Kapadokya Kiralık Atv

Kapadokya Sunset Atv Noktası

Nevşehir Kapadokya bölgesinde yapabileceğiniz birçok aktivite bulunmaktadır. Bu aktivitelerin başında kapadokya kiralık atv turları olmaktadır. Yaz ve kış aylarında birbirinden güzel vadiler arasında atv turlarımızı yapabilirsiniz. Atv turu için kapadokya otellerinden ücretsiz transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Sizleri otelinizden almakta ve tekrar otelinize geri bırakmaktayız. Atv turu deneyimli rehberlerimiz eşliğinde yapılmaktadır ve 1 saat, 2 saat gibi seçenekleri bulunmaktadır. 1 saat atv kiralama fiyatı 600 tl. 2 saat atv kiralama fiyatı 900 tl dir. Rezervasyon yaptırmanız bu aktivitemiz için çok önemlidir.

Bizlere WhatsApp üzerinden +905324530363 ten ulaşabilirsiniz.
Yada telefon numarasına tıklayarak +905324530363 direk arayıp rezervasyon yapabilirsiniz.

Kapadokya Kiralık Atv

Kapadokya Kiralık Atv

Muhteşem doğası ile ünlü Kapadokya’yı Atv kiralayarak gezip görmenin keyfi ve heyecanı bir başkadır. Birbirinden güzel vadilerinin yamaçlarında, heybetli peri bacalarının aralarında atv kullanmak, engebeli arazilerde ilerlerken toza, çamura aldırış etmeden özgürce ilerlemek tam bir stres atma olanağı sağlamaktadır. Siz de bu heyecan dolu deneyimi yaşamak isterseniz Kapadokya kiralık atv turlarına hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. Turlarımızda sizleri otelinizden almakta ve kiralık atv turu sonrasında gene otelinize bırakmaktayız. Ücretsiz transfer yapılan bölgeler ise; Ortahisar, Göreme, Uçhisar, Avanos ve Çavuşin bölgeleridir.

Kapadokya kiralık atv ile güneşin doğuşunu izlemek, bu büyüleyici atmosferin içinde müthiş manzaralara tanık olurken atv kullanmanın coşku ve heyecanı anlatılamaz ancak yaşayarak anlaşılır. Günün her saatinde Kapadokya kiralık atv hizmeti almak mümkündür. 1, 2, 4 saatlik ya da yarım ve tam günlük atv turları ile Kapadokya Bölgesi’nin farklı noktalarını görmek mümkün olmaktadır. Rotanızı belirleyebileceğiniz gibi atv tur programları güzergahından istediğiniz yerleri seçebilirsiniz. Kapadokya’nın en popüler Atv turu güzergahında bulunan Güllüdere Vadisi, Kılıçlar Vadisi, Kızılçukur Vadisi, Güllüdere Vadisi, Çavuşin Kasabası, Kılıçlar Vadisi, Kızılçukur Vadisi rotaları bulunmaktadır. Bu hizmeti aldığınız tur firmalarının rotalarını inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Gün doğumu gibi gün batımı da Kapadokya’nın en özel anlarındandır ve izleyenleri hayran bırakır. Bu muhteşem manzarayı içeren gün batımı Atv turlarına katılabilirsiniz.

Kapadokya kiralık atv hizmeti almak ve atv kullanmak için ehliyetiniz olması gerekmiyor. Hatta daha önce hiç araç kullanmamış olabilirsiniz. Hizmet alacağınız tur firması, kapadokyada atv turları öncesinde bilgilendirme ve ısınma turu yapmaktadır. Ne kadar kolay bir şekilde atv kullanmaya başladığınıza şaşıracaksınız. Kapadokya dört mevsim ayrı güzelliğe sahip bölgelerden biridir. Kar, yağmur, rüzgar, güneş, toz, çamur atv kullanmanıza engel değildir. Hatta suların arasından geçerken, çamurlara bata çıka ilerlerken heyecanınız ikiye katlanacak, bu özgürlük duygusuna bayılacaksınız. Bu yüzden Kapadokyada atv hizmetini kış ayları dahil olmak üzere yıl içinde her zaman alabilirsiniz.

Kapadokya Kiralık Atv Fiyatları

Kapadokya Günbatımı Atv Turu

Kapadokya Günbatımı Atv Turu

Kapadokya kiralık atv fiyatları, sezona, kiralama süresine ve gezilecek bölgelere göre değişmektedir. Yaz sezonunda en yüksek ücretlendirme söz konusu olsa da sezon sonu fiyatlar aşağıya düşmektedir. Yaz sezonunda 1 saatlik Kapadokya kiralık atv tur fiyatı 900 TL civarında olup, Güllüdere Vadisi, Kılıçlar Vadisi, Kızılçukur Vadisi ve Çavuşin Kasabası gezilmektedir. 2 saatlik Kapadokya atv kiralama tur fiyatı 600 TL civarındadır ve güzergaha Aşk Vadisi de dahil olmaktadır.

Genellikle 4 saatlik turlar yarım günü kapsamaktadır. Ayrıca tam günlük turlar da düzenlenmektedir. Bu tur güzergahlarında çok daha fazla yer olması yanı sıra gün doğumu ve gün batımı saatlerini de içermektedir. Bu Kapadokya kiralık atv fiyatlandırmasına öğle yemeği de dahil edilmektedir. Manzara izleme noktalarında molalar verilmekte, fotoğraf çekimi yapılmakta ve gün batımında manzara izlenmektedir. Tur rehberleri fotoğraf çekebildiği gibi ekstra ücret ödeyerek profesyonel fatoğraf çekimi de talep edilebilmektedir.

Kapadokya kiralık atv güncel fiyatları için tur firmalarından bilgi alınması daha doğru olmaktadır. Erken rezervasyon yaparak ve tur firmalarının kampanyalarını takip ederek uygun fiyatlar yakalamak mümkündür. Özellikle Göreme atv kiralama ve kiralık atv göreme çok sorulan sorulardandır. Göremede kiralık atv için hem gün doğumu hem güm batımı hem de gün ortasında bu aktiviteyi yapabilirsiniz. Kapadokya’da birçok otelin tur firmaları ile anlaşmaları bulunmaktadır. Otel müşterileri, Kapadokya aktivitelerinden daha uygun fiyatlarla yararlanabilmektedir. Bu yüzden otel rezervasyonu yaptırırken bu konuda bilgi almanızı öneriyoruz.

Sezon sonunda Kapadokya’ya gitmek isteyenlerin Kapadokya kiralık atv rezervasyonunu da şimdiden yaptırmaları fiyat konusunda avantaj sağlayacaktır. Bayram ve haftasonlarındaki yoğunluğu sizlere hatırlatmak isteriz. Özellikle de sunset yani günbatımı dediğimiz turlar daha fazla talep görmektedir. Günbatımı kiralık atv organizasyonu için 1-2 gün öncesinde rezervasyon yapmanızı tavsiye ederiz.

Kapadokya Kiralık Atv Turları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kapadokya kiralık atv turuna katılacak olan kişiler, güvenlikleri için bir takım tedbirler almalı ve tur öncesi verilen bilgilendirmeyi dikkatli bir şekilde dinlemelidirler. Kapadokya kiralık quad turları genellikle belli bir güzergah üzerinde, rehber eşliğinde yapılmaktadır. Bu yüzden herhangi ciddi bir risk ya da tehlike söz konusu olmamaktadır. Ancak her konuda olduğu gibi bu aktivite de dikkat ve tedbir oldukça önemlidir.

Göreme Kiralık Atv

Göreme Kiralık Atv

Nevşehir kiralık atv turu sırasında çeneyi de kaplayan kask takılması zorunludur. Kask yanı sıra dizlik, dirseklik gibi ekipmanlar da tur firmaları tarafından temin edilmektedir. Hava şartlarına uygun giyinmek ayrı önem taşımaktadır. Gerekli olabilecek dönemlerde yağmurluk, rüzgarlık, eldiven gibi koruyucu giysiler mutlaka bulundurulmalıdır. Sizler kiralık atv turlarına geldiğinizde gerekli havalarda ekipmanlarımız hazır olarak sizlere verilmektedir.

Göreme kiralık atv turu sırasında gruptan ayrılmak ve güzergahtan çıkmak ciddi sorunlara neden olabilir. Bu yüzden rehber önderliğinde hareket etmek önemlidir. Tur firmalarının araçları belli bir hız limitini aşamamaktadır. Ancak bu her tur firması için geçerli olmayabilir. Böyle durumlarda gaza yüklenmemek, ani çıkışlar yapmamak gerekir.

2024 Yılı Atv Rezervasyonu Hakkında

Kapadokya bölgesi hem yaz aylarında hem de kış aylarında turist almaktadır. yılın 12 ayı yoğun ve popüler olan kapadokya bölgesindeki aktivitelere rezervasyon yaptırmanız çok önemlidir. Özellikle atv turları bölgenin en popüler olan aktiviteleri arasında yer almaktadır. Bu turları yapmadan 1 gün öncesinde rezervasyon yaptırmanız çok önemlidir. Sizler bölgeye geldiğinizde atv leriniz tur için hazır olacaktır. Ayrıca rezervasyon yaptıktan sonra sizleri otelinizden ücretsiz almakta ve tur sonunda tekrardan otelinize bırakmaktayız. En popüler turlar arasında olan atv turu ortalama standart olarak 2 saat yapılmakta ve 1 atv için kiralama yaparsınız. Bir başka turumuz olan kapadokya ata binme turları için sayfamıza bakabilirsiniz. Sorulan sorular arasında kiralık atv araçları ile aşk vadisine gidiliyor mu? diye. Bu sorunun cevabı tabiki. Tur rotamızda atv araçlarımız aşk vadisi üzerinden ilerlemektedir.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *

*
*