General

Paragliding İstanbul yamaç paraşütü turları her gün hava koşullarına bağlı olarak yapılmaktadır. Tandem yamaç paraşütü uçuşları Deneyimli Pilotlar eşliğinde yapılmaktadır. Yolcu ve Pilot birlikte uçmaktadırlar. Tandem yamaç paraşütü uçuş fiyatı kişi başı için 600 TL dir. İstanbul yamaç paraşütü uçuş turları için önceden bizden bilgi almanızda fayda vardır. Yaz aylarında her gün uçuş turlarımız bulunmaktadır. Kış aylarında ise önceden sorup hangi günlerde uçuş yapılabileceği hakkında bilgi almanızda fayda vardır. İstanbul yamaç paraşütü turlarımız Ormanlı’ da yapılmaktadır. İstanbul için hem yakın hem de deniz üzerinde uçacağınız harika bir lokasyona sahiptir.

WhatsApp üzerinden +905324530363 nolu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz. Yada +905324530363 nolu numaradan bizleri arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

istanbul yamaç paraşütü turu

istanbul yamaç paraşütü turu

Paragliding İstanbul Yamaç Paraşütü Turu Süresi

İstanbul yamaç paraşütü uçuşlarına son kararı veren pilotlarımızdır. Hava durumu kontrolü sağlanarak uçuşa elverişli olan bölgemizde yamaç paraşütü uçuşlarımız gerçekleştirilmektedir. İstanbul’ da yapılan yamaç paraşütü uçuşlarımız için 2 alternatif bulunmaktadır. Birincisi sizleri biz almaktayız. İkincisi ise uçuş bölgesine sizlerin gelmesidir. Bu uçuş gününden 1 yada 2 gün öncesinde sizlere bildirilmektedir. Misafirlerimiz bize ulaştıkları zaman uçuş gününü ve saatini belirlemek ilk önceliğimizdir. Hava koşullarının uygunluk teyidi yapıldıktan sonra sizlerle buluşup uçuş bölgesine gidiyoruz. Transfer araçlarımız ile dağa çıkıp bu keyifli uçuşu başlatıyoruz. Bizi aradığınızda kişi sayısı belirtmeniz transfer araçlarımız açısından önemlidir. Otel transferiniz yada merkezi bir konumdan transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Yolculuğumuz ortalama 2 saat sürmektedir. Hem Paragliding İstanbul ile yamaç paraşütü yapacak hem de bu güzel yolculuk sırasında misafirimiz olacaksınız. Uçuş süremiz rüzgar koşullarına başlı olarak 10-20 dakika arasında olmaktadır. Dağdan kalkıp deniz kenarı sahile iniş yapacağız. Yeşil ve maviyi bu benzersiz deneyimi yaşarken izleme fırsatı bulacaksınız. Bu turumuza kendi aracınız ile katılabilirsiniz.

Paragliding İstanbul Tandem Yamaç Paraşütü Turları

Paragliding İstanbul Tandem Yamaç Paraşütü Turları

İstanbul’ da yamaç paraşütü uçuşları ve turları birkaç farklı bölgede yapılmaktadır. Hava durumu kontrolü tarafımızca yapılmaktadır. Bu değerlendirme sonucunda Adapazarı – Serdivan, İstanbul – Çatalca, Tekirdağ – Uçmakdere olmak üzere 3 farklı bölgede paragliding uçuşları yapılmaktadır. Hava durumu neresi için uygunsa istanbul çıkışlı turlarımız yapılmaktadır. Merkezimiz istanbul Kartal’ da bulunmaktadır. Misafirlerimizi yol güzergahından aldığımız gibi direk merkezimizide gelerek uçuş turlarımıza katılmaktasınız. Kendi aracı olan misafirlerimiz yamaç paraşütü uçuşları için kendi araçlarıyla turumuza yada uçuşumuza katılım sağlayabilirler.

Yamaç paraşütü uçuşu için yol süresi ortalama 1 buçuk saat arasında sürmektedir. Ulaşım araçlarımız ve pilotlarımız ile turlarımız yapılmaktadır. Yamaç paraşütü uçuşlarında özellikle istanbul çok önemli bir lokasyondur. Birçok yerli ve yabancı misafirimiz özellikle yaz aylarında turlarımıza katılarak istanbul’ da unutulmaz bir deneyim yaşamaktadır.

Yamaç paraşütü istanbul için özellikle birkaç gün önceden rezervasyon yaptırmalısınız. Sezonda ve yaz aylarında fazlasıyla yoğun olmaktadır. Birkaç gün öncesinde whatsapp yada telefon ile bizlere ulaşmanız yeterlidir. Yamaç paraşütü uçuşlarımıza rezervasyon yaptırmadan önce kilo limitlerini bilmemiz gerekmektedir. Bu yüzden misafirlerimize kaç kilo oldukları sorulmaktadır.

Yamaç Paraşütü İstanbul Lokasyonları

  • Adapazarı Serdivan
  • İstanbul Çatalca
  • Tekirdağ Uçmakdere

Uçuş bölgelerimizdir. Bu bölgeler farklı uçuş yükseklilerine sahiptir. Hava durumunun en elverişli olduğu durumlarda uçuşlarınız bölgelere göre değerlendirilir. Yamaç paraşütü pilotlarımız lisanslı ve tecrübeli eğitmenlerden oluşmaktadır. Tandem uçuşlarımızda pilotlarınız ile birlikte uçacak ve uçuş deneyiminizi kameraya alabilirsiniz. Uçuş öncesinde deneyimli pilotlarımız size uçuş hakkında brif vermektedirler. Bu brifler sonrasında hazırlık aşamasına geçmekteyiz ve uçuş için son kontroller yapılıp uçuşlarımıza başlıyoruz. Ayrıca yamaç paraşütü uçuşları istanbulda bulunan pilot yetiştiren kurumsal bir uçuş okulu tarafından yapılmaktadır. Bazı misafirlerimiz bu spora devam etmek ve eğitim almak isteyebilmektedir. Fly Anatolia uçuş okulu ile daha sonradan iletişime geçebilirsiniz.

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.