General

Kapadokya vip transferleriniz için alternatif olarak vip transfer hizmeti satın alabilirsiniz. Vip araçlarımız Mercedes Vito modellidir. 9+1 araçlarımız ile kalabalık gruplarımızı karşılayabilir ve Kapadokya bölgesine transfer hizmeti sunabiliriz. Kayseri ve Nevşehir Havaalanlarından direk otelinize kadar servisimiz bulunmaktadır. Araç başı transfer ücretimiz 1200 TL dir. Sizleri havaalanı kapısında karşılayarak otelinize kadar bırakmaktayız. Gene dönüş için sizleri otelinizden almaktayız ve havaalanına bırakmaktayız.

Mercedes Vito ile karşılanmak için WhatsApp üzerinden +905324530363 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Yada direk +905324530363 ‘ü arayarak rezervasyon bilgisi sorabilirsiniz.

Kayseri ve Nevşehir Hava Alanlarında bulunan mercedes vito araçlarımız sizin inmeniz ile birlikte karşılama yapmaktadır. Sonrasına bavullarınız araçlarınıza taşınıp Kapadokya’ ya ulaşımızı sağlıyoruz.

mercedes vito transfer hizmeti

Kapadokya Özel Transfer Vip Ulaşımı Hakkında

İster Kayseri Erkilet Havalimanı isterseniz Nevşehir Kapadokya Havalimanına gelmiş olun vip araçlarımız sizler için hazır beklemektedir. 2 hava alanınada servisimiz bulunmaktadır. Mercedes vito araçlarımız sizleri havalimanından alıp otelinize kadar bırakmaktadır.

Read moreRead moreRead more

Kapadokya

Orta Anadolu’da bulunan Kapadokya bölgesi Türkiye’ nin tam kalbi konumundadır. Tarihi ise çok eskilere dayanır. Kapadokya şuanki güzelliğini ve gösterişini yanardağlara borçludur. Birçok medeniyeti ve dini barındıran kültürel yapısı vardır. Bir peri bacasının oluşumu yaklaşık 1500 yıl sürmektedir. Bölgede bulunan 1000 lerce peri bacası ve vadiler sizi geldiğinizde büyüleyici atmosferin içine sokar. Kapadokya genel olarak Read more

Nevşehir

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic Read more

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.