Kapadokya Halı Odası Fotoğraf Çekimi

Kapadokya Halı Odası

Son yıllarda Kapadokya’ ya gelen misafirlerimizin ilgisi giderek artarak Kapadokya Halı Odası fotoğrafları için kiralama yapmaktadır. Halı odası yüzlerce farklı desende halılardan oluşmakta ve sizi eskiye götürmektedir. Faklı ebatlarda ve desenlerdeki halıların yanı sıra odanın içerisinde dönemin kıyafetleri ve renki Kapadokya elbiseleri bulunmaktadır. Sizlerde bu halı odasının içerisinde birbirinden güzel fotoğraflar çekilmek istiyorsanız bu mekanı istediğiniz süre için kiralayabilirsiniz. İsterseniz kendi telefonlarınız ile isterseniz de profesyonel destek alıp fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. 15 dakika halı odamızın kiralık fiyatları kişi başı 500 tl den başlamaktadır.

Halı odası konsept fotoğraflar için WhatsApp tan +905324530363 nolu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz. Rezervasyon yaptırabilirsiniz. Dilerseniz +905324530363 nolu numaradan direk arayabilirsiniz.

Kapadokya Halı Odası

Kapadokya Halı Odası

Kapadokya Halı Odası Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Halı odası fotoğraf çekimlerinde kiralanacak odanın ücretleri kişi başı belirlenmektedir.

  • Halı odası fotoğraf çekimi 15 dakika kiralama: 500 TL
  • Halı odası fotoğraf çekimi 30 dakika kiralama: 750 TL
  • Halı odası fotoğraf çekimi 60 dakika kiralama : 1500 TL.
  • Eğer profesyonel fotoğrafçı ile drone çekimleri isterseniz 1 saat fiyatı 2600-3500 TL dir.

Kapadokya hem açık alanları ile hem de kapalı alanlardaki muhteşem doğasıyla fotoğrafçılar için çok değerli karelere ev sahipliği yapmaktadır. Kapadokya Halı odası fotoğrafları için özellikle yoğun dönemlerde rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır. Kapadokya’ da fotoğraf çekimi günün çok erken saatlerinde başlamaktadır. Balonların bölgede havalanmasıyla onlarca fotoğraf çekmek isteyen fotoğrafçı ve yüzlerce misafir öncelikle balonların kalkış alanında hazır olmaktadırlar. Bu esnada klasik arabadan, at turlarıyla gündoğumu fotoğrafları için beklemeler başlamaktadır.

Halı odası fotoğrafları için günün her saati rezervasyon yapabilirsiniz. Halı odamız Göreme merkezde bulunmaktadır. Kapadokya diye adlandırdığımız çemberin tam ortası olarak düşünebilirsiniz. Tüm otellere merkezi ve balonların uçtuğu bölgede bulunmaktadır. Kendi kıyafetleriniz ile halı odası çekimi yapabilirsiniz. Ayrıca isterseniz konsept elbiselerimizi kiralayarak fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. Bunun için geldiğinizde mağazamızdaki elbiselere bakabilirsiniz. Yada öncesinde bizlere yazarak kapadokya fotoğraf çekimi için elbise kiralayabilirsiniz.

Kapadokyada Halı Odası

Kapadokyada Halı Odası

Son yıllarda fazlasıyla popüler olan ve gelen bir çok yerli yabancının konsept fotoğraflar çekilmek istediği bir lokasyondur Kapadokya. Nevşehir’ de bulunan Kapadokya bölgesi birbirinden farklı birçok açık hava stüdyosuna sahiptir. Vadileri ve aktivite alanları gün boyu birçok fotoğraf çekmenize olanak sağlayacaktır. Carpet Cave Cappadocia yada Kapadokya halı odası, ziyaretçilerin çok yoğun geldiği ve merak ettiği alanlardan bir tanesidir. Kapadokya’ da bulunan halı odasına isterseniz sizler rezervasyon yapabilirsiniz. Ya da profesyonel destek alabilirsiniz. En çok sorulan sorulardan biri Kapadokya Halı Odası içerisinde kıyafetler bulunup bulunmadığıdır. Sizler için farklı modellerde ait kıyafet seçenekleri sunmaktayız. Halı odamız Göreme’ nin merkezinde bulunmaktadır. Her yerden hızlı ve kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kapadokya Konsept Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf çekimleriniz için yanınızda kıyafet getirebilirsiniz. Bunun için üzerinizi değiştirebileceğiniz odalarımız mevcuttur. Hem yaz aylarında hem de kış aylarında açık olan halı odamız fotoğraf çekimleri için uygundur. Kapadokya’ ya geldiğinizde birden fazla aktivite yapabilirsiniz. Bu aktivitelerin arasında halı konsept fotoğraflar ile seyahatinizi çeşitlendirebilirsiniz. Halı odası fotoğraf çekimleri genelde Göreme bölgesinde olmaktadır. Eğer Kapadokya seyahatiniz olacak ise gelmeniz gereken yer Göreme olmaktadır.

Kapadokya Halı Odası

Kapadokya Halı Odası

Sevdikleriniz ile birlikte hatıra fotoğrafları çektirmek için halı odamızı tercih edebilirsiniz. Halı konseptiyle oluşturulmuş üstü açık alana sahip, birçok antika eşyalar ile özenle dekore edilmiştir. Özel fotoğrafçılarımız ile üstünün açık olduğu kısımlardan drone ile fotoğraflarınızı çekmekteyiz. Yada sizler kendi fotoğraf makinalarınız ile fotoğraflar çekebilirsiniz. Evlenmeden önce tercih edilen fotoğraf alanlarından biridir. Özellikle Kapadokya ya gelinildiği zaman bu tarz konsept fotolar ile farklı anılar kendinize biriktirebilirsiniz. Kapadokya halı odası rezervasyonu yaptırmanız önemlidir. Önceden rezervasyon yaptırmanız yaz aylarındaki yoğunluk için sizlere avantaj sağlayacaktır. Halı odası çekimlerimiz için kendiniz yada bizlerden profesyonel fotoğrafçı desteği alabilirsiniz. Bunun yanı sıra drone ekipmanlarımız ile halı odası çekimleri de kapadokya da mevcuttur.

Halı Odası Fotoğraf Çekimi

Halı Odası Fotoğraf Çekimi

Kapadokya bölgesine geldiğinizde yapabileceğiniz aktiviteler bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi Kapadokya at turu olmaktadır. İsterseniz at turlarımız sırasında da güzel fotoğraflar yakalayabilirsiniz.