Kapadokya Havaalanı Transferi

Kapadokya Havaalanı Transferi

Kapadokya havaalanı transferi fiyatları kişi başı 230 TL dir. Kayseri Erkilet hava limanı ve Nevşehir Kapadokya hava limanından otelinize kadar ulaşım sağlamaktayız. Hava limanı kapısında sizleri karşılamakta ve beklemeden ulaşımınızı sağlamaktayız. Transferlerimiz direk uçağadır. Yani sizleri geldiği uçaklara transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Uçağınızdan indikten sonra sizleri aracımız ile Göreme Bölgesine götürmekteyiz. Başka bir uçağın inmesini yada herhangi bir saatin gelmesini beklememekteyiz. Direk havalimanından otellerinize bırakılmaktasınız.

WhatsApp üzerinden rezervasyon yaptırmak için +905324530363 ten irtibata geçebilirsiniz. İsterseniz arayarak +905324530363 nolu telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kapadokya Otelleri için transfer hizmeti sadece özel transfer firmaları ile yapılmaktadır. Havaş Kapadokya bölgesi için yoktur. Bu sebeple transferinizi rezervasyon yolu ile gelmeden önce yaptırmanız gerekmektedir.

Kapadokya’ya yolculuğunuz esnasında gideceğiniz yere en yakın havaalanı Nevşehir Havaalanıdır. Nevşehir Havaalanından yaklaşık 45-50 dakika sonra Kapadokya’ya ulaşabilirsiniz. Kapadokya Havaalanı transferi ücreti kişi başı 230 TL olmaktadır. Kapadokya’ya gelmeden önce hangi otele rezervasyon yaptırmışsanız kalacağınız otele kadar transfer işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Nevşehir Havaalanında gelmeden önce firmamıza uçuş kodunuzu belirtmeniz gerekmektedir. Firmamız bünyesinde çalışan operasyon ve ulaşım ekibimiz uçuş kodunuzu aldıktan sonra irtibat haline geçerek sizi Nevşehir Havaalanında karşılamaktadır. Kapadokya Havaalanı transferi hizmetimiz kapsamında sizleri otelinizden alıp dönüşte tekrar otelinize bırakıyoruz. Detaylı bilgi almak ve fiyat politikamızı öğrenmek için bize dahili telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Kapadokya Havaalanı Transferi ve Fiyatları

Kapadokya Havaalanı Transferi ve Fiyatları

Nevşehir Kapadokya Havaalanı Transferi İşlemleri

Nevşehir Havaalanına geldiğinizde sizleri otelinize transfer etmek üzere bekleyen servis araçlarımız hazır olacaktır. Bavullarınızı ve eşyalarınızı aldıktan sonra çıkış kapısında isminizin bulunduğu tabela ile karşılanacaksınız. Daha sonra operasyon ekibimiz sizi shuttle aracımıza götürecektir. Shuttle transfer aracımız ile karşılama alanı mesafesi yaklaşık 50 metredir. Firmamıza ait servislerin kalkışı saatlik olmamaktadır. Sadece kişiye özel olarak uçağınızın bulunduğu alana kadar gelmekteyiz. Kapadokya Bölgesine gitmek için sizinle aynı uçakta olan misafirlerimizin karşılama işlemlerini tamamladıktan sonra Nevşehir Kapadokya bölgesine doğru yola çıkmaktayız. Kapadokya Havaalanı transferi hizmetimiz haftanın her günü ve tüm uçaklar içindir.

Kapadokya Havaalanı Transferi Sırasında Hangi Bölgelere Gidilmektedir?

Nevşehir Havaalanından Kapadokya bölgesine transferinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktayız. Shuttle transfer aracımızdaki operasyon görevlisine kalacağınızın otelin adını ve lokasyonunu bildirmeniz yeterlidir. Kapadokya Havaalanı transferi sırasında geçtiğimiz beldeler arasında Göreme, Çavuşin, Avanos, Uçhisar, Ürgüp, Ortahisar, Mustafapaşa gibi Kapadokya bölgeleri bulunmaktadır.

Kapadokya Havaalanı Transferi Ücretleri Ne Kadardır?

Kapadokya Havaalanı transferi için kişi başı ödenecek ücret 230 TL’dir. Ödemelerinizi ister rezervasyon esnasında isterseniz de transfer sırasında yapabilirsiniz. Sizi Kapadokya bölgesine transfer ettiğimiz araçlarımız son model, temiz, bakımlı, sigortası ve kaskosu olan araçlardır. Aracımızda misafirlerimizin bavullarını ve kendi özel kişisel eşyalarını rahatça yerleştirebileceği geniş alanlar mevcuttur. Transfer firmamızın hizmeti sadece shuttle transfer ile sınırlı değildir. Eğer özel gruplar ya da kalabalık olarak gelecekseniz toplu servis araçlarımız da hizmetinizdedir. Bunun haricinde müşterilerimize özel VIP araç kiralama hizmetimiz de mevcuttur.

Kapadokya Havaalanı transferi esnasında shuttle servis araçlarımızda bulunan Wifi hizmetinde de faydalanabilirsiniz. Her bir servis aracımız pandemi koşulları da düşünülerek periyodik aralıklarla dezenfekte edilmektedir. Araç içi bakımlarımız zamanında yapılmaktadır. Transfer hizmetimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için firmamıza telefonlarımızdan ve Whatsapp hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kapadokya Havaalanı Transferi Hizmeti İçin Sıkça Sorulan Sorular

1. Kapadokya Havaalanında karşılama hizmetiniz var mıdır?

İstedikleri konuma transfer edilecek tüm misafirlerimizi Havaalanı çıkışında beklemekteyiz. Operasyon sorumlusu arkadaşımız sizi elinde isminizin yazıldığı tabela ile karşılamaktadır. Eğer bize herhangi bir şekilde ulaşamazsanız telefonlarımızdan bizi aramanız yeterlidir. Havaalanı çıkışında sizi saatlerce bekletmeden uçağınızın bulunduğu alana kadar gelip sizi karşılamaktayız. Firmamızın Havaalanı transferi hizmetinde herhangi bir sorun yaşayamayacağınız konusunda sizi temin ederiz.

2. Kapadokya Havaalanı transfer aracınız otelimize kadar ulaşımımızı sağlıyor mu?

Kapadokya Havaalanında sizi beklemekte olan transfer aracımız sizi otelinize kadar götürmektedir. Eğer herhangi bir otele daha önceden rezervasyon yaptırmadıysanız sizi gideceğiniz adrese kadar bırakmaktayız. Kapadokya Bölgesi için genellikle işlek olan farklı rotalara hizmetimiz mevcuttur.

3. Kalabalık gruplar için transfer hizmeti gerçekleştiriyor musunuz?

Kalabalık grup olarak Kapadokya Havaalanına gelecekseniz önceden bize bildirmenizde fayda vardır. Toplu gruplar için transfer hizmetimiz 18 kişilik özel transfer araçlarımızla yapılmaktadır. Aracımızda sadece sizin kendi grubunuz yer alacaktır. Tüm transfer araçlarımızda navigasyon bulunmaktadır. Ayrıca Wifi hizmetimiz ile ücretsiz internet bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz.

4. Havaalanından karşılama hizmetinizde transfer saatleri ne zaman yapılır?

Kapadokya transfer saatleri vererek misafirlerimizi kısıtlamamaktayız. Havaalanı transferimiz siz Havaalanına iner inmez uçağınıza kadar gelerek yapılmaktadır. Yani Havaalanından çıktıktan sonra beklemenize gerek yoktur. Sizleri dönüş esnasında da Kapadokya Bölgesindeki otelinizden alırken uçuşunuzdan 1 saat önce Havaalanında olmanızı sağlıyoruz. Zamanında Nevşehir Kapadokya Havaalanına ya da Kayseri Erkilet Havaalanına ulaşmış olacaksınız.

5. Ödemeleri Nasıl Yapacağız?

Ödemelerinizi transfer esnasında operasyon görevlisine teslim edebilirsiniz. İsterseniz önceden de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Yabancı müşterilerimiz için dolar ya da Euro para birimi ile ödeme seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Arzu ederseniz banka hesaplarımıza ödemelerinizi havale ya da EFT yoluyla yapabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *

*
*