Ürgüp ATV Turu

ürgüp atv turu

Ürgüp ATV turu sayesinde bu eşsiz yerin gezmediğiniz bölgesi kalmayacaktır. Çünkü ATV turu ile hem çok rahat bir şekilde gezilere katılabilir hem de adrenalin dolu saatler geçirebilirsiniz. İster aileniz ile isterseniz arkadaşlarınız ile veya kendiniz tek başınıza da bu tür aktivitelere katılma olanağına sahip olacaksınız. Ürgüp atv turu 1 saati 600 TL, 2 saati ise 900 TL dir. Dilerseniz 1 atv aracına 2 kişi binebilirsiniz. Kullanmak için otomobil ehliyeti mecburidir. Ayrıca 10 yaşından küçük çocuklar tura katılamazlar. Atv turlarımızda sizleri otelinizden almaktayız. Tur sonunda ise gene sizleri otellerinize geri bırakmaktayız. Atv fiyatları kişi başına değildir. Bineceğiniz atv başınadır. 1 kişide binseniz 2 kişide binseniz atv ücreti aynıdır.

Ürgüp’te atv turlarımıza katılmak ve WhatsApp üzerinden rezervasyon yaptırmak için +90 533 255 47 67 numaramıza tıklayabilirsiniz. Yada direk +90 533 255 47 67 arayabilirsiniz.

Yıl içinde sayısız yerli ve yabancı turisti bünyesinde ağırlayan Ürgüp, eşsiz doğası ve kültürü ile görenleri kendine hayran bırakan şehirlerimizden biridir. Gerek peri bacaları ile gerekse daha pek çok doğa harikası özellikleri ile gidenlerin bir daha gidip, gezmek isteyeceği bir yer olma özelliğini taşımaktadır. Burada yapılabilecek onlarca farklı aktiviteler mevcuttur. Ama en çok tercih edilen aktivite hiç kuşkusuz Ürgüp ATV turu olarak karşımıza çıkar.

Gündüz saatlerinde dilediğiniz gibi ATV kiralayarak, Ürgüp’teki en güzel yerleri artık kendiniz keşif edebilirsiniz. Özellikle burada daha çok gün doğuşunu izlemek isteyenler ve yine gün batımını izlemek isteyen kişiler ATV turlarına daha fazla yönelmektedir. Çünkü gün batımını izlemek için en uygun ve en güzel alanlara ATV ile gidilmektedir. Ürgüp atv turu Ortahisar lokasyonunda vadiler içerisinde yapılmaktadır. Özellikle Balkan vadisi atv ler ile gidilmeye ve görülmeye değerdir. Göreme atv turuna kıyasla rotası ve dokusu çok farklıdır. Kapadokya atv turları için rota kızıl vadi üzerinde yapılmaktadır. Kızıl vadi atv turu rotasında aynı zamanda aşk vadisi lokasyonuda görülmektedir. Kapadokya bölgesinin en popüler lokasyonu kızılvadi göreme atv turu aktivitesidir. Sonrasında ise ortahisar bölgesinde yapılan ürgüp atv turu olmaktadır.

Ürgüp ATV Turu İle Nereler Gezilir?

Ürgüp ATV turu ile hemen her yeri gündüz saatleri içinde gezebilirsiniz. Burada en çok tercih edilen yerler ise;

  • Bölge ATV turu; bilindiği üzere Kapadokya ve Ürgüp, mutlaka her insanın görüp gezmesi gereken yerlerden bir tanesidir. Bu alanların hepsini bir bütün halinde gezmek isterseniz bunun için bölge turlarını tercih edebilirsiniz. Bölge turu hem fiyat bakımından daha uygun olur hem de daha fazla yer görmek için en ideal seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • Kızıl çukur vadisi; değişik yerleri keşif etmek isteyen kişiler için harika bir alternatif olacaktır. Burada asla unutamayacağınız en güzel anıları Ürgüp ATV turu ile biriktirmeniz de mümkün olacak.
  • Aşıklar tepesi; aşıklar tepesi sadece ülkemizden gelen terli turistlerin değil, aynı zamanda yabancı turistlerin de fazlaca ilgi odağı olmaktadır. Dolayısı ile sizler de şahane anılar biriktirmek istiyorsanız hemen ATV turu kiralayabilirsiniz. İster tek başınıza isterseniz de sevgiliniz veya eşinizle beraber, harika vakitler geçirebilirsiniz.
  • Kılıçlar vadisi; insan ömründe mutlaka görmesi gereken yerlerden biri de kılıçlar vadisidir. Özellikle adrenalin ve heyecan dolu bir tatil turu isteyen kişilerin mutlaka gezmeden dönmemesi gereken yerler arasında yer alır.
  • Paşa bağ; eğer büyüleyici bir görsellikteki peri bacalarının tadını en iyi şekilde çıkarmak isterseniz bunun için paşa bağ gezisine katılabilirsiniz. Ürgüp ATV turu ile peri bacalarını daha yakından tanıyabilirsiniz. Üstelik fotoğraf çekmeyi seven kişiler, mutlaka paşa bağ gezisi ile hayatları boyunca unutamayacakları anılar biriktirip, en güzel fotoğrafları burada çekebilirler. Üstelik her mevsim ayrı güzel olan bölgede ATV gezileri oldukça meşhurdur.
ürgüp atv turu fiyatları

ürgüp atv turu fiyatları

Kapadokya ATV Turu Hizmeti Nasıl Alınır?

Sizler için Ürgüp ATV gezisi hizmetleri farklı alternatifler çerçevesinde verilir. Burada dikkat etmeniz, gereken bazı hususlar da elbette mevcuttur. İlk olarak eğer daha önce hiç ATV kullanmamış iseniz ve her hangi bir şekilde ehliyetiniz yok ise ilk olarak kısa bir alıştırma turu yapmanız önerilir. Burada nasıl durmanız ve kalkmanız gerektiği konusunda sizler bilgilendirilirsiniz. Öte yandan tehlikeli olabilecek alanlar için mutlaka kask takmanız önerilmektedir. Eğer soğuk ve rüzgarlı havada tura çıkmış iseniz o zaman eldiven ve dizlik kullanmanız önerilir. Bu sayede daha rahat ve daha güvenli bir şekilde ATV turlarına katılabilirsiniz. Ürgüp atv turu için Kapadokya Bölgesi’ ne geldiğinizde rezervasyon yapabilirsiniz. Ama bizim tavsiyemiz özellikle yaz aylarında Kapadokya ziyaretinde bulunacaksanız mutlaka erken rezervasyon yaptırmanız olacaktır. WhatsApp üzerinden yada acentemize gelerek atv turu için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Ürgüp ATV turu ile mükemmel yerleri hemen gezmek isterseniz, size sunulan saat aralıklarına dikkat etmeniz gerekir. Burada saatler tur tarifeleridir. Eğer daha geniş ev daha fazla bir tur planınız varsa bunun için 4 saatlik bir ATV turu kiralamanız önerilir. Bu sayede Ürgüp bölgesindeki en önemli ve mutlaka görmeniz gereken yerleri daha rahat bir şekilde görebilirsiniz. Öte yandan kısa turlar düşünüyorsanız saat aralıklarını dilediğiniz gibi tercih edebilirsiniz.Kapadokya’ nın her bölgesinde olduğu gibi atv turlarında 10 yaş ve üzeri olunması gerekir. Atv yi kullanacak misafirimizin normal araç ehliyetine sahip olması yeterlidir.

Ortahisar Balkan Vadisi Atv Alanı

Ortahisar Balkan Vadisi Atv Alanı

Saat aralıkları ile ATV turlarının fiyatları değişmektedir. Saat aralığı uzun olan gezilerin ücreti kısa olanlara göre  daha yüksektir. Yani her bütçeye uygun bir şekilde ATV turu hizmeti almanız mümkün olacaktır. Siz sadece gezi rotanızı belirleyip, bu yönde ATV kiralaması yapabilirsiniz. Dilerseniz Kapadokya 2 saatlik atv turu hakkında da bilgi alabilirsiniz. Ürgüp atv turu aktivitesinde yol güzergahı tamamen farklı bir bölgede olmaktadır.