General

Kapadokya seyahatiniz için bölgeye yakın havaalanları arasında Nevşehir hava alanı bulunmaktadır. Ortalama süre olarak 45 – 50 dakikaya  Kapadokya’ ya ulaşabilirsiniz. Nevşehir Hava Alanı Kapadokya transferi ücretleri kişi başı 50 TL dir. Kapadokya seyahatinizde konaklayacağınız bölge yada otel neresi ise, Nevşehir Hava alanından otelinize kadar transferinizi gerçekleştiriyoruz. İzleyeceğiniz yol bizlere sadece Uçak Kodunuzu göndermeniz olacaktır. Uçak kodunuzu aldıktan sonra operasyon ekibimiz transferiniz için irtibat haline geçecek ve Nevşehir Hava Alanında sizleri karşılayacaktır. WhatsApp Üzerinden iletişime geçebilirsiniz. +905324530363

WhatsApp tan rezervasyon yapmak için +905324530363 e tıklayabilirsiniz.

Nevşehir Hava Alanı Kapadokya Transferi Karşılaması

Nevşehir Hava Alanına indiğiniz andan itibaren sizleri kapıda bekleyen servis araçlarımız transfer takibini gerçekleştirecektir. Bavullarınızı aldıktan sonra ilk çıkış kapısında isminizin yazılı olduğu tabela ile karşılanacak ve shuttle aracımıza götürüleceksiniz. Sonrasında yapmanız gereken tek şey yolculuğunuzun tadını çıkartmak olacaktır. Shuttle transfer servislerimiz ile karşılama alanı arasında 50 metre mesafe bulunmaktadır.

Nevşehir Hava Alanı Kapadokya Transferi Shuttle Aracı

Nevşehir Hava Alanı Kapadokya Transferi Shuttle Aracı

Nevşehir Hava Alanı Kapadokya Transferi ile Hangi Bölgelere Ulaşım Sağlarsınız

Nevşehir Hava Alanı transferiniz için Kapadokya bölgesine ulaşım sağlanması oldukça basit ve hızlıdır. Hava alanından shuttle transfer araçlarımıza bindiğinizde araç içerisindeki personelimize gideceğiniz bölgeyi yada oteli söylemeniz yeterlidir. Uçhisar, Göreme, Çavuşin, Avanos, Ürgüp, Ortahisar ve Mustafapaşa gibi Kapadokya’ daki bölgelere transferiniz gerçekleşecektir.

Nevşehir Hava Alanı Kapadokya Transfer Hizmeti Ne Kadar ? Fiyatlar

Hava Alanı transferi yada Kapadokya transferi için ödenecek ücret 50 TL dir. Bu ücreti ister gelmeden önce iste geldiğinizde araçlarımıza yapabilirsiniz. Transfer araçlarımız Mercedes Sprinter model araçlardan oluşmaktadır. Rahatınız için bavul ve eşyalarınızın koyulacağı ekstra alan bulunmaktadır. Tek kişi yada 2 kişi dahi olsanız transfer hizmetimiz bulunmaktadır.

Bizlere WhatsApp numaramızdan 7/24 saat ulaşabilirsiniz. +90 532 453 03 63. Transfer şirketimiz sadece shuttle değil özel guruplar ve toplu servis araçları konusunda destek vermektedir. Eğer bölge içerisinde Kiralamak istediğiniz size ait araçlar ile turlarınızı yapmak isterseniz hem fiyat hemde yardım almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Vip araç kiralamaları iiçin gene bizlere istediğiniz zaman ulaşabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Shuttle servis araçlarımızın hepsinde Wifi hizmeti başlamıştır. Şifresini araçlarımızda iken kaptanımızdan ve araç içerisindeki bilgi kısmından öğrenebilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Transfer Hizmeti

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Transfer Hizmeti

 

Kayseri hava alanı Kapadokya transferi için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Fiyat ve detayları öğrenebilirsiniz. Tüm transfer shuttle araçlarımızda wifi hizmeti bulunmaktadır. Kapadokya göreme transfer bilgisi ve fiyatları için tıklayabilirsiniz. Tüm araçlarımız Covid-19 gereği düzenli olarak dezenfektan ile temizlenmektedir. Hem transfer öncesinde hem de transfer bitiminde aynı işlem yapılmaktadır.

Kapadokya

Orta Anadolu’da bulunan Kapadokya bölgesi Türkiye’ nin tam kalbi konumundadır. Tarihi ise çok eskilere dayanır. Kapadokya şuanki güzelliğini ve gösterişini yanardağlara borçludur. Birçok medeniyeti ve dini barındıran kültürel yapısı vardır. Bir peri bacasının oluşumu yaklaşık 1500 yıl sürmektedir. Bölgede bulunan 1000 lerce peri bacası ve vadiler sizi geldiğinizde büyüleyici atmosferin içine sokar. Kapadokya genel olarak Read more

Nevşehir

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic Read more

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.