General

Kapadokya seyahatiniz için ulaşımınızı hava alanı üzerinden yapacaksanız, transfer hizmeti alabilirsiniz. Kayseri hava alanı Ürgüp transferi için bize ulaşmanız yeterlidir. Ürgüp Kapadokya bölgesinde olup Kayseri hava alanı mesafesi ortalama 60 km dir. Rezervasyon için +905324530363 nolu telefonu arayabilirsiniz. Kişi başı ürgüp transfer fiyatı 400 TL dir. Sizleri havalimanı kapısında karşılamakta ve Ürgüp otellerine bırakmaktayız. Gene aynı şekilde Ürgüp otellerinden alıp havalimanı ulaşımı da gerçekleştiriyoruz. Transfer servis araçlarımız 16 kişiliktir. Ürgüp transferi için karşılama hizmetimiz bulunmaktadır. Havalimanı kapısında kaptanlarımız tarafından karşılanmaktasınız. Tek yapmanız gereken iç hatlar çıkışında beklemenizdir.

WhatsApp Rezervasyonu için +905324530363 tıklayabilirsiniz.

Transfer araçlarımızda wifi hizmeti bulunmaktadır. Araçlarımıza bindiğiniz zaman kaptanıma sorarak internete güvenli bir şekilde bağlanabilirsiniz. Özellikle Kayseri havaalanından geliyorsanız ilk inecek olan misafirlerimiz sizlersiniz. Erkilet havaalanı Kapadokya bölgesindeki ilk durağımız Ürgüp tür. Ürgüp’ te otelinize kadar sizleri bırakmakta ve gideceğiniz yeri kaptanımıza söylemeniz yeterlidir. Kayseri hava alanı ürgüp transferi için aradaki mesafe 45 – 60 dakika arasında sürmektedir. Misafirlerimizi Kayseri Erkilet hava alanından aldıktan sonra Ürgüp’ e doğru yola çıkmaktayız. Başka bir uçak beklenilmemektedir. Direk uçaklara transfer servisi sağlamaktayız. Hava alanı ürgüp transferi için bizlere ulaştığınızda rezervasyon süresi ortalama 2-3 gün dakika içerisinde bitmektedir. Kayseri Ürgüp shuttle transferi için uçuş kodunuzu bilmeniz yeterlidir.

Kayseri Hava Alanı Ürgüp Transferi Karşılaması

Kayseri hava alanına indikten sonra tam çıkışta siz misafirlerimizi karşılayan arkadaşlarımızı göreceksiniz. Ellerinde isminizin yazılı olduğu karşılama banketleri ile sizi hava alanından alıp transfer araçlarımıza götürüyoruz. Çantalarınızı yerleştirdikten sonra Ürgüp bölgesi için yola çıkıyorsunuz. Araçlarımız geliş ve gidişteki uçağınıza göre çalışmaktadır. Yani siz havaalanına indikten sonra karşılanır ve araçlarımıza götürülürsünüz. Sizden sonra herhangi bir uçağın inmesini beklememekteyiz. Sadece sizin uçağınıza göre servis çıkartmaktayız. Bu sebeple havaalanında bekleme süreniz bulunmamaktadır. Araçlarımızın arkası yeteri kadar bagajını alacak şekilde dizayn edilmiş olup çantalarınızı araç içine almanız gerekmemektedir. Dönüş içinde bize gerekli bilgileri vermeniz durumunda sizi otelinizden alıp gene aynı şekilde havaalanı na bırakmaktayız. İster kayseri ister Nevşehir Kapadokya havaalanı olsun fiyatımız değişmemektedir.

Kayseri Hava Alanı Ürgüp Transferi ile Hangi Bölgelere Ulaşım Sağlarsınız

Özellikle Ürgüp bölgesine gidecekseniz araç içindeki kaptanımıza söylemeniz yeterlidir. Sizi otelinize yada en yakın bölgeye ulaştıracaktır. Ürgüpte bulunan tüm otellere ulaşım sağlamaktayız. Ayrıca merkezi konumlarımızda inerek evinize de ulaşım sağlayabilirsiniz. Kayseri’ den kalkan shuttle servis araçlarımız ilk olarak Ürgüp bölgesine uğramaktadır. Ürgüp olarak Ortahisar bölgeside transfer bölgesi içerisindedir. Sonrasında ise; Göreme, Uçhisar, Avanos ve Nevşehir bölgesinede uğranılmaktadır. Ortahisar bölgesi Ürgüp’ e bağlıdır. Ortahisar otellerinin hepsine transfer hizmetimiz vardır. Hem gidiş hem de dönüş olarak.

Kayseri Hava Alanı Kapadokya Transfer Hizmeti Ne Kadar ? Fiyatlar

Kayseri Hava Alanı Ürgüp transferi için Transfer shuttle hizmet fiyatı 400 TL’ dir. Ürgüp’ e gidecek misafirlerimiz Kayseri havalimanından alındığı gibi Kayseri den de alınmaktadırlar. Firmamız tarafından karşılama hizmeti verilmektedir. Kayseri havalimanından Ürgüp transferi için ortalama 45 dakika yolculuk süresi bulunmaktadır. Kayseri Erkilet havalimanından sonra ilk giriş noktamız Ürgüp ilçesidir. Sizleri Kayseri’ den sonra ilk ürgüp otelleri ve ürgüp lokasyonuna bırakmaktayız. Sonasında Ürgüp’ ün Ortahisar mahallesine ilerlemekteyiz. Yani eğer uçağınıza transfer hizmetimiz var ise sizleri ürgüp shuttle araçlarımız ile bölgeye götürmekteyiz. Bazı durumlarda Mustafapaşa Köyü’ ne servis aracımız yoktur. Mustafapaşa otelleri için transfer hizmeti almadan bizlere mutlaka sorunuz. Bu gibi durumlarda eğer araçlarımız Mustafapaşa’ ya girmeyecekse transfer araçlarımız sizleri Ürgüp terminaline bırakmaktadır. Shuttle transfer araçlarımız 16 kişiliktir.

Kayseri Hava Alanı Ürgüp Transferi için Oteller Hakkında

Kayseri hava alanı ürgüp transferi için bazı otelleri sıralayalım sizlere. Mustafa otel, Perissia Otel, The Cave House, Secred House, Kral Otel, Yıldız pansiyon, Kaya Kapı, Aja Cappadocia, Eyes of Cappadocia, Fresco Cave otel, Elysion cave suites, Heaven cave, Cappadocia Tafana otel, White stone, 7 oda Kapadokya otel, Cappadocia Balloon Boutique, Romantic Cave Hotel, Under Cave, Sedirli Konak Hotel, Sandık Cave Hotel, Stone Age Hotel, Dedeli Konak Cave Hotel, Zula Cave House, Dede Cave Konak, Hotel Cappadocia Stone Palace, Tulpar Hotel, Melis Cave, The Red Horse Hotel in Cappadocia, Glamada Cave Suites, Roca Cappadocia, Abraş Cave Hotel, Has Cave Konak, Misty Cave Hotel, Tulpar Hotel, Hotel İlhan, Arte Cave Hotel, Tale Cave Inn, Calypso Cave Suites, Serinn House Kapadokya, Elif Stone House, Ürgüp Cave Suites, Sur Cave Suits, Palomar Suit, Kemerhan Cave Suites, Uzay Cave Suite Hotel, Amor Cave House, Larissa Cave Hotel, Orion Cave Hotel Ürgüp, 1811 Cave Hotel, Assiana Cave House, Efendi Cave Hotel, Lagania Cave Suites, Yohannes Suites, Golden Cave Suites, Akuzun Hotel, Alfa Cave ve daha fazlası. Transferini yaptığımız otellerden Ürgüp merkezde olanlarıdır.

Kayseri Hava Alanı Shuttle Servis Hizmeti ve Kapadokya’ ya Ulaşım Süresi

Kayseri hava alanına indikten sonra araçlarımız ile ortalama 1 saat içerisinde Ürgüp bölgesinde olacaksınız. Bazı zamanlarda 45 dakika gibi bir sürede varmanız mümkündür. Kayseri transfer servislerimiz sizleri havalimanı kapısında karşılamaktadır. Karşılamadan sonra ise araçlarımıza alınmaktasınız. Havaalanı transferlerinde shuttle araçlarımız direk uçağa yapılmaktadır. Uçağa göre transfer planlaması yapılırken bizlere mutlaka uçak biletinizi göndermeniz gerekmektedir. Uçağınıza transfer hizmeti var mı yok mu bu biletinizi bize gönderdiğinizde sizlere söylemekteyiz. Transfer için rezervasyon yaptırmanız maksimum 2 dakika sürmektedir. Kayseri hava alanı Ürgüp transferi için shuttle servisleri dışında grup transferlerimizde bulunmaktadır. Mercedes vito, sprinter ve daha büyük araçlarımızda bulunmaktadır. Ürgüp transferi için kişi sayısını bizlere bildirmeniz yeterlidir.

Eğer Nevşehir Hava Alanı üzerinden Kapadokya bölgesine gelmek istiyorsanız bunun için bize ulaşabilir ve transfer hizmetinizi alabilirsiniz. Bizlere 7/24 WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Özel Vip ve gurup tekliflerimiz için fiyat almayı unutmayınız. Daha fazla bilgi almak için Kapadokya Ürgüp transferine tıklayabilirsiniz.

Kapadokya

Orta Anadolu’da bulunan Kapadokya bölgesi Türkiye’ nin tam kalbi konumundadır. Tarihi ise çok eskilere dayanır. Kapadokya şuanki güzelliğini ve gösterişini yanardağlara borçludur. Birçok medeniyeti ve dini barındıran kültürel yapısı vardır. Bir peri bacasının oluşumu yaklaşık 1500 yıl sürmektedir. Bölgede bulunan 1000 lerce peri bacası ve vadiler sizi geldiğinizde büyüleyici atmosferin içine sokar. Kapadokya genel olarak Read more

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.