General

Kapadokya vip transferleriniz için alternatif olarak vip transfer hizmeti satın alabilirsiniz. Vip araçlarımız Mercedes Vito modellidir. 9+1 araçlarımız ile kalabalık gruplarımızı karşılayabilir ve Kapadokya bölgesine transfer hizmeti sunabiliriz. Kayseri ve Nevşehir Havaalanlarından direk otelinize kadar servisimiz bulunmaktadır. Araç başı transfer ücretimiz 3000 TL dir. Sizleri havaalanı kapısında karşılayarak otelinize kadar bırakmaktayız. Gene dönüş için sizleri otelinizden almaktayız ve havaalanına bırakmaktayız. Vito araçlarımız dışında sprinter araçlarımız da bulunmaktadır.

Mercedes Vito ile karşılanmak için WhatsApp üzerinden +905324530363 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Yada direk +905324530363 ‘ü arayarak rezervasyon bilgisi sorabilirsiniz.

Kayseri ve Nevşehir Hava Alanlarında bulunan mercedes vito araçlarımız sizin inmeniz ile birlikte karşılama yapmaktadır. Sonrasına bavullarınız araçlarınıza taşınıp Kapadokya’ ya ulaşımızı sağlıyoruz. Vito transfer araçlarımız tüm taşıma belgelerine sahiptir. Kaptanlarımızın lisansları taşıma için tüm gereklilikler vardır. Sizleri Kayseri ve Kapadokya havalimanının hemen çıkış kapısında karşılamaktayız. Elinde adınızın ve soyadınızın yazdığı kağıt ile araçlarımız hazırda beklemektedir. Sizleri karşıladıktan sonra ise 30 metre ilerideki araçlarımıza giderek bölgeye transferiniz başlamaktadır. Vito transferiniz ister otel ister özel lokasyon olsun transferiniz yapılmaktadır. Kapadokya vip ulaşım ile tüm uçuşlara private servis sağlayabilirsiniz. Shuttle araçlarında yer kalmaması yada shuttle servis olmadığı durumlarda mercedes vito yada sprinter araçlar ile havalimanı ulaşımınızı güvenle sağlayabilirsiniz.

mercedes vito transfer hizmeti

Kapadokya Özel Transfer Vip Ulaşımı Hakkında

İster Kayseri Erkilet Havalimanı isterseniz Nevşehir Kapadokya Havalimanına gelmiş olun vip araçlarımız sizler için hazır beklemektedir. 2 hava alanınada servisimiz bulunmaktadır. Mercedes vito araçlarımız sizleri havalimanından alıp otelinize kadar bırakmaktadır. Kapadokya vito transfer servis hizmeti ile hem Kayseriden hem de Nevşehir Kapadokya havalimanından 7/24 hizmet alabilirsiniz. Araçlarımız 6 kişilik yada 9 kişiliktir. Havalimanında karşılama hizmetimiz bulunmaktadır. Özellikle grup halinde yada kalabalık geziyorsanız tercih edebilirsiniz. Vito transferi için havalimanlarından transfer hizmeti olduğu gibi otelinizden havaalanına transferde bulunmaktadır. Kapadokyada’ ki tüm otellere transfer hizmeti bulunmaktadır. Kalabalık misafirler yada turları için havalimanı transferi daha yüksek kapasiteli araçlar ile yapılmaktadır. Vito vb dışında ihtiyaçlarınıza çözüm olacak sprinter vb araçlarımız da bulunmaktadır.

Kapadokya vip transfer için bir kaç saate kadar rezervasyon yaptırabilirsiniz. Shuttle servisler gibi erken rezervasyon yaptırmanıza gerek yok. Araçlarımız her zaman müsayit olarak sizleri beklemektedir. Mercedes vito vb araçlarımız dışında sprinter, sultan gibi daha büyük araçlar ile hizmet vermekteyiz.

Havalimanına geldiğiniz zaman kaptanlarımız tarafından karşılanmaktasınız. Elinde kağıt ile iç yada dış hatlar kapısında kaptanımız sizleri karşılamaktadır. Sonrasında hemen araça alınıp otelinize doğru yola çıkmaktayız. Kapadokya transferi için öncelikle nereye gideceğinizi bizlere söylemektesiniz. Eğer Ürgüp, Göreme, Ortahisar, Avanos, Uçhisar da bulunan otellerde konaklayacaksanız ortalama 1 saate ulaşımınız sağlanmaktadır. Kayseri havalimanı Nevşehir havalimanına göre 15 dakika daha uzaktadır. Aralarında çok fazla bir mesafe bulunmamaktadır. Siz misafirlerimiz için ister kayseri havalimanından ister nevşehir havalimanından olsun kapadokya vip transfer hizmetimiz bulunmaktadır.

Kapadokya transfer hizmeti için tercihiniz vito araçlardan yana özel transfer olacaksa, valiz sayısını bizlere söylemelisiniz. Kapadokya transfer hizmetimiz vito ve sprinter araçlar ile yapılmaktadır. Vito araçlar için 6 kişi, sprinter araçlar için 16 kişi binebilmektesiniz. Shuttle paylaşımlı transfer hizmeti bazen bulunamamaktadır. Bu gibi durumlarda en fazla ihtiyaç duyulan servis hizmetidir. Her uçağa her saat transfer hizmetimiz bulunmaktadır. 1 saat öncesine kadar bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Kapadokya Mercedes Vito Transfer Rezervasyonu

Özellikle yaz aylarında Kapadokya bölgesi oldukça yoğun olduğu için erken rezervasyon yapmanızı tavsiye etmekteyiz. Hem yerli hem de yabancı misafirlerin oldukça yoğun ilgisi yaz aylarında artmaktadır. Bu sebeple yaz sezonu için transfer talebiniz olacaksa çok geç kalmamanızı önermekteyiz. Araç sayımız yeterli düzeydedir. Sadece kapadokya değil çevre illerede vip transfer hizmetiniz için hizmet vermekteyiz. Kapadokya havalimanı transferi için paylaşımlı olarak sayfamıza bakabilirsiniz.

Read moreRead moreRead more

Kapadokya

Orta Anadolu’da bulunan Kapadokya bölgesi Türkiye’ nin tam kalbi konumundadır. Tarihi ise çok eskilere dayanır. Kapadokya şuanki güzelliğini ve gösterişini yanardağlara borçludur. Birçok medeniyeti ve dini barındıran kültürel yapısı vardır. Bir peri bacasının oluşumu yaklaşık 1500 yıl sürmektedir. Bölgede bulunan 1000 lerce peri bacası ve vadiler sizi geldiğinizde büyüleyici atmosferin içine sokar. Kapadokya genel olarak Read more

Nevşehir

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic Read more

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.