Kapadokya Vip Transfer Fiyatları

Kapadokya Vip Transfer

Kayseri ve Nevşehir Havaalanına geldiğinizde Kapadokya Vip Transfer hizmetini kullanabilirsiniz. Araçlarımız Mercedes Vito’ dur. Sizleri havaalanın önünde kaptanlarımız karşılamaktadır. Daha sonrasında araçlarımız ile otellerinize kadar sizleri bırakmaktayız. Ortalama ulaşım süremiz 1 saattir. Kapadokya vip transfer fiyatı 2000 tl dir. Günün her saatinde ya da her uçağa araçlarımız bulunmaktadır. Araç özelliklerimiz 9+1 kişiliktir. Özellikle aileler ve daha konforlu seyahat etmek isteyenler için ideal bir transfer tipidir. Aileler ve arkadaşları ile gelen misafirlerimiz vip transfer hizmetini tercih edebilirler. Vip transfer araçlarımız içerisinde volkswagen transporter model araçlarımızda bulunmaktadır. Araçlarımız sadece transfer hizmeti değil aynı zaman günlük tur ve balon izleme noktalarınada servis vermektedir.

WhatsApp rezervasyonu için +905324530363 ten iletişime geçebilirsiniz.
Telefon ile arayarak gene +905324530363 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Kapadokya Vip Transfer Fiyatları Hakkında

Hem Kayseri Erkilet hem de Nevşehir Kapadokya havaalanı için geldiğinizde Kapadokya vip transfer hizmetini kullanabilirsiniz. İki hava limanından da servis araçlarımız oluğu gibi vip transfer araçlarımız da bulunmaktadır. Bir araç başına vip transfer ücretimiz 2000 tl dir. Kendinize ait araç transferi için kullanılan bir hizmettir. Vip araçlarımız Kapadokya bölgesindeki otellerin hepsine gitmektedir. Bunları sıralamamız gerekirse; Ürgüp, Mustafapaşa, Ortahisar, İbrahimpaşa, Göreme, Avanos, Uçhisar, Nar Kasabası ve Nevşehir olmak üzere otellerinize kadar ulaşım sağlamaktayız.

Fiyatlarımız kişi başı değil araç başınadır. Sadece sizlere hizmet vermek üzere transferiniz sağlanacaktır. Havaalanı transfer araçlarımıza ister 2 kişi ister 6 kişi ödeyeceğiniz ücret 1200 tl dir. Kapadokya mercedes vito ile vip ulaşım hizmetimiz her zaman yapılmaktadır. Özellikle gece uçaklarına shuttle bulamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda en çok kullanılan ulaşım aracı kapadokya vip transfer olmaktadır. Uçuşunuzdan birkaç saat öncesine kadar araçlarımız hazır olarak sizleri beklemektedir. Sadece indiğiniz de yoğun sezonda araç bulamayabilirsiniz. Bu sebeple geç kalmamanızı öneririz.

Kapadokya vip vito transfer

Kapadokya vip vito transfer

Kapadokya’ ya geldiğinizde 2 şekilde vip transfer gerçekleştirebilirsiniz. Bunlardan bir tanesi mercedes vito transfer hizmetidir. Diğer bir seçenek ise; binek tipi araç ile taksi transfer seçeneğidir. Eğer taksi tipi araçlar ile transfer isterseniz fiyatı vito transfere göre daha düşük olacaktır. 2-3 kişi seyahat ediyorsanız bu ufak araçlarımızı kullanabilirsiniz. Normal araç ile vip transfer fiyatı 2000-2250 tl arasında değişmektedir. Transfer yaptırmadan önce mutlaka gideceğiniz lokasyonu bildirmeniz gerekmektedir. Çok nadir de olsa bazı lokasyonlar Kapadokya gibi görünsede aslında bölge dışında kaldığından fiyat esnekliği yaşanmaktadır. Bu tarz durumlarda otelinizin lokasyonu önem arz etmektedir. Kapadokya vito transfer hizmetimiz sadece transfer için değil aynı zamanda sizlere kapadokya bölgesinde ulaşım içinde hizmet etmektedir. Bu konuyu biraz açacak olursak kimi misafirlerimiz vito yada benzeri araçlar ile sabahları balonları izlemeye gitmek isteyebilirler. Bu gibi durumlarda vito vip araçlarımız sizlere hizmet etmektedir. Yada kapadokya eğlencelerinden olan türk gecesi için akşam transfer aracı olarak vip araçlarımızı kullanabilirsiniz.

Kapadokya bölge turu için gene kişi sayınıza göre mercedes vito vb araçlarımızı da kullanabilirsiniz. Rehber ile birlikte günlük turlarınızı vip araçlarımız ile sağlamaktayız. Bu gibi talepleriniz için transfer araçlarımız hakkında bizlerden bilgi alabilirsiniz. Daha detaylı fiyat çalışması sizler için hazırlayabiliriz.

Gene bilgilendirme yapmamız gerekirse; kapadokya shuttle transfer için diğer sayfamıza bakabilirsiniz.

Kapadokya Vip Transfer - Mercedes Vito

Kapadokya Vip Transfer – Mercedes Vito

Kapadokya Mercedes Vito Transfer Saatleri

Vip transfer hizmetimiz normal shuttle transferine göre farklılık göstermektedir. Shuttle transferimiz belirli saatlerde yapılmaktadır. Yani uçağınızın geliş gidiş saatine göre gerçekleşmektedir. Bunun için size özel bir saat almaktayız. Diğer yolcularımız da göz önünde bulundurularak alış saatiniz düzenlenmektedir. Fakat Kapadokya vip transfer hizmeti için bu tarz bir durum söz konusu değildir. Uçağınızın geliş saatinde araçlarımız otoparkta sizleri beklemektedir. Diğer bir açıdan düşünecek olursak eğer otelinizden alınmak istiyorsanız sizi erken saatlerde almamıza gerek kalmamaktadır. Uçak uçuş saatinizden 1 saat öncesinde havaalanında olacaksınız gibi saat düzenlemesi yapmaktayız. Sizler otelinizden almakta ve güvenli bir şekilde yolculuğumuza başlamaktayız.

Kapadokya Vip Transfer Hizmetinin Avantajları

Kapadokya Mercedes vito ile veya normal taksi tipi vip transfer hizmeti aldığınızda konuklarımız sizin aracılığınız ile bizlere ulaşmış olabilirler. Sizlerin yani acentalarımızın misafirleri için transfer yaptığımıza konuklarımız havaalanındna alındıklarında. Sonrasında Kapadokya bölgesine otellerine bırakıldığında sizlere haber vermekteyiz. Misafirlerimizin yolculuk durumundan bilgilendirilmek isteyebilirsiniz. Bu bizim standart olarak gösterdiğimiz bir özendir. Size mutlaka haber verilmektedir.

Mercedes Vito Vip Transfer Kapadokya Havaalanı Karşılaması

Araçlarımız sizleri otopark alanında beklerken kaptanlarımız da sizleri havaalanının hemen önünde bekleyecektir. Sizler rezervasyon yaptığınızda ilk aldığımız bilgilerden bir tanesi Uçuş Kodudur. Uçuş kodunuzu bize gönderdiğinizde uçağınızın saat kaçta ineceğini sitemlerimizden takip ederek tam zamanında sizleri karşılamaktayız. Kaptanlarımızın elinde bulunan kağıtlar sizi çıkarken karşılamada yardımcı olacaktır. Uçağınız havaalanına indikten sonra bagaj alanına gideceksiniz. Bagajınızı aldıktan sonra tam havaalanı çıkışında kaptanımız adınızın yazılı olduğu kağıt ile sizleri karşılayacaktır. Hiç bir yere ayrılmanıza gerek yok. Sizi tam çıkışta karşılayacağız. Sonrasında transfer araçlarımız ile otelinize devam edeceğiz. Kapadokya vip transfer ulaşım hizmeti için araç yelpazemizi bizlere sorup öğrenebilirsiniz.

Kapadokya vip transfer

Kapadokya vip transfer

Araçlarımız her transferden sonra ve önce dezenfekte edilmektedir. Hijyen konusunda gerekli önlemler almış ve özen göstermekteyiz. Araçlarımızda maske bulunmaktadır. Havaalanı transferinden önce son kontroller yapılmakta ve temizlik işlemlerinden sonra sizleri karşılamaya gelmektedir. Rezervasyon yaptırmak için bizleri arayabilirsiniz. Daha detaylı bilgiler için sorularınızı cevaplamak üzere sizleri bekliyoruz. Özellikle yurt dışı uçuşları için transfer hizmeti bulamayabilirsiniz. Sabah saatlerindeki uçaklarda bu sorun yaşanmaktadır. Bu yüzden kapadokya vip transfer hizmetimizi sizlere önermekteyiz. Genellikle kış aylarında her uçağa servis olmadığından vip transfer hizmeti sizler için avantajlı olabilir.

Transfer Araçlarımızın Rezervasyonu Hakkında

Kapadokya bölgesindeki tüm otellere transfer araçlarımız ile ulaşım sağlamaktayız. Özellikle bazı misafirlerimiz vito yada vip dizayn edilmiş araçları tercih etmektedir. Bu gibi durumlarda rezervasyonlarınızı uçağınıza binmeden 1 saat öncesine kadar yapabilirsiniz. Bilmeniz gereken tek bilgi uçak biletinizi yada uçuş kodunuzu bizlere whatsapp yoluyla iletmenizdir. Kapadokya vito transfer servisi için 5-6 kişi aracımızda konforlu bir şekilde seyahat etmektedir. Ayrıca kişi sayısı olarak daha fazla misafirlerimize sprinter vb araçlarla da hizmet vermekteyiz.

Vip Transfer Hizmeti ile Otellere Transfer Hizmeti

Özellikle vip transfer hizmeti ile havalimanında karşılandıktan sonra direk otelinize bırakılırsınız. Paylaşımlı değildir ve başka uçağın inişi beklenmez. Adı üstünde Kapadokya vip transfer hizmeti kişiye özel ve daha konforludur. Vip transfer hizmeti ile daha öncesinde hazırlanan karşılama panomuz ile karşılanırsınız. Bu panoların üzerinde adınız ve soyadınız yazar. Eğer 1 kişiden fazla iseniz sadece 1 kişinin adı soyadı yazılarak vip transfer servisi için karşılama yapılır. Aynı zamanda sizlerin telefonu rezervasyon esnasında alındığı için indiğinizde kaptanımız tarafından aranılırsınız. Buda siz dışarı çıktığınızda aracınızın hazır olduğu anlamına gelmektedir.

 

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *

*
*