Kapadokya Atv Kiralama Fiyatları

Kapadokya Atv Kiralama Turu

Kapadokya atv kiralama fiyatları ve atv safari turları hakkında iki farklı rota bulunmaktadır. Rotamızın birisi Göreme’ de bulunmaktadır. Diğer rotamız ise Ortahisar Bölgesi’ nde bulunmaktadır. Turlarımız rehber eşliğinde yapılmaktadır. Günün her saati 2 saatlik atv turlarımız bulunmaktadır. Peri bacalarının arasında ve vadilerde yapılan turlarımızın ücretsiz transfer hizmeti bulunmaktadır. Sizleri otelinizden almaktayız ve tur sonunda gene otelinize bırakmaktayız.

WhatsApp üzerinden +90 533 255 47 67  nolu numaradan rezervasyon yapabilirsiniz.
Yada numaramızın üzerine tıklayarak +905332554767 rezervasyon yapabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Kapadokya Atv Kiralama Hakkında

Dünyanın sayılı güzelliklerinden biri olan ve Milli Parklar listesinde yerini almış Kapadokya, sizlere bölgede bir çok aktivite seçeneği sunmaktadır. Vadilerin içinde ve peri bacalarının arasında günün her saati Kapadokya atv kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Nevşehir’ e bağlı ve Kapadokya Bölgesi dediğimiz alanda özellikle atv kiralama 2 farklı bölgede yapılmaktadır. Bölgelerden bir tanesi standart atv turu rotası olan Göreme’ de yapılmaktadır. Diğer turumuz ise son 2 yıldır popülerliğini arttırmakta olan Ortahisar Atv Turu aktivitemizdir. Atv kiralama ve tur hakkında bir çok soru sorulmaktadır. Atv turlarımız kiraladığınız atv başına ödeyeceğiniz rakamdır. Yani sizler 1 atv kiraladığınız zaman ödemesi o atv için yapılmış olur. Sizler kiraladığınız atv ye 2 kişi binebileceğiniz gibi 1 kişi de binebilirsiniz. Yani 1 atv ye ister 2 kişi ister 1 kişi binebilirsiniz. Ödemeniz atv başına yapılmaktadır. Şimdi sizler ile birlikte Kapadokya atv kiralama turlarımızın hangi bölgelerde olduğuna bir bakalım. Tur rotaları ve gezeceğiniz yerler nerelerdir?

Kapadokya atv kiralama fiyatları

Kapadokya atv kiralama fiyatları

Göreme Atv Kiralama Fiyatları ve Rotası Hakkında

Göreme lokasyonu Kapadokya Bölgesi’ nin en merkezi konumu olarak belirlenmektedir. Göreme atv kiralama için bu lokasyon sizlere avantaj sağlayacaktır. Göreme atv safari turları bölgedeki en popüler turlar arasındadır. Gün içerisinde her saat diliminde turlara katılabilirsiniz. Bu turlarımızdan özellikle gün doğumu turları yani sunset dediğimiz turlar oldukça popülerdir. Yaz ve kış aylarında sunset yani gün batımı turlarımız güneşin batımından 2 saat öncesinde başlamaktadır. Yaz aylarında ortalama atv kiralama turlarımız 18:30 gibi başlamaktadır. Kış aylarında tur saatlerimiz daha erkene çekilmektedir. Gün batımı saatı göz önünde bulundurularak 15:30 gibi başlamaktadır.

Göreme atv kiralama turlarımız da lokasyon olarak aşağıdaki bölgeleri gezmekte ve görmektesiniz.

 • Kılıçlar Vadisi
 • Güllüdere Vadisi
 • Kızıl Vadi
 • Göreme Balon Kalkış Alanı
 • Aşk Vadisi
 • Çavuşin Kasabası

Tur lokasyonlarımız bu şekilde olmaktadır.

Gün batımı atv turlarımız Göreme bölgesinde yapılırken sizin dışınızda birçok firmanın atv si olacağından Göreme’ deki turlarımız yoğun olmaktadır. Kapadokya Bölgesi atv kiralama turlarının hepsi neredeyse Göreme’ de yapılmaktadır. Bazı dönemlerde özellikle yaz aylarında ve sezonun yoğun olduğu zamanlarda turlarımıza talepler artmaktadır. Bayram ve özel günler de düşünülerek ortalama 250-300 atv aynı lokasyonda yapılmaktadır. Bu sebeple özellikle Göreme atv kiralama turlarına erken rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır.

Ortahisar Atv Kiralama Fiyatları ve Tur Rotası Hakkında

Ortahisar Bölgesi Kapadokya’ nın ilk yerleşim bölgeleri arasında yer almaktadır. Ortahisar atv kiralama 2 yıldır yoğun şekilde talep görmekte ve popüler olmaya başlamaktadır. Bu bölgede yapılan atv kiralama hizmetinin en büyük avantajı sizlere butik bir atv turu sunmasıdır. Ortahisar’ da yapılacak atv turu gene vadiler arasında yapılacaktır. Sizinle birlikte en fazla 15-20 adet atv olacaktır. Bu da size fazlasıyla butik bir tur imkanı sunacaktır. Ortahisar atv kiralama turunda ücretsiz transfer hizmeti bulunmaktadır. Otellerinizden alınıp tur sonunda tekrar otelinize bırakılacaksınız. Bu turlarımız Göreme atv kiralama turuna göre bir tık daha fazladır. Ortahisar’ daki atv kiralamalarında gene ister 1 kişi ister 2 kişi atv safari turlarına katılabilirsiniz. Ödemeniz tek atv başına yapılacaktır. İki kişi bir atv ye binebilmektesiniz. Turlarımız günü her saati yapılacak ve 1 saat 2 saat 3 saat ve 4 saatlik turlarımız mevcuttur.

Ortahisar Bölgesi’ nde katılacağınız atv kiralama turu rotası aşağıdaki gibi olacaktır.

 • Ortahisar Kalesi
 • Balkan Vadisi
 • Balkan Kilisesi
 • Güvercinlik Vadisi
 • Ortahisar Panorama Noktası
 • Ortahisar Kasabası

şeklinde turumuzu tamamlayacaksınız.

Her iki turumuzda da mola verilecek ve fotoğraf çekmenize olanak sağlanacaktır. Bu molalar özellikle vadi içlerinde verilmekte fotoğraf çekimleriniz ortama uygun güzelikteki mağara ve tarihi lokasyonların önünde verilmektedir. Hem dinlenmiş olacaksınız hem de manzaraya doyacaksınız. Rehberlerimizden durduğumuz lokasyonlarda fotoğraf için yardım isteyebilirsiniz.

Kapadokya Atv Kiralama Fiyatları 2024

İki farklı rota bulunmakta ve bu rotaların fiyatları 2024 yılı için şu şekildedir. Kapadokya atv kiralama fiyatları 900 tl dir. Göreme atv kiralama fiyatları 2 saat 900 TL. Ortahisar atv kiralama fiyatları 1000 tl dir. Fiyatlar 1 atv başına yapılmaktadır. 1 atv ye 2 kişi binmektedir. İster 1 kişi ister 2 kişi binebilirsiniz. Ayrıca atv turlarımız da 1 saatlik tur seçeneklerimiz bulunmaktadır. Rezervasyon için bizleri aradığınızda kaç saat istediğinizi bize bildirmenizde fayda vardır. Atv kiralama için yaz ayları için 1 hafta öncesinde rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Kapadokya atv turu için sayfamıza tıklayabilirsiniz. Yada sitemizdeki iletişim numarasından rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kapadokya at turu ve fiyatları için sayfamıza bakabilirsiniz.