Kapadokya Jeep Turu Fiyatları

Kapadokya Jeep Turu

Konu Kapadokya olunca birçok aktivite için benzersiz alanlar oluşmaktadır. Kapadokya Jeep Turu özellikle vadileri gezmek isteyen misafirler için çok etkileyici olmaktadır. Hem eski model 4×4 model jeep araçlarımız hemde birçok fotoğraf alanını bir turda yapabilirsiniz. Ücretsiz otel transferi bulunmakta ve araçlarımız şöförlü olarak kiralanmaktadır. Jeep kiralama fiyatımız kişi başı 600 – 750 tl arasındadır. Tur öncesinde sizleri otelden almaktayız ve sonrasında gene otelinize bırakılmaktasınız. Turlarımız standart olarak 2 saat sürmektedir. Daha fazla jeep turu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rezervasyon yaptırmak için bize WhatsApp tan ulaşabilirsiniz. Yada direk +905324530363 nolu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Standart kiralama süremiz 2 saattir. Jeep turlarımızda ödeme jeep başına yapılmaktadır. Kapadokya jeep turu fiyatı 2250 tl dir. Bu ödeme jeep başınadır. 1 kişi de olsanız 4 kişide olsanız ödeyeceğiniz ücret aynıdır. 2 saat boyunca vadilerde ve peri bacalarının arasında oluyorsunuz. Fakat sizler 2 saatten daha fazla kiralama yapabilirsiniz. Turlarımız genelde vadilerde son bulmaktadır. Eğer sunset yani günbatımı turuna katıldıysanız Kızılçukurda günbatımı noktasında turlarımızı sonlandırmaktayız. Bu alandan sonra sizleri tekrar otelinize yada alış noktasına geri bırakmaktayız. Eğer kalabalık gruplar halinde tura katılmak isterseniz. 2 yada daha fazla aracımız grup halinde peş peşe turumuzu yapacaklardır. Hem kış aylarında hem de yaz aylarında jeep turlarımız hiç durmadan devam etmektedir. Kapadokya’ da yapılan jeep safari turlarımızın başlangıç noktası otellerinizden olmaktadır. Sizleri otelinizden almakta ve tur sonunda gene otelinize bırakmaktayız. Eğer herhangi bir otel konaklaması yapmıyorsanız bizim jeep alanımıza gelerek tura buradan çıkış yapabilirsiniz. Kapadokya jeep turu için lokasyonumuza geldiğinizde araçlarınızı park edebileceğiniz yerimiz mevcuttur.

Kapadokya, bir cennet… Jeolojik ve coğrafik olarak dünya üzerinde eşsiz bir doğa parçası. Ama sadece doğa değil tarihte bu bölgede kültürel destanlar yazmış. Bu eşsiz özellikleri ile sadece yerli turizmin değil dünya çapında turizmin çekim merkezlerinden biri olmuş.

Kapadokya Jeep Turu

Kapadokya Jeep Turu

Dünyada benzeri olmayan doğal yapısı, binlerce yıllık tarihin izleri ve büyüleyici atmosferi ile yerli – yabancı turistlerin sıra dışı bir tatil için tercih ettikleri bölgelerden biridir. Sıra dışılığı, gün doğumunda muhteşem bir ışık şöleni ile görenleri hayrete düşüren bir atmosferde balon ile uçmak, gün boyunca eşsiz vadilerinde çeşitli aktivitelerle heyecanı yaşamak ve gün batımında güneş ışıklarının yarattığı etkileyici atmosferin içinde romantizmi iliklerinize kadar hissetmekten geliyor. İşte bu olağan üstü coğrafya da yapılacak ekstrem aktivitelerden biri de Kapadokya Jeep Turu dur.

Kapadokya’nın simgesi olmuş binlerce yıllık peri bacalarının arasında off –road araçlar ile dolaşmanın keyfi, inişli çıkışlı yollardan geçerken hissedilen heyecan ve coşku, muhteşem doğayı Kapadokya Jeep Turu ile keşfetmek, turistlerin yoğun talebine neden olmaktadır. Kapadokya’da Jeep Safari turu düzenleyen birçok firma bulunmaktadır. Ayrıca otellerin anlaşmalı olduğu firmalar da bulunmaktadır. Tatilinizi geçireceğiniz otelin Kapadokya Safari Turu için anlaşmalı olduğu bir firma olup olmadığını araştırmanızı öneriyoruz. Eğer varsa Jeep Turu ve diğer aktivitelerden daha uygun fiyatlarla faydalanmanız mümkün olmaktadır. Ayrıca daha güvenli ve konforlu olduğunu da söyleyebiliriz. Tur firmaları anlaşmalı oldukları otellerin müşterilerini Kapadokya 4×4 Safari Turu için off road araçlarla almakta ve tur bitiminde yeniden otele transferlerini sağlamaktadır.

Kapadokya Jeep Turu Programları

Sabah Kapadokya Jeep Turu, 10:00 ile 13:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Günbatımı Sunset Jeep Turu ise 16:00 – 19:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Her iki programda da güzergahlar aynıdır. Off road araçlara maksimum 5 kişi binmektedir. Eğer aileniz ve arkadaşlarınız ile tura katılacaksanız 5 kişiye kadar kendi grubunuz ile aynı araçta safari yapabilirsiniz. 6 yaşından büyük çocuklarında katılabileceği turda, 6-12 yaş arasına indirim uygulanmaktadır. Araçlarımızın hepsi kapalı kasadır.

Kapadokya arazi araç turu fiyatları firmalara göre değişebilmektedir. Gruplar için özel turlarda düzenlenmektedir. Tur süresi, katılacak kişi sayısı, yemek seçeneklerine göre fiyatlar değişmektedir. Ortalama kişi başı ücret 400 – 450 TL arasında değişmektedir. Tur süresince belirlenmiş duraklarda on beşer dakika mola verilmektedir. Bu molalarda çay kahve içilebilir ve bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Kapadokya jeep turu aktivitemizin bir diğer avantajı ise turlarımız dışında jeep araçlarımız ile bölgede daha fazla gezintiye çıkabilirsiniz. Örnek olarak kapadokya içi turlarına kalabalık katılmak istemiyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda kapadokya’ da gezilecek yerleri jeep araçlarımız ile gezebilirsiniz. Sadece 2 saat değil 4-5-6 saat araçlarımızı kiralayabilirsiniz. Ihlara vadisine gitmek istiyorsanız ise; yeni klimalı araçlarımız ile ıhlara yada derinkuyu yeraltı şehrine tur yapmaktayız.

Kapadokya Jeep Turu Güzergahı

Kapadokya Jeep Kiralama Rotaları

Kapadokya Jeep Kiralama Rotaları

Tur firmalarının Kapadokya Jeep Turu güzergahları hemen hemen aynı olsa da değişikler olabiliyor. Bu yüzden rezervasyon yaptırırken tur programının nereleri kapsadığına dikkat etmeniz gerekir. Genel olarak Göreme Vadisi, Güvercinlik Vadisi, İbrahimpaşa Köyü, Pancarlık Vadisi, Hospital Manastırı, Ortahisar, Güllü Dere Vadisi, Aşk Vadisi, Kızılırmak sallanan köprü, Hayal Vadisi, Paşabağları, Gemil Dağı programlara dahil olan yerlerdir. Tur firmalarının programlarında ki değişiklikler genellikle mola yerleri ve öğle yemeği yenecek restoranlarda olmaktadır. Tur bitiminde genellikle piknik türü aperatif yiyecekler eşliğinde yemek yenmekte ve şampanya patlatılarak, şarap ikram edilmektedir.

Günbatımı Kapadokya Jeep Turu sabah programı ile aynı güzergahta yapılmaktadır. Tur, günbatımının izleneceği tepede tamamlanarak bu muhteşem manzarada atıştırmalıklar, çerez ve şarap ikramı yapılmaktadır. Ayrıca şampanya patlatılarak heyecanlı ve keyifli bir Kapadokya 4×4 Jeep Turu sonlandırılmaktadır. Tur bitiminde katılımcılar off road araçlarla otellerine bırakılmaktadır.

Gruplar için özel Kapadokya 4×4 Jeep Turu programlarında saatler daha esnektir. Güzergah ve molalarda taleplere göre belirlenmektedir. Bu özel turlar fiyat olarak genel Kapadokya Eski araçlar ile jeep Turu ndan daha pahalı değildir. Ancak tur sırasında talep edilen hizmetler için ekstra ödeme yapılmaktadır.

Kapadokya Jeep Turu Rezervasyonu

Jeep turu aktivitemiz için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. İsterseniz kapadokya bölgesine geldiğinizde isterseniz de gelmeden birkaç gün önce rezervasyon yaptırabilirsiniz. Jeep turu için sizleri otelden almaktayız. Otelden alındığınız zaman tur süreniz başlamaktadır. Kapadokya Jeep Turu aktivitesine katılmak isteyenler, öncelikle kaldıkları otel ile görüşüp tur firmaları ile anlaşmaları olup olmadığı öğrenilmeli, anlaşma varsa Kapadokyada Jeep Turu programı ve fiyatları hakkında bilgi alınmalıdır. Bu arada merkezde bulunan turizm firmalarından da araştırma yaparak tur ve fiyat araştırması yapılabilir. Karar vermeden önce bu araştırmayı yapmak önemlidir. Özellikle yaz aylarında geliyorsanız rezervasyon önemlidir. Haftasonları bölgenin yani Kapadokya’ nın kalabalık olduğunu düşünürsek istediğiniz aracımızı rezerve etmek için çok vakit kaybetmeyiniz. Kışın yapılan jeep turlarımız Kapadokya bölgesinde tercih edilen turlardandır. Çünkü soğukta kalmak istemeyen misafirler kapalı jeep araçlarımız ile vadileri keşfetmekte ve jeep turunun keyfinin çıkarmaktadırlar.

Kışın Jeep Safari

Kışın Jeep Safari

Ayrıca tatil dönemlerinde Kapadokya oldukça fazla turist akınına uğramaktadır. Aynı gün içinde safari turuna katılmak neredeyse mümkün değildir. Bu yüzden erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Henüz tatilinizin başında iken ya da daha tatile başlamadan Kapadokya Jeep Turu rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Jeep turlarımız kış aylarında en son saat 15:00 gibi başlamaktadır. Yaz aylarında ise jeep turlarımız 20:00 da başlamaktadır.

Kapadokya 4×4 Jeep Turunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Üstü açık off road araçlarla yapılan Kapadokya Jeep Turunda mevsim şartlarına uygun kıyafetler giyilmelidir. Yanınızda yağmurluk bulundurmanız önemlidir. Olası yağışlar için telefon, kamera ve fotoğraf makinelerini kılıflarında tutmak önemlidir. Jeep turlarında avantajınız araç içinde olacağınızdan, çok fazla kışlık kıyafetlere yer vermenize gerek yoktur. Yanınıza özellikle fotoğraf makinası ve kamera alabilirsiniz. Çünkü gezeceğiniz yerler size harika fotoğraflar çekme imkanı sunacaktır. Tur güzergahında kaptanlarımız mola verecektir. Bu molalar sırasında aracın üzerine çıkabilir ve kaptanlarımızdan yardım isteyebilirsiniz.

Kapadokya Jeep Turu Aktivitesi

Kapadokya Jeep Turu Aktivitesi

Kapadokya 4×4 Safari Turu na katılarak hem eşsiz bir doğa harikasını detaylı gezerken, engebeli yollarda heyecan ve eğlence içinde keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Kapadokya jeep safari turu için tur sayfamıza bakabilirsiniz. Kapadokya Ortahisar atv kiralama için başka bir sayfamıza göz atabilirsiniz. Kapadokya bölgesinde eski jeep araçlarımız ile turlarımız yapıldığından araçlarımız şöförlü olarak kiralanmaktadır. Bu sebeple araçlarımız tarafımızca kullanılmaktadır. Kapadokya bölgesinde jeep turu için siz araç kullanımı yapılmamaktadır.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *

*
*