Ortahisar Atv Turu ve Vadilerde Tur Programı

Ortahisar Atv Turu - Kapadokya

Son yıllarda popüler olan Kapadokya turlarımızdan biri olan Ortahisar Atv Turu ve fiyatları merak edilen konulardandır. Kapadokya’ da yapabileceğiniz bir çok aktivite bulunmaktadır. Ortahisar atv turu için ücretsiz transfer hizmeti bulunmaktadır. Sizleri tur öncesinde otelinizden almaktayız. Tur sonrasında da otelinize kadar bırakmaktayız. Atv başı fiyatımız 1 saat 700 tl 2 saat 1000 tl dir. Ortahisar atv aktivitemiz Balkan vadisinde gerçekleşmektedir. Bazı noktalarda mola vererek sizlere tarihi alanlar hakkında bilgi vermekteyiz. Standart atv turu rotamızı 2 saatte tamamlanmaktayız. Fakat dilerseniz 1 saatlik atv turumuza da katılım sağlayabilirsiniz.

Kapadokya’ daki Ortahisar Bölgesi Atv turları için rezervasyon numarası : +90 533 255 47 67
WhatsApp Numarası için : +90 533 255 47 67

Atv turlarımız kişi başı değil atv üzerinden fiyatlandırılmaktadır. 1 atv başı fiyatımızdır. Yani 1 kişide binmek isteseniz 2 kişi de binmek isteseniz ödeyeceğiniz rakam 1000 tl dir. Ortahisar atv turu için 10 yaş ve üzeri olmanız gerekmektedir. Normal ehliyete sahip misafirlerimiz atv turu aktivitemize katılabilmektedir. Belirli lokasyonlardan ücretsiz transferinizi gerçekleştirmekteyiz. Ortahisar lokasyonunda bulunan birçok otel bulunmaktadır. Bu oteller ile atv turu başlangıç alanımıza ulaşmanız oldukça kısa mesafededir. Yürüyerek gelebileceğiniz gibi aracınız var ise kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca transfer hizmetimizdende faydalanabilirsiniz. Turlarımız rehber eşliğinde yapılmakta ve sizler tura başlamadan önce gerekli bilgiler sizlere verilmektedir.

Ortahisar bölgesinde düzenlediğimiz turlarımızda vadiler arasında gezerken doğal oluşumlardan geçeceksiniz. Kapadokya’ nın ilk yerleşim bölgesinde gezerken aralarda mola verilecektir. Bu molaları tarihi güzelliklerin önünde ve arasında vereceğimizden sizlere bir süre fotoğraf karesi çıkacaktır. Ayrıca Ortahisar turumuzda doğal oluşum olan sulak alanlardan geçecek ve bu alanlarda keyifli zaman geçireceksiniz.

Ürgüp’teki ortahisar atv turu genellikle belirli güzergahları takip eder ve tur süresi, rotalar ve içerik tur operatörüne bağlı olarak değişebilir. Bu değişim genellikle kış aylarında yerlerin yoğun karla kaplı olduğu zamanlarda yaşanır. Bu tür turlara katılmadan önce, turun içeriği, güvenlik önlemleri, tur süresi ve fiyatlandırma gibi detayları içeren bilgileri tur şirketinden veya yerel turizm ofisinden almanız önemlidir. Sizlere acentemize geldiğinizde bu infoları vermekteyiz. Ortahisar atv turları genellikle rehber eşliğinde düzenlenir ve gerekli ekipmanlar tarafımızca sizlere verilmektedir. Tek tavsiyemiz sıcak aylarda spor ayakkabı ile katılım sağlamanızdır.

Ortahisar Atv Turu Rotası Hakkında

Kapadokya’ nın ilk yerleşim bölgesisinde bulunan tur rotamız, muhteşem doğa oluşumları arasında gerçekleşmektedir. Aşağıdaki vadiler ve oluşumlar tur rotamız içerisindedir.

  • Balkan Vadisi
  • Tarihi Balkan Kilisesi
  • Kapadokya ilk Yerleşim Bölgesi
  • Ortahisar Köyü
  • Güvercinlik Vadisi
  • Ortahisar Panorama Noktası

Tur rotamız üstteki bölgeleri kapsamaktadır. 2 saat Ortahisar atv turu ve 1 saat atv turu rotası bu bölgeleri kapsamaktadır. Turumuza katılmak için daha öncesinde atv kullanmış olmanıza gerek yoktur. Gerektiği durumlarda ve istediğinizde tur öncesi sizi alıştırmak için kısa turlara çıkartabilmekteyiz.

Ortahisar Atv Turu’na Kimler Katılabilir?

Ortahisar Atv Turu - 2 Saatlik Turlar

Ortahisar Atv Turu – 2 Saatlik Turlar

Daha öncesinde araba kullanmamış bile olsanız atv turlarına katabilirsiniz. Sizlere tura çıkamadan önce ufak bir bilgi veriyoruz. Kısa bir bilgilendirmeden sonra turlarımıza çıkmaktayız. Atv turlarına katılabilmeniz için ehliyetinizin olmasına gerek yok. Sizlere tur sırasında ve vadilerde hep rehberlerimiz eşlik edecektir. 16 yaşını doldurmuş ve 16 yaşından büyük misafirlerimiz turlarımıza katılabilirler.

Ortahisar Atv Turu Saatleri Nedir ?

Atv turlarımız günün her saati yapılmaktadır. Turlarımız 1 saat ve 2 saat yapılmakta olup sizleri otelinizden ücretsiz olarak almaktayız. Sabah günün ilk ışıklarında turlarımıza başlamaktayız. Normalde turlarımız sabah 09:00 – 10:00 arasında başlamaktadır. Fakat özel istekleriniz doğrultusunda daha erken turlarımıza da çıkmaktayız. Sabahları saat 10:00 gibi turlarımıza başlamaktayız ve 1 saat, 2 saat atv turlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Ortahisar’ da ve Tüm Kapadokya’ da gerçekleştirilen bu aktivitelerimiz gün batımı saati ile son bulmaktadır. Gün batımı yani sunset atv turu saatimiz güneşin batmasıyla son bulmaktadır. Yaz ve kış aylarında havanın kararma saatine göre turlarımız 17:00 ve 20:30 arasında değişmektedir.

Gün Batımı Ortahisar Atv Turu Saatleri – Sunset

Bölgedeki en popüler olan turumuzdur. Sunset turlarımız bazı tatil dönemlerinde erken dolmaktadır. Bu yüzden tatil dönemlerinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Sunset dediğimiz yani gün batımı atv turlarımız dönemsel olarak farklı saatlerde yapılmaktadır. Yaz aylarında ortalama saat 18:00 gibi başlarken kış aylarında 15:00 15:30 gibi sunset turlarımız başlamaktadır. Gün batımı turlarımız 2 saat sürmektedir. Ayrıca Ortahisar’ da gün içinde öğle ve sunset gün batımı turları dışında atv turlarıda yapmaktayız.

Kapadokya aktivitelerimizde tur öncesinde ve tur sonrasında ücretsiz transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Eğer araçlarınız ile gelecekseniz sizlere konum atarak acentamıza gelebilirsiniz. Ortahisar’ da yaptığımız atv turlarımızda sunset gün batımı noktamız Ortahisar Panorama’ da olmaktadır. Ortahisar atv turlarımız özellikle Göreme lokasyonuna alternatif olarak çıkarılmıştır. Eğer önceki yıllarda Kapadokya bölgesine gelip göreme de atv turu yaptıysanız Ortahisar atv turu için mutlaka tavsiye etmekteyiz.

Tura Dahil Olanlar Nelerdir ?

Ortahisar Balkan Vadisi Atv Turları

Ortahisar Balkan Vadisi Atv Turları

Kapadokya Ortahisar Atv Turu için acentamızın size verdiği bazı ekipmanlar bulunmaktadır. Tur sırasında yaz aylarında ve kış aylarında sizelere;

  • Kask
  • Maske
  • Yağmurluk
  • Eldiven

tarafımızdan sağlanmaktadır. Özellikle kış aylarında kar ve yağmur sırasında yağmurluklarımız sizler için her atv mizde bulunmaktadır. Atv araçlarımızın bazıları sepetli modellerden oluşmaktadır. Yanınıza çantalarınız alabilirsiniz. İsterseniz acentamızda da bırakabilirsiniz. Kış aylarında özellikle yoğun kar yağışı ve yağmur olması durumunda aktivitelerimiz yapılmamaktadır.

Ortahisar Atv Turu

Ortahisar Atv Turu

Ortahisar Atv Turu Rezervasyonu

Atv turu rezervasyonu için hem WhatsApp üzerinden hemde arayarak turunuzu düzenleyebilirsiniz. Turlarımız için bir gün öncesinden ya da gün içerisinde rezervasyon yapabilirsiniz. Özellikle de bayram ve tatil günleri çok yoğun olacağından mutlaka erken arayıp yerinizi ayırtmanız gerekmektedir. Göreme de bulunan Kapadokya atv turu için sayfamıza bakabilirsiniz.

Turlarımız genel olarak 1 ve 2 saat olarak yapılmaktadır. Fakat istediğiniz farklı saatlerde ve farklı uzunluklarda turlar düzenlemekteyiz. 3 saat 4 saat atv turları düzenlemekteyiz. Bu turlarımızda rotalarımız daha uzun turlarımız için farklı lokasyonlarda devam etmektedir.

Turlarımız tek olarak yapılmamaktadır. Rehber eşliğinde atv turları rotası güzergahında yapılmaktadır. Fotoğraf çekimleri için sizleri özel olarak vadilere götürmekteyiz. Özellikle kendine özgü rotası bulunan Ortahisar, atv turlarında sizlere fazlasıyla keyif verecektir.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *

*
*