General

Kapadokya Ürgüp transferi için her iki havaalanından da transfer hizmeti bulunmaktadır. Kayseri Erkilet havalimanı ve Nevşehir Kapadokya havalimanı için aynı güne kadar rezervasyon yapabilirsiniz. Ürgüp shuttle araçlarımız havalimanında sizleri beklemektedir. Araçlarımız direk havalimanından sizleri alıp otele kadar götürmektedirler. Herhangi bir saati beklemeyeceksiniz. Direk uçağa olan servislerimiz dönüşte sizleri gene otelinizden alıp havaalanına kadar götürmektedir. Kapadokya Ürgüp transfer fiyatı kişi başı 400 tl dir. Araçlarımız 16 kişiliktir. Bizlere ulaşarak 2 dakika içerisinde rezervasyonunuzu tamamlayabiliriz. Ürgüp transferi için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

WhatsApp üzerinden +905324530363 nolu numaradan rezervasyon yapabilirsiniz.
Aramak için +90 532 453 03 63 nolu numaraya tıklayabilirsiniz.

Kapadokya’ da bulunan Ürgüp İlçesi’ ne Kayseri Erkilet Havalimanından ve Nevşehir Kapadokya Havalimanından servisimiz bulunmaktadır. Transferiniz için servis araçlarımız hava limanının önünde sizleri beklemektedir. Ürgüp shuttle servis araçlarımız 16 kişiliktir. Araçlar dolmayı beklemez. Hava limanında sadece gelen uçakları karşılamaktayız ve başka inen uçakları beklememekteyiz. Her uçağa transfer hizmetimiz vardır. Sadece bazı yurtdışı uçaklarına olmamaktadır. Kapadokya Ürgüp transferi için kaptanımız elinde kağıt ile sizleri karşılamaktadır.

Kapadokya Türkiye’nin yaz ve kış ayrı güzellikte olan turistik bir yeridir. Peri bacaları ile tanınan Kapadokya’ya yıl boyunca birçok yerli ve yabancı ziyaretçi tatil için gelirler. Kapadokya’nın tamamı bir açık hava müzesi gibidir. Sadece doğal güzellikleri değil; beşeri ve tarihsel zenginliği ile de Kapadokya gelenleri kendine hayran bırakır. Ürgüp kapadokya bölgesinin özellikle yerli misafirlerimiz tarafından bilinin en önmeli lokasyonudur. Kapadokya ürgüp transferi için Kayseriden ortalama 45-60 dakika arasında. Nevşehir’den ise 60-75 dakika içerisinde Ürgüp otellerine ulaşabilirsiniz.

Eğer Kapadokya’ya kendi aracınızla gelmiyorsanız buraya gelmenin en kolay yolu hava yolunu kullanmaktır. Hava yolu tercihinde bulunurken Kayseri Erkilet Havaalanına inerek Kapadokya’ya geçebileceğiniz gibi Nevşehir Kapadokya Havaalanına inerek de de gelebilirsiniz. Genellikle daha fazla uçuşun olduğu havalimanı Kayseri Erkilet olmaktadır. Ayrıca Kayseri havalimanı için daha uygun uçak bileti de bulabilirsiniz.

Kapadokya Ürgüp Transferi

Kapadokya Ürgüp Transferi

Firmamızın Ortahisar, Uçhisar, Mustafapaşa, Nevşehir Merkez, İbrahimpaşa ve Kapadokya Ürgüp’ e transfer hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca Avanos içinde transfer shuttle araçlarımız vardır. Ürgüp transferi için Mustafapaşa otellerinde konaklama yapacak olabilirsiniz. Mustafapaşa lokasyon olarak Ürgüp bölgesine bağlıdır. Fakat Mustafapaşa transferi için her zaman transfer olmamaktadır. Bu gibi durumlarda sizleri Ürgüp otogara kadar bırakmaktayız. Oradan kalkan dolmuşlar ile Mustafapaşa otellerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kapadokya Ürgüp Transferi Hizmeti Detayları

Kapadokya’ya gelenler bilet alırken daha çok Nevşehir Havalimanını tercih ediyor. Çünkü Nevşehir Kapadokya havalimanı Kapadokya’ya en yakın havalimanıdır. Kapadokya transferi için rezervasyon yaptırmalısınız ve bu işlem sadece 2 dakika sürmektedir. Uçuk kodunuzu bize göndermeniz gerekmektedir. Uçuş kodunuzu aldıktan sonra o uçağa transfer olup olmadığına bakmaktayız. Eğer sizin uçağınıza servis var ise transferinizi gerçekleştirmekteyiz. Sizleri otelinize kadar bırakmaktayız. Dönüşte ise gene sizleri otelinizden alıp havalimanına götürmekteyiz.

Kapadokya Ürgüp transferi kişiye özeldir. Direkt sizin için ve sizin uçağınıza yapılır. Bunun için öncelikle firmamıza ulaşarak rezervasyon yaptırmalısınız. Sonra sizlerden uçuş kodlarınızı temin ediyoruz. Rezervasyon sırasında uçuş kodunuz isim soy isim ve otel bilginizi de aldıktan sonra rezervasyonunuz oluşturulur. Belirlenen saatte havalimanında hazır olan Kapadokya Ürgüp transferi araçlarımız havalimanı çıkışında sizleri beklerler. Kaptanlarımız sizleri karşılamaktadır. Elinde sizin isminizin yazdığı tabela ile çıkışta karşılanmaktasınız. Dış hatlardan geliyorsanız eğer iç hatlar kapısına gitmeniz gerekmektedir.

Bunun sebebi ise transfer hizmetimizin direkt kişinin uçağına özel olarak yapılmasından dolayıdır. Saat başı kalkış yapılmaz. Bir kişi de olsanız grup da olsanız siz biniş yaptıktan sonra yolculuk başlar. Fakat kalabalık yada sayı olarak fazla misafirlerimiz için özel araç göndermekteyiz. Shuttle transfer fiyatıyla neredeyse aynı yada daha uygun olduğundan 8-10 kişilik misafirlerimize özel transfer araçları gönderiyoruz. Bu araçlar ile Ürgüp ulaşım çok hızlı olmaktadır. Kapadokya Ürgüp transferi özellikle yaz aylarında neredeyse her uçağa servis olmaktadır. Kış aylarında ise ürgüp transferi için önceden sormanızda, yer bilgisi almanızda fayda vardır.

Firmamız sizleri havalimanından almasıyla Kapadokya Ürgüp transferi hizmetimiz başlamış olur. Firma araçlarımız 16 kişilik olup Mercedes, Ford ya da Volkswagen’dir. Araçlarımız sizleri havaalanı çıkış kapısında bekler. İsminizin yazılı olduğu bir kâğıtla sizleri karşılarız. Ardından transfer araçlarımıza geçeriz. Böylece tatilinizin ilk adımı başlamış olur. Sizlere sadece anın tadını çıkarmak ve Kapadokya ile tanışmak kalır. Kapadokya Ürgüp transferi hizmetimizden tüm uçak firmaları haftanın her günü faydalanabilir. Ayrıca Nevşehir ve Kapadokya arası ulaşım oldukça rahattır. Transfer araçlarımız ile sizleri Ürgüp, Avanos, Göreme, Uçhisar, Ortahisar, İbrahimpaşa gibi yerlere bırakabiliyoruz. Sizin tek yapmanız gereken şey kaptanlarımıza nereye gideceğinizin bilgisini vermektir.

Kapadokya Ürgüp Transferi Fiyatları

Kapadokya Ürgüp transferi hizmetimizle ilk amacımız sizlerin güvenli ve konforlu bir biçimde otellerinize ulaşmanızı sağlamaktır. Bu nedenle tek kişi bile olsanız transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca kalabalık gruplar halinde geldiyseniz de servis hizmetimiz vardır. Hatta araç kiralama seçeneğimiz de mevcuttur. Kiralayacağınız araçlarımızla Kapadokya tatilinizi geçirebilir rahatlıkla Kapadokya’da gezmek için kullanabilirsiniz. Kapadokya Ürgüp transferi hizmetimizde Mercedes Volkswagen gibi araçlarımızı kullanıyoruz. Ayrıca araçlarımızda rahat yolculuk yapmanız adına bavullarınız çin ayrı bir bölme bulunmaktadır. Transfer ücretimiz kişi başı ücretlendirilir. Kişi başı Kapadokya Ürgüp transferi ücretimiz 400 tl’dir.

Transfer Hizmetimiz Hakkında Sık Sorulan Sorular Nelerdir?

Havaalanı Karşılama Hizmeti Var Mı?

Transfer hizmetimiz sizlerin havaalanında karşılanmanızla başlar. Araçlarımız havaalanı çıkışının 50 metre uzağında sizleri bekler. Görevli arkadaş isminizin yazılı olduğu bir tabela ile sizleri karşılar. Sonra yolculuk başlar. Tüm transferlerimizde karşılama hizmeti bulunmaktadır. Ürgüp transfer karşılaması kaptanlarımız tarafından hemen iç hatlar çıkışında yapılmaktadır. Bu yüzden sizlere her zaman iç hatlar kapısında durmanız yeterlidir diye bilgi geçeriz. Adınızı göremediğinizde size hızlı ulaşmamız için hemen iç hatlar kapısında beklemeniz yeterlidir. Bu sayede sizi çok hızlı bir şekilde transfer aracımıza almaktayız. Kayseri’ den Kapadokya Ürgüp transferi havalimanı çıkışından Ürgüp lokasyonununa kadar ortalama 45 dakika yada60 dakika arasında sürmektedir.

Ödeme Şekli Nasıldır?

Havale veya eft ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz otele ulaştığınızda da kaptanımıza ödemenizi yapabilirsiniz. Yabancı müşterilerimiz dolar veya euro ile de ödemelerini yapabilir. Eğer üzerinde nakit bulunmayan misafirlerimiz var ise havalimanına indiklerinde kolayca atm noktalarından nakit çekebilirler. Hem kayseri havalimanı hem de Nevşehir Kapadokya havalimanı için atm ler oldukça basit konumda ve yakında bulunmaktadır. Hava alanı çıkış kapısının karşısında bankamatikleri görebilirsiniz. Transfer hizmetimiz için türk lirası dışında ödeme yapabilirsiniz.

Gruplar İçin De Transfer Hizmetiniz Var Mı?

Firmamızın transfer hizmetini kullanmak için kişi sayısının önemi yoktur. 1-2 kişi olarak gelseniz de, kalabalık gruplar halinde de gelseniz transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bunun için önceden firmamızı arayarak kişi sayısını bildirirseniz size uygun bir araç gönderilecektir. Kalabalık gruplar için 16 kişilik Mercedes Vito araçlarımız mevcuttur. Ayrıca Havaalanı Kapadokya bölgesi için 46 kişilik büyük araçlarımızda bulunmaktadır.

Kapadokya Ürgüp Ulaşımı

Kapadokya Ürgüp Ulaşımı

Transfer Hizmeti İçin Saat Belirleme Nasıl Yapılır?

Rezervasyon sırasında iniş bilgileriniz alınarak siz gelmeden önce araçlarımız orada hazır olurlar. Ayrıca Kapadokya Ürgüp transferi hizmetimiz direkt sizin uçağınıza yapılır saat başı değildir. Bu nedenle uçuş sonrası sizleri bekletmeden araçlarımıza alırız. Bununla birlikte Kapadokya tatil dönüşü de sizleri havalimanına bırakmadan önce uçuşunuza 1 saat kala otellerinizden sizleri alırız. Nevşehir, Ortahisar, Göreme, Ürgüp, Uçhisar, İbrahimpaşa gibi yerlere kadar servis hizmeti vermekteyiz. Kapadokya’daki bütün otellere transfer hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca Covit-19 önlemleri gereği her yolculuk sonrası araçlarımız dezenfekte işleminden geçer ve temizlenir.

0533 453 03 63 numaralı telefondan bizi arayarak veya WhatsApp üzerinden bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kapadokya havalimanı transferi için diğer sayfamıza bakabilirsiniz.

Read more

Kapadokya

Orta Anadolu’da bulunan Kapadokya bölgesi Türkiye’ nin tam kalbi konumundadır. Tarihi ise çok eskilere dayanır. Kapadokya şuanki güzelliğini ve gösterişini yanardağlara borçludur. Birçok medeniyeti ve dini barındıran kültürel yapısı vardır. Bir peri bacasının oluşumu yaklaşık 1500 yıl sürmektedir. Bölgede bulunan 1000 lerce peri bacası ve vadiler sizi geldiğinizde büyüleyici atmosferin içine sokar. Kapadokya genel olarak Read more

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.