General

Kapadokya’ ya nasıl gideceğiniz konusunda kararsız iseniz aşağıda yazdıklarımız size fikir olabilir. Kapadokya bölgesine uçak ile ulaşım yapabileceğiniz 2 hava alanı bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi Nevşehir diğeri Kayseri hava alanıdır. Kayseri Hava alanı Kapadokya transferi için izleyeceğiniz yol çok basittir. Uçak Kodunuzu bizlere ulaştırmanız ile sizin bilgilerinizi operasyon ekibimize iletiyoruz. Kayseri hava alanına geldiğinizde bavullarınızı alıp çıkış yapıyorsunuz. Shuttle transfer fiyatı 60 tl dir. Rezervasyon için +905324530363 tıklayabilirsiniz. WhatsApp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kayseri Hava Alanı Kapadokya Transferi Karşılaması

Eşyalarınızı alıp ilk çıkış yaptığınız yerde sizi karşılayacak olan arkadaşlarımızı görmüş olacaksınız. Ellerinde adınızın yazdığı karşılama panosu ile karşılanıp shuttle, servis araçlarımıza 2 dakikalık yürüyerek yolculuğunuz başlayacaktır. Kayseri havaalanı ile Kapadokya Shuttle servisimiz arasında 50 metre mesafe bulunmaktadır. Yolcularımızın yüklü bavullarında kaptanımız yardımcı olmaktadır. Havaalanı çıkışında sizleri karşılayan kaptanlarımız hemen çıkışta bulunmaktadır. En önemli detay ise Kayseri ve Nevşehir havaalanında bulunan araçlarımız direk uçağınıza servis vermektedir. Yani sizleri havalimanında başka gelen uçaklar için bekletmemekteyiz. Direk uçağa olan servis araçlarımız ile uçağınızdan alınıp Kapadokya havaalanı transferi için direk ulaşımınız otelinize kadar sağlanmaktadır. Kapadokya shuttle servis hizmetimiz ile direk otelinize kadar bırakılmaktasınız. Havaalanı otel transferi için hem gelirken hemde dönerken servis araçlarımızı kullanabilirsiniz.

Kayseri ve Nevşehirden Kapadokya Havaalanı Transfer Fiyatları

  • Kapadokya Ürgüp Transfer Fiyatı: 60 TL
  • Kapadokya Göreme Transfer Fiyatı: 60 TL
  • Kapadokya Ortahisar Transfer Fiyatı: 60 TL
  • Kapadokya Uçhisar Transfer Fiyatı: 60 TL
  • Kapadokya Avanos Transfer Fiyatı: 60 TL
  • Nevşehir Merkez Transfer Fiyatı: 70 TL
  • Kapadokya Mustafapaşa Fiyatı: 80 TL

Kayseri Hava Alanı Kapadokya Transferi ile Hangi Bölgelere Ulaşım Sağlarsınız

Firmamız sizi havaalanından aldıktan sonra Mustafapaşa, Ürgüp, Ortahisar, Göreme, Çavuşin, Avanos lokasyonlarındaki otellerinize ulaştıracaktır. Bizimle iletişime geçtikten sonra otelinizin farklı bölgede olduğunu düşünüyorsanız mutlaka bilgi alınız.

Kayseri Hava Alanı Kapadokya Transferi Araçları

Kayseri Hava Alanı Kapadokya Transferi Araçları

Kayseri Hava Alanı Kapadokya Transfer Hizmeti Ne Kadar ? Fiyatlar

Hava alanından gideceğiniz bölgeye yada otelinize kadar ödeyeceğiniz fiyat 60 TL‘ dir. Sizi karşılayan araçlar ve ulaşım yapacağınız shuttle hizmetinde kullanılan araçlar Mercedes Sprinter markadır. Araçlar yeni ve konforlu olarak sizleri bölgeye getireceklerdir. Transfer shuttle hizmet fiyatı 60 TL’ dir. 

Shuttle transfer hizmeti için ücretinizi internet üzerinden yapabilirsiniz. İsterseniz rezervasyonunuzu yapıp bölgeye geldiğinizde de yapabilirsiniz. Yani otelinize ulaştığınızda transfer fiyatını araçtan indiğinizde yapabilirsiniz.

Kayseri Hava Alanı Shuttle Servis Hizmeti ve Kapadokya’ ya Ulaşım Süresi

Kayseri airport hava alanı ile Kapadokya bölgesine ulaşım ortalama 50 dakika ile 60 dakika arasında sürmektedir. Mustafapaşa, Ürgüp, Ortahisar, Göreme, Çavuşin, Uçhisar ve Avanos bölgeleri için yolculuk süresi 1 saat öngörülmekte ve planlanmaktadır. Shuttle servisi yapan transfer araçlarımızın arkası bavullarınız için uygun dizayn edilmiş ve yolculuk sırasında eşyalarınız güvenli bir şekilde ulaşıma uygundur.

Eğer Nevşehir Hava Alanı üzerinden Kapadokya bölgesine gelmek istiyorsanız bunun için bize ulaşabilir ve transfer hizmetinizi alabilirsiniz. Bizlere 7/24 WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Özel Vip ve gurup tekliflerimiz için fiyat almayı unutmayınız. Tüm araçlarımızda wifi hizmetimiz bulunmaktadır. Araçlarımıza bindiğinizde kaptanımıza şifresini sorabilirsiniz. Kapadokya göreme transferi bilgileri için tıklayabilirsiniz.

Kapadokya’dan Kayseri ve Nevşehir Havaalanı Transferi

Kapadokya bölgesi otelleri için transfer servis hizmeti aldığınızda otellerinize kadar bırakılmaktasınız. Sonrasında seyahatiniz bittiğinde tekrardan havaalanına gitmek için firmamızı arayabilirsiniz. Kapadokya’dan Nevşehir ve Kayseri için havalimanı transfer hizmeti vermekteyiz. Sizlerin uçuş saatlerini öğrenmemiz bizler için yeterlidir. Uçuş saatinizi yada uçuş kodunuzu aldıktan sonra sizleri uçağınızdan 1 saat öncesinde havaalanına bırakıyoruz. Otelinizin önünden sizleri alarak direk havaalanına götürmekteyiz. Rezervasyon yaptırmanızda fayda bulunmaktadır. Çünkü sizlerin alış saati verilirken rezervasyon durumuna ve yoğunluğuna göre verilmektedir.

Kapadokya

Orta Anadolu’da bulunan Kapadokya bölgesi Türkiye’ nin tam kalbi konumundadır. Tarihi ise çok eskilere dayanır. Kapadokya şuanki güzelliğini ve gösterişini yanardağlara borçludur. Birçok medeniyeti ve dini barındıran kültürel yapısı vardır. Bir peri bacasının oluşumu yaklaşık 1500 yıl sürmektedir. Bölgede bulunan 1000 lerce peri bacası ve vadiler sizi geldiğinizde büyüleyici atmosferin içine sokar. Kapadokya genel olarak Read more

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.