General

Kapadokya seyahatiniz için ulaşımınızı hava alanı üzerinden yapacaksanız, transfer hizmeti alabilirsiniz. Kayseri hava alanı Ürgüp transferi için bize ulaşmanız yeterlidir. Ürgüp Kapadokya bölgesinde olup Kayseri hava alanı mesafesi ortalama 60 km dir. Rezervasyon için +905324530363 nolu telefonu arayabilirsiniz. Kişi başı ürgüp transfer fiyatı 120 TL dir. Sizleri havalimanı kapısında karşılamakta ve Ürgüp otellerine bırakmaktayız. Gene aynı şekilde Ürgüp otellerinden alıp havalimanı ulaşımı da gerçekleştiriyoruz. Transfer servis araçlarımız 16 kişiliktir. Ürgüp transferi için karşılama hizmetimiz bulunmaktadır.

WhatsApp Rezervasyonu için +905324530363 tıklayabilirsiniz.

Transfer araçlarımızda wifi hizmeti bulunmaktadır. Araçlarımıza bindiğiniz zaman kaptanıma sorarak internete güvenli bir şekilde bağlanabilirsiniz. Özellikle Kayseri havaalanından geliyorsanız ilk inecek olan misafirlerimiz sizlersiniz. Erkilet havaalanı Kapadokya bölgesindeki ilk durağımız Ürgüp tür. Ürgüp’ te otelinize kadar sizleri bırakmakta ve gideceğiniz yeri kaptanımıza söylemeniz yeterlidir.

Kayseri Hava Alanı Ürgüp Transferi Karşılaması

Kayseri hava alanına indikten sonra tam çıkışta siz misafirlerimizi karşılayan arkadaşlarımızı göreceksiniz. Ellerinde isminizin yazılı olduğu karşılama banketleri ile sizi hava alanından alıp transfer araçlarımıza götürüyoruz. Çantalarınızı yerleştirdikten sonra Ürgüp bölgesi için yola çıkıyorsunuz. Araçlarımız geliş ve gidişteki uçağınıza göre çalışmaktadır. Yani siz havaalanına indikten sonra karşılanır ve araçlarımıza götürülürsünüz. Sizden sonra herhangi bir uçağın inmesini beklememekteyiz. Sadece sizin uçağııza göre servis çıkartmaktayız. Bu sebeple havaalanında bekleme süreniz bulunmamaktadır. Araçlarımızın arkası yeteri kadar bagajını alacak şekilde dizayn edilmiş olup çantalarınızı araç içine almanız gerekmemektedir. Dönüş içinde bize gerekli bilgileri vermeniz durumunda sizi otelinizden alıp gene aynı şekilde havaalanı na bırakmaktayız. İster kayseri ister Nevşehir Kapadokya havaalanı olsun fiyatımız değişmemektedir.

Kayseri Hava Alanı Ürgüp Transferi ile Hangi Bölgelere Ulaşım Sağlarsınız

Özellikle Ürgüp bölgesine gidecekseniz araç içindeki kaptanımıza söylemeniz yeterlidir. Sizi otelinize yada en yakın bölgeye ulaştıracaktır. Ürgüpte bulunan tüm otellere ulaşım sağlamaktayız. Ayrıca merkezi konumlarımızda inerek evinize de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kayseri Hava Alanı Kapadokya Transfer Hizmeti Ne Kadar ? Fiyatlar

Kayseri Hava Alanı Ürgüp transferi için  Transfer shuttle hizmet fiyatı 120 TL’ dir. 

Kayseri Hava Alanı Shuttle Servis Hizmeti ve Kapadokya’ ya Ulaşım Süresi

Kayseri hava alanına indikten sonra araçlarımız ile ortalama 1 saat içerisinde Ürgüp bölgesinde olacaksınız. Bazı zamanlarda 45 dakika gibi bir sürede varmanız mümkündür.

Eğer Nevşehir Hava Alanı üzerinden Kapadokya bölgesine gelmek istiyorsanız bunun için bize ulaşabilir ve transfer hizmetinizi alabilirsiniz. Bizlere 7/24 WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Özel Vip ve gurup tekliflerimiz için fiyat almayı unutmayınız. Daha fazla bilgi almak için Kapadokya Ürgüp transferine tıklayabilirsiniz.

Kapadokya

Orta Anadolu’da bulunan Kapadokya bölgesi Türkiye’ nin tam kalbi konumundadır. Tarihi ise çok eskilere dayanır. Kapadokya şuanki güzelliğini ve gösterişini yanardağlara borçludur. Birçok medeniyeti ve dini barındıran kültürel yapısı vardır. Bir peri bacasının oluşumu yaklaşık 1500 yıl sürmektedir. Bölgede bulunan 1000 lerce peri bacası ve vadiler sizi geldiğinizde büyüleyici atmosferin içine sokar. Kapadokya genel olarak Read more

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.