General

Twizy Kapadokya turu ile eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Üstelik araçlarımız iki kişiliktir. Önde rehber aracımız ile hem vadiler arasında hem de Kapadokya’ nin en özel ve gezilmesi gereken bölgeleri elektrikli araçlarımız ile geziyorsunuz. Hem sabah gün doğumunda Balonlar ile Twizy turu yaparken aynı zamanda Sunset dediğimiz gün batımı turlarımızda bulunmaktadır. Twizy Kapadokya tur fiyatımız 1 saat 600 tl dir. Gün batımı Twizy Kapadokya turumuz 2 saat yapılmaktadır. Twizy Kapadokya turumuz 2 saat 900 tl dir. Özellikle rezervasyon yaptırmanızda fayda bulunmaktadır. Elektrikli araçlarımızı kiralamak için rezervasyon yaptırmalısınız. Twizy araçlarımız ile kapadokya’ da dolaşmak sizlere çok keyifli gelecektir.

WhatsApp üzerinden rezervasyon yaptırmanız için +90 532 453 03 63 nolu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz. Yada bizleri direk +905324530363 ten arayabilirsiniz.

Twizy Kapadokya Turu – Elektrikli Araç Turu

Elektrikli araçlar ile Kapadokya‘ da eğlenceli bir tur yapabilirsiniz. Araçlarımızın rotası Kapadokya Ürgüp’ ten başlamaktadır. Elektirikli araçlarımız ile Kapadokya yollarında keyifli dakikalar yaşabilirsiniz. Tur rotalarımız kiraladığınız saat süresine göre değişiklik göstermektedir. 1 saat – 2 saat ve 3 saatlik turlarımız bulunmaktadır. Ayrıca Twizy elektrikli araç turları sabahları gün doğumunda, öğlen saatlerinde ve sunset dediğimiz günbatımı saatlerinde yapılmaktadır. Belirli bir süre twizy araç ile turlarımıza ara vermekteyiz.

Twizy Kapadokya Turu

Twizy Kapadokya Turu

Gün Doğumu Elektrikli Araba Turu Hakkında

Twizy Elektrikli Kapadokya turları 3 farklı çeşitte yapılmaktadır. Bölgede fazlasıyla popüler olan balon turları için, twizy araçlarımız ile tura katılabiliyorsunuz. Sabah saatlerinde gün doğumunda balonlar ile birlikte elektrikli araçlarımız ile balon saatinde tur düzenlemekteyiz. Turlarımız balon saatleri turu için gene Ürgüp lokasyonundan başlamaktadır. Hem sabah saatlerinde gün doğumunda muhteşem manzara eşliğinde araçlarımızı kullanacaksınız, hem de balonların kalkışı esnasında mola verip gün doğumu turumuzu izlemiş olacaksınız. Balon uçuşları ile birlikte turumuza kaldığımız yerden devam edip 2 saatlik turumuzu tamamlamış oluyoruz.

Öğlen Twizy Elektrikli Araba Turu Hakkında

Öğlen saatlerinde Twizy araçlarımız ile turlarımıza katılabilirsiniz. Öğlen turlarımız 1 saat ve 2 saat olamak üzere isteğinize göre düzenlenmektedir. 1 saatlik rotamız normal güzergahımıza göre daha kısa sürmektedir. Ürgüp’ te başlayan rotamız Devret, Zelve, Paşabağı, Çavuşin lokasyonuna gitmektedir. Sonrasında tekrar Çavuşin kasabasından geri dönülmektedir.

Gün Batımı Sunset Elektrikli Araba Turları Hakkında

Özellikle sunset dönemi Kapadokya’ nın tüm aktivitelerinin yoğun bir şekilde yapıldığı zamandır. Jeep Safari turları, At turları, Atv turları, Deve Safari turları, klasik araba turları, Yamaç Paraşütü uçuşları ve daha fazlası sunset saatlerinde çok yoğun olmaktadır. Twizy Kapadokya turu için hem eğlenceli hemde seyir zevki noktalarda turlarını gerçekleştirmektedir. Gün batımı Kapadokya Twizy turları için 2 saat elektrikli araçlarımızı kiralayabilirsiniz. Özellikle 2 saatlik rotamızda Ürgüpten çıktıktan sonra toplamda 2 saat sürmektedir

Elektrikli Araba Kiralama Turu Rotası – 2 Saat

  • Ürgüp
  • Devrent Vadisi
  • Zelve Vadisi
  • Paşabağı Müze
  • Çavuşin Kasabası
  • Göreme Kasabası
  • Göreme Açık Hava Müzesi
  • Kızılvadi Panorama Noktası – Seyir Tepesi
  • Ürgüp Başlangıç noktasına geri dönüş

Şeklinde turumuz tamamlanmaktadır. 2 saat boyunca kiraladığınız elektrikli araçlarımız ile hem keyifli tur yapacak hemde fotoğraf çekileceğiniz alanlarda molalar verilecektir.

Twizy Elektrikli Araç Rotası

Twizy Elektrikli Araç Rotası

Elektrikli Araçlarımız ile Tur Yapmanız için Rezervasyon

Kapadokya turlarının hepsinde olduğu gibi Twizy Kapadokya turu içinde rezervasyon yaptırmanız önemlidir. Çünkü yoğunluk olduğu dönemlerde Kapadokya manzarasını kaçırmamış olacaksınız. Önceden yapmış olduğunuz rezervasyon ile turunuzu garanti etmiş olacaksınız. Bir başka aktivitemiz olan Kapadokya atv turu için sayfamıza bakabilirsiniz.

 

Kapadokya

Orta Anadolu’da bulunan Kapadokya bölgesi Türkiye’ nin tam kalbi konumundadır. Tarihi ise çok eskilere dayanır. Kapadokya şuanki güzelliğini ve gösterişini yanardağlara borçludur. Birçok medeniyeti ve dini barındıran kültürel yapısı vardır. Bir peri bacasının oluşumu yaklaşık 1500 yıl sürmektedir. Bölgede bulunan 1000 lerce peri bacası ve vadiler sizi geldiğinizde büyüleyici atmosferin içine sokar. Kapadokya genel olarak Read more

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.