General

Paragliding İstanbul yamaç paraşütü turları her gün hava koşullarına bağlı olarak yapılmaktadır. Tandem yamaç paraşütü uçuşları Deneyimli Pilotlar eşliğinde yapılmaktadır. Yolcu ve Pilot birlikte uçmaktadırlar. Tandem yamaç paraşütü uçuş fiyatı kişi başı için 600 TL dir. İstanbul yamaç paraşütü uçuş turları için önceden bizden bilgi almanızda fayda vardır. Yaz aylarında her gün uçuş turlarımız bulunmaktadır. Kış aylarında ise önceden sorup hangi günlerde uçuş yapılabileceği hakkında bilgi almanızda fayda vardır. İstanbul yamaç paraşütü turlarımız Ormanlı’ da yapılmaktadır. İstanbul için hem yakın hem de deniz üzerinde uçacağınız harika bir lokasyona sahiptir.

WhatsApp üzerinden +905324530363 nolu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz. Yada +905324530363 nolu numaradan bizleri arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

istanbul yamaç paraşütü turu

istanbul yamaç paraşütü turu

Paragliding İstanbul Yamaç Paraşütü Turu Süresi

Misafirlerimiz bize ulaştıkları zaman uçuş gününü ve saatini belirlemek ilk önceliğimizdir. Hava koşullarının uygunluk teyidi yapıldıktan sonra sizlerle buluşup uçuş bölgesine gidiyoruz. Transfer araçlarımız ile dağa çıkıp bu keyifli uçuşu başlatıyoruz. Bizi aradığınızda kişi sayısı belirtmeniz transfer araçlarımız açısından önemlidir. Otel transferiniz yada merkezi bir konumdan transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Yolculuğumuz ortalama 2 saat sürmektedir. Hem Paragliding İstanbul ile yamaç paraşütü yapacak hem de bu güzel yolculuk sırasında misafirimiz olacaksınız. Uçuş süremiz rüzgar koşullarına başlı olarak 10-20 dakika arasında olmaktadır. Dağdan kalkıp deniz kenarı sahile iniş yapacağız. Yeşil ve maviyi bu benzersiz deneyimi yaşarken izleme fırsatı bulacaksınız. Bu turumuza kendi aracınız ile katılabilirsiniz.

Paragliding İstanbul Tandem Yamaç Paraşütü Turları

Paragliding İstanbul Tandem Yamaç Paraşütü Turları

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.