 ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Limitsiz alkol ve Yemekli eğlence fiyatımız 1500 tl dir. Kapadokya’daki türk gecesi etkinliklerinde transfer hizmeti bulunmamaktadır. Bunun için bizlerle iletişime geçerek sizlere seçenekler sunabiliriz.

Kapadokya‘ da yapacağınız türk gecesi genellikle mağara ve oyma kayalar içerisinde yapılmaktadır. Kişi kapasitesi 200-600 arasında olan bu mekanlarda birbirinden güzel show lar izleyebiliyorsunuz. Mekanların dekorları ve yapıları kendilerine özgü tasarlanmıştır. Yaz aylarında saat 21:00 da başlamaktadır. Tür gecesi rezervasyonunuzu yaptıktan sonra konumumuza gelmeniz yeterlidir. Ortalama 20:30 dan sonra restoranımıza gelebilirsiniz. Türk gecesi için başlangıç saati 21:00 dır. Ama 20:45 gibi gelmeniz tavsiye edilir. Programımızın bitiş saati 23:00 – 30 arasıdır. Türk gecesi programlarında transfer hizmeti olmamaktadır. Bu sebeple kendiniz gelmeniz gerekmektedir. Kapadokya türk gecesi ne gelecek misafirlerimiz için ortalama konumumuzda bulunma saati 20:50 civarındadır. Sizlere aracınız ile gelecekseniz kapadokya restoranımızın konumunu atmaktayız. Türk gecesine katılmak için ilk öncelikle yapmanız gereken rezervasyon oluşturmaktadır. Özellikle tatil ve bayramlarda oldukça yoğun olmaktayız.

Kapadokya Türk Gecesi Turları ve Fiyatları

Kapadokya Türk Gecesi Turları ve Fiyatları

Kapadokya Türk Gecesi Turları – Yemekli ve Yemeksiz

Yapacağınız Türk gecesi turlarını yemekli ve yemeksiz türk gecesi olarak farklı alabilirsiniz. Yemekli ve sınırsız alkol eşliğinde eğlenebilirken, aynı şekilde sadece izleme içinde gitmek isteyebilirsiniz. Sınırsız alkol yada yemekli olarak birden fazla seçeneği düşünebilirsiniz. Kapadokya bölgesinde Uçhisar, Göreme, Avanos gibi farklı bölgelerde Türk gecesi turlarına katılabilirsiniz. Vejeteryan misafirlerimiz için menü hazırlanmaktadır. Bunu bizlere iletebileceğiniz gibi mekana gittiğinizde de belirtebilirsiniz. Sizin için mutfağımızda hazırlanmakta olup gösteri sırasında yemeğinize devam edebilirsiniz. Türk gecesi için yemek seçimi restoranımıza geldiğinizde yapılmaktadır. Masalarımıza geldiğinizde arkadaşımız yanınıza gelip hangi yemek tercihinde bulunacağınızı soruyor ve siparişiniz alınmış oluyor.

Unutulmaması gereken farklı bir konu ise bazı Türk gecesi turlarında sizi otelinizden servis araçları ile alıp transferlerinizi gerçekleştirebiliyorlar. Alkol alacak misafirlerimiz için seçenek avantaj olarak sunulabilir. Fakat bu 2 kişinin katılımı ile transfer hizmeti aktif olacaktır. Kapadokya da bulunan Türk gecesi mekanları Ürgüp, Göreme ve Avanos bölgesindedir. Ama en popüler türk gecesi mekanları Avanosta bulunan restoranlardadır. Restoranlar açık havada değildir. Mağara ve özel dizayn edilmiş kapalı mekanlarda yapılmaktadır. Bazı türk gecesi restoranlarında telefonunuz çekmeyebilir.

Türk Gecesi Turlarında Neler Olur ?

Gece ortalama saat 20:00 – 21:00 gibi başlar. İlk başta gittiğinizde rezervasyonunuzun olduğu masaya alınırsınız ve genellikle içecekleriniz masada hazır olarak servise sunum şeklinde hazırdır. Türk gecesi henüz başlamamış ve çok kalabalık değil ise ortama uygun müzikler ile masanıza atıştırmalık ve mezeler servis edilir. Yavaş yavaş mekanın dolması ile artık gösteriler başlar ve bu sırada yemek seçiminizi yaparsınız. Tavuk ve et seçeneklerinden oluşan yemekler hızlı bir şekilde servise hazırlanır ve ikrama sunulur. Siz bu arada tabi Türk gecesi için oluşturulan gösterileri izlersiniz. Bu gösterilerde neler vardır biraz içeriğine bakalım isterseniz.

  • Kafkas Dansı
  • Oryantal Dans Gösterileri
  • Türkiye’ nin 7 farklı bölgesine ait folklor gösterileri
  • Misafirler ile etkileşime geçen gösteriler
  • Dansöz Show
  • Misafirler ile etkileşimli danslar
  • En son kapanışta pop müzik

Fiyatlar ve Yemekli Yemeksiz Menüler

  • 1 Kişi yemekli Türk Gecesi Turu 1500 TL
  • 1 Kişi yemeksiz Türk Gecesi Turu 1200 TL

Türk gecesi için ulaşım ve transfer fiyata dahil değildir. Dilerseniz bu hizmeti telefon ile arayarak bizden satın alabilirsiniz. Bulunduğunuz otel ve lokasyona göre taksi fiyatları değişkenlik göstermektedir. Ortalama 200-200 tl arasında ulaşımınızı araçlarımız ile sağlayabilirsiniz. Kapadokya türk gecesi rezervasyonu çok önemlidir. Özellikle bayram ve tatil günlerinde rezervasyon yapmanız çok önemlidir. Çünkü özellikle hafta sonları kapadokya bölgesi çok yoğun olmaktadır. Tur firmaları tarafından hızlıca dolmaktadır. Sizlerde geç kalmamak için bizleri arayıp erken rezervasyon yapabilirsiniz. Türk gecesi restoranımızda telefonunuz çekmeyebilir. Özel olarak dekore edilmiş mağara restoranımıza girdiğiniz andan itibaren büyüleneceksiniz. Özellikle yaz aylarında ve bayram dönemlerinde lütfen yerinizi erken ayırtınız. Son güne bıraktığınızda hele ki hafta sonu ise yer bulmanız çok zorlaşabilir. Yemekli ve yemeksiz türk gecesi fiyatları farklılık göstermektedir. Menülerimizde yerli içki limitsiz olarak servis edilmektedir. Yemeksiz program olduğunda içecekler dahil değildir. Meşrubat ikram edilmektedir. 13 yaşına kadar olan misafirlerimizden yarım ücret alınmaktadır.

Yemek Menüsü için Seçenekler Nelerdir?

Kapadokya türk gecesi için yemek menüsü sizin restoranımıza geldiğinizde seçmeniz ile başlar. Tavuk – Et yada Köfte menümüzden istediğinizi seçebilirsiniz.

Türk Gecesi Yemek Seçimi

Türk Gecesi Yemek Seçimi

Diğer aktivitelerimizden olan Kapadokya At Turu için tıklayabilirsiniz. Türk gecesi için transfer hizmeti istediğinizde sizlere vito araçlar ile yardımcı olmaktayız. Vito araçlara kişi başı değil toplu ödeme yaparsınız. 6 kişiye kadar araçlarımız hem gelişte hem de gidişte sizlere transfer yapmaktadır. Eğer kalabalık geldiyseniz kapadokya bölgesine vito dışında sprinter yada 27 lik servis araçlarımız ile sizlere ulaşım konusunda yardımcı olmaktayız. Türk gecesi için rezervasyon yaptırmanız gereklidir. Türk gecesi organizasyonu için transfer hizmeti yoktur. Bu sebeple misafirlerimiz kendi araçları yada taksi ile ulaşım sağlayabilirler. İsteyen ve dileyen misafirlerimiz için sizlere transfer aracı göndermekteyiz. Türk gecesi için bizimle çekinmeden iletişim egeçebilirsiniz.

Kapadokya

Orta Anadolu’da bulunan Kapadokya bölgesi Türkiye’ nin tam kalbi konumundadır. Tarihi ise çok eskilere dayanır. Kapadokya şuanki güzelliğini ve gösterişini yanardağlara borçludur. Birçok medeniyeti ve dini barındıran kültürel yapısı vardır. Bir peri bacasının oluşumu yaklaşık 1500 yıl sürmektedir. Bölgede bulunan 1000 lerce peri bacası ve vadiler sizi geldiğinizde büyüleyici atmosferin içine sokar. Kapadokya genel olarak Read more

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.