General

Kapadokya Göreme ulaşımı için en doğru seçim uçak olmaktadır. Kısa zamanda trafik ve yol yorgunluğu yaşamadan Kapadokya’ya ulaşılmaktadır. Uçakla Kapadokya’ya gitmek isteyenler için iniş yapabilecekleri iki havaalanı vardır. Bunlar, Kayseri Erkilet Havaalanı ve Nevşehir Kapadokya Havaalanlarıdır. Kişi başı göreme ulaşım fiyatımız 400 TL dir. Rezervasyonlarınız hemen +905324530363 numaradan ulaşabilirsiniz. Göreme transferi için mutlaka rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Göreme için havalimanı transferi otellerinize kadar yapılmaktadır. Havalimanı kapasında kaptanlarımız sizleri karşılamaktadır. Karşılama hizmetimiz bulunmaktadır.

Tüm araçlarımızda wifi hizmeti bulunmaktadır. Hava alanı çıkışında kaptanlarımız tarafından karşılanmaktasınız. Adınızın yazılı olduğu karşılama kağıdı ile sizleri almakta ve sonrasında hemen transfer aracımıza götürmekteyiz. Herhangi bir süre beklemeden. Başka bir uçak servisi beklemeden servis araçlarımız hareket etmektedir. Göreme otellerinin hepsine transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Otelinize kadar sizleri bırakmaktayız. Eğer Göreme otelinizden havalimanı transferi isterseniz gene bizimle iletişime geçerek sizleri havaalanına götürmekteyiz. Dönüş içinde otelinizden alınmaktasınız. Göreme ulaşımı shuutle transfer araçlarımız ile yapılmaktadır.

Göreme, İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Nevşehir Merkez İlçesine bağlı bir beldedir. Nevşehir’e 10 km uzaklıktadır. Göreme, Kapadokya’nın merkezi olarak bilinmekte ve her yıl yerli ve yabancı turist akınına uğramaktadır. Eşsiz coğrafyası ile Türkiye’nin önemli turizm bölgelerinden biridir. Kayseri Havaalanı, Nevşehir merkeze 100 km mesafededir ve Kapadokya Göreme ulaşımı 1 saat sürmektedir. Kapadokya Havaalanı ise Nevşehir merkeze 26 km mesafededir. Kapadokya Göreme ulaşımı çok daha kısa ve kolaydır. Uçak bileti alırken bu seçenekleri değerlendirmek gerekir.

KAPADOKYA GÖREME ULAŞIMI HAKKINDA

Her iki havaalanından da Kapadokya’nın kalbi Göreme’ye ulaşım sınırlı sayıda toplu taşıma araçlarıyla yapılmaktadır. Kapadokya Havaalanı Göreme arası mesafe 43 km’dir. Kapadokya Göreme ulaşımı yaklaşık 40 dakika sürmektedir. Havaalanından Göreme’ye şehir içi toplu taşıma araçları az sayıda olup ve direk ulaşım olmadığı için taksi, araç kiralama ve transfer hizmetleri ile sağlanmaktadır.

Kapadokya Göreme ulaşımı için taksi ücretleri oldukça pahalıdır. Araç kiralamak isteyenler için havaalanında rent a car firmaları bulunmaktadır. Ancak ehliyeti olmayan ve yabancı bir çevrede araba kullanmak istemeyenler için en mantıklı seçim havalimanında hizmet veren transfer firmalarıdır. Özellikle grup olarak seyahat edenler için büyük kapasiteli araçlarla tek yön transfer hizmetleri bulunmaktadır. Grup kişi sayısına göre değişen transfer hizmetleri ile Kapadokya Göreme ulaşımı ücreti 2500-3500 TL arasındadır. 4 kişilik araçlar ile daha uygun ücretlerle ulaşım karşılanmaktadır. Ayrıca Kapadokya Göreme ulaşımı için 16 kişilik araçlarla shuttle servis hizmeti de verilmektedir. Grup ve kalabalık ulaşım transferi için hem vito hem de sprinter hizmeti alabilirsiniz. Sadece size özgü olan bu transfer hizmetimiz için önceden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kapadokya Göreme Ulaşımı

Kapadokya Göreme Ulaşımı

Kapadokya Göreme ulaşımı için transfer saatleri uçuş seferlerine göre düzenlenmektedir. Bu yüzden rezervasyon yaparken uçuş kodunu belirtmek gerekir. Sezonda yoğunluk yaşandığı zaman diliminde transfer ücretleri artış göstermektedir. Ancak sezon dışı zamanlarda yani Kasım ve Nisan ayları arasında fiyatlar düşmektedir. Transfer hizmetlerinden yararlanmak için özellikle sezonda rezervasyon yaptırmak faydalı olmaktadır. Bir iki gün öncesinden transfer firmasını arayarak gidiş tarihini, saatini, uçuş kodunu ve kişi sayısını belirtmek gerekmektedir. Aksi halde boş yer bulunamayabilir.

Uçak indikten sonra Kapadokya Göreme ulaşımı yapılacak transfer aracı ve kaptanı hazır beklemektedir. Kısa sürede araca eşyalar yüklenmekte ve yola çıkılmaktadır. Başka bir uçak beklenilmemektedir. Göreme transfer araçlarımız sadece geldiğiniz uçağa hizmet vermektedir. Bu yüzden uçaktaki misafirleri almakta ve yola çıkmaktayız.

Kapadokya Göreme ulaşımı için kalabalık gruplar için vip transfer hizmeti de bulunmaktadır. Konforlu ve lüks araçlar kullanılmaktadır. Bebek ve çocuklar için ekstra transfer ücreti alınmamaktadır. Ancak ek koltuk istenirse rezervasyon sırasında belirtilmelidir. Transfer ulaşım araçlarımıza bebek koltuğu eklenmektedir.

Kayseri Erkilet Havaalanına iniş yapan yolcular için de Kapadokya Göreme ulaşım fiyatları taksi ücreti 950 – 1150 TL’dir. Transfer hizmeti almak taksilere kıyasla çok daha hesaplı, toplu taşıma araçlarından ise çok daha konforludur. Konforlu VİP araçlarla Kayseri Erkilet Havaalanı’ndan Kapadokya Göreme ulaşımı çok daha avantajlıdır. Her şeyden önce güvenilir yasal yolculuk olanağı sunmaktadır. Çocuklar için çocuk koltuğu, havaalanından karşılama hizmeti, deneyimli şoförler ile sağlanan ulaşım ve karşılama gibi avantajlara sahiptir. 4 – 6 kişilik gruplar ve aileler için ekonomik vip hizmeti, 12-18 kişilik gruplar içinde vip minibüs hizmeti bulunmaktadır. Göreme ulaşımı için mercedes vito ve sprinter araçlarımız ile transfer hizmeti yapmaktayız. Vip araçlarımız için zaman sınırı olmamaktadır.

Göreme Ulaşımı ve Rezervasyonu Hakkında

Kapadokya havalimanı yada Kayseri havalimanı uçuşunuzdan sonra araçlarımız kapıda sizleri beklemektedir. Havalimanı kapısında sizleri karşıladıktan sonra Göreme otellerine ulaşım sağlamaktayız. Göreme lokasyonunda bulunan tüm otellere transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Transferini sağladığımız otellerden bazıları şu şekildedir. Cappadocia caves hotel, Göreme House, Diamond of cappadocia, Anatolian house, Kemal guest house, cappadocia cave rooms, hidden cave, virtus cappadocia, cappadocia cave land hotel, concept cave, historical göreme house, cratus stone palace, mirzade konak, diadem cappadocia, caftan cave suites, göreme cave rooms, tibet stone, feel cappadocia, hanzade hotel, kaya konak, kelebek special cave, mitra cave hotel, grand cappadocia, relic cave, termessos hotel, aydınlı cave, takunya cave hotel, adora cave hotel, yusuf bey, balloon view hotel, carus cappadocia, Cappadocia Cave Lodge, Cappa Cave Hotel, Güven Cave Hotel, ShoeString Cave Hotel, Apex Cave Hotel, Falcon Cave Suites, Göreme Palace Cave Suite, Century Cave Hotel, Taşkonak Hotel, Charming Cave Hotel, Tulip Cave Suites, Elysee Cave House Hotel, Zara Cave Hotel, Sarnich Cave Suites, Vineyard Cave Hotel, Arch Palace Hotel, Ada Cave Suites, Old Town Stone House, Avlu Cave House, Rose Cave Hotel, Vista Cave Hotel, Doors Of Cappadocia, Emre’s Stone House, Erenbey Cave Hotel, Bedrock Cave Hotel. Ayrıca gene göreme ulaşımını yaptığımız otellerden olan ivycappadocia, Sonat Pansiyon, Suhan Park, Hotel Ariarathes, Ishtar Cave Pansion, Tabiat Cave Hotel, Coco Pension, Oddest Cave Suite Aparts, Ali’s Guest House, King apart by travellers, King House, Central Stone House, perl cave hotel gibi diğer otellerede ulaşım ve transferlerimiz mevcuttur.

Kayseri Havaalanından Göreme’ye shuttle transfer hizmeti ile gitmek mümkündür. Mercedes Sprinter marka konforlu araçlarla ulaşım sağlanmakta olup kişi başı fiyatı 400 TL‘ dir. Genellikle internet üzerinden rezervasyon ve ödeme yapılmaktadır. Ya da sadece rezervasyon yapıp havaalanına gelince ücret ödenebilmektedir. Shuttle transfer hizmeti aynı bölgeye gidecek olan kişiler için geçerlidir. Havaalanından belli saatlerde kalkışları bulunmaktadır. Yolculuk sırasında diğer yolcular da bulunmakta ve herkes istediği bölgede araçtan inebilmektedir. Kapadokya Göreme transferi için shuttle transfer hizmeti, VİP transfer hizmetine kıyasla çok daha ucuzdur. Ancak VİP transfer hizmetinden daha yorucudur.

Erkilet havaalanından Kapadokya Göreme ulaşımı olduğu gibi Mustafapaşa, Ürgüp, Ortahisar, Çavuşin, Avanos bölgelerine de transfer hizmeti bulunmaktadır. Tüm bu lokasyondaki otellere transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca dönüş uçağınız için gene sizleri otelinizden almaktayız. Otel lobinizde beklemeniz yeterlidir.

Hangi havaalanına iniş yapılırsa yapılsın Kapadokya Vip transfer hizmeti kişi ya da gruplar için oldukça konforludur. Vip transfer hizmetinin en avantajlı tarafı, yolculuk saatini ve güzergahını yolcu belirlemektedir. Aracı kaçırma derdi olmadan rahat ve konforlu bir şekilde etrafı izleyerek yolculuk yapmanın keyfi yaşanmaktadır. Diğer transfer bilgileri için transfer sayfamıza bakabilirsiniz. Yada Nevşehir havaalanı kapadokya transferi için tıklayabilirsiniz. Araçlarımızdaki wifi hizmeti hiç kaptanımıdan wifi bilgilerini alabilirsiniz. Yerli yabancı misafirlerimiz yolculuk sırasında internet erişimi sağlayabilmektedir. Göreme lokasyonunda eğer gideceğiniz otel henüz belli değil ise otogar da inip turizm acentalarından konaklama bilgisi alabilirsiniz. Sadece konaklama değil aynı zamanda bölgede yapılacak aktivitelerden de bilgi sahibi olabilirsiniz. Atv, at turu, balon turu, yamaç paraşütü, türk gecesi, bölge turları vb. gibi. Tüm bu aktiviteler için sayfamızdan da fiyat ve bilgi alabilirsiniz. Kapadokya aktiviteleri için tıklayabilirsiniz.

Kapadokya

Orta Anadolu’da bulunan Kapadokya bölgesi Türkiye’ nin tam kalbi konumundadır. Tarihi ise çok eskilere dayanır. Kapadokya şuanki güzelliğini ve gösterişini yanardağlara borçludur. Birçok medeniyeti ve dini barındıran kültürel yapısı vardır. Bir peri bacasının oluşumu yaklaşık 1500 yıl sürmektedir. Bölgede bulunan 1000 lerce peri bacası ve vadiler sizi geldiğinizde büyüleyici atmosferin içine sokar. Kapadokya genel olarak Read more

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.